CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (18.06.2022)

Mecz półfinałowy Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych: Telekom Veszprem – Łomża VIVE Kielce, mecz Belgia – Polska w ramach Ligi Narodów siatkarek, półfinałowe mecze mistrzostw świata w siatkówce plażowej i w turniejach tenisowych ATP i WTA, pierwszy dzień pływackich mistrzostw świata w Budapeszcie oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (18.06.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (18.06.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Holandia – Dominikana
Transmisja: Polsat Sport

04:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Bułgaria – Kanada
Transmisja: Polsat Sport

08:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Belgia – Polska
Transmisja: TVP Sport

09:00 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Belgia – Polska
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Tenis: Turniej WTA w Berlinie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

11:30 Stan futbolu (20) – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

12:00 Kajakarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Krakowie – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Electric Touring Car Racing: Wyścig w Hiszpanii – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

12:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: USA – Chiny
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Dart: World Cup of Darts we Frankfurcie nad Menem – 3. dzień
Transmisja: TVP Sport

13:50 Żużel, 2. liga: SpecHouse PSŻ Poznań – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Tenis: Turniej ATP w Londynie/Turniej ATP w Halle – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:30 Wyścigi konne: Royal Ascot – 5. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

15:00 Piłka ręczna mężczyzn, Final Four Ligi Mistrzów mecz półfinałowy: Telekom Veszprem – Łomża VIVE Kielce
Transmisja: Eurosport 1

15:00 Kolarstwo, Tour de Suisse 7. etap: Ambri – Malbun
Transmisja: Polsat Sport

15:55 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa świata Rzym 2022 – 1. mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

16:00 Tenis: Turniej WTA w Berlinie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

16:00 Tenis: Turniej ATP w Londynie/Turniej ATP w Halle – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:10 Żużel, eWinner 1. liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Transmisja: Canal+ Sport 5

17:00 Wyścigi konne: Royal Ascot – 5. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

17:10 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa świata Rzym 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

17:45 Piłka ręczna mężczyzn, Final Four Ligi Mistrzów mecz półfinałowy: THW Kiel – FC Barcelona
Transmisja: Eurosport 1

17:55 Pływanie: Mistrzostwa świata Budapeszt 2022 – 1. dzień
Transmisja: TVP Sport

18:30 Sporty walki, FEN 40 w Ostródzie walka: Kacper Formela – Alexander Gorshechnik
Transmisja: Polsat Sport Fight

18:55 Formuła 1: Grand Prix Kanady – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

19:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Włochy – Brazylia
Transmisja: Polsat Sport

19:55 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa świata Rzym 2022 – 2. mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Jeździectwo: Global Champions Tour w Sztokholmie
Transmisja: Eurosport 1

20:40 Sporty walki: Gala Armia Fight Night 13 w Łodzi
Transmisja: TVP Sport

21:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Paryżu
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:55 Formuła 1: Grand Prix Kanady – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

22:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Niemcy – Turcja
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Orioles – Rays

01:00 Mieszane sztuki walki, PFL: Collard vs Martinez

03:30 Major League Baseball: Diamondbacks – Twins

10:00 Sporty motorowe: DTM Imola – kwalifikacje

12:00 World Cup of Pool – ćwierćfinały

12:00 Hokej: NHL Tonight

13:00 Sporty motorowe: NRX Rallycross Series

13:15 Sporty motorowe: DTM Imola – wyścigi

13:20 Sporty motorowe: Trofeo Pirelli w Hungaroring – wyścigi

15:05 Sporty motorowe: DTM Trophy Imola – wyścigi

15:50 Sporty motorowe: Coppa Shell w Hungaroring – wyścigi

15:55 Rugby, Premiership: Leicester Tigers – Saracens

16:00 Golf: US Open – 3. kolejka

18:00 World Cup of Pool – ćwierćfinały

18:00 Golf: US Open – 3. kolejka

18:45 Mieszane sztuki walki: Enfusion Talents #92 / Enfusion #109

19:00 Mieszane sztuki walki, KSW 71: Ziółkowski vs Rajewski

21:00 Major League Baseball: Blue Jays – Yankees

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x