CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (17.09.2022)

Drugi dzień tenisowego meczu Pucharu Davisa: Polska – Indonezja a także emocje piłkarskie, siatkarskie, koszykarskie i żużlowe oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - SOBOTA (17.09.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (17.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (17.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

09:55 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec
Transmisja: TVP Sport

11:00 Tenis, Puchar Davisa: Polska – Indonezja (mecz gry podwójnej)
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:00 Jeździectwo: Mistrzostwa świata w WKKW Pratoni 2022 – cross
Transmisja: TVP Sport

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec – Widzew Łódź
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

13:00 Kolarstwo: Tour de Luxembourg – 5. etap
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Tenis, Puchar Davisa: Polska – Indonezja (mecz gry pojedynczej)
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Wolverhampton Wanderers – Manchester City
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Mallorca – UD Almeria
Transmisja: Eleven Sports 3

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: DS Automobiles Italian Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

14:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Szczecinie – mecz półfinałowy gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport News

14:40 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy U-19 Nagyhalasz – Węgry
Transmisja: Motowizja

14:45 FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Castellet
Transmisja: Eurosport 1

14:45 Siatkówka mężczyzn, Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza mecz półfinałowy: LUK Lublin – Berlin Recycling Volleys
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – Empoli FC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

15:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Słowacji – 5. etap
Transmisja: Eurosport 2

15:00 Tenis, Puchar Davisa: Polska – Indonezja (mecz gry pojedynczej)
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Piłka nożna, Liga słoweńska: Tabor Sezana – FC Koper
Transmisja: Sportklub

15:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Rasnovie – 1. seria
Transmisja: TVP Sport

15:45 Jeździectwo: Mistrzostwa świata w WKKW Pratoni 2022 – cross
Transmisja: TVP Sport

16:00 Tenis: Turniej WTA w Portorożu – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:05 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Rasnovie – 2. seria
Transmisja: TVP Sport

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Elche CF
Transmisja: Eleven Sports 1

16:30 Kolarstwo: Primus Classic
Transmisja: Eurosport 2

16:30 Tenis: Turniej ATP Challenger w Szczecinie – mecz półfinałowy gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport News

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Katowice – GKS Tychy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, Bogdanka Volley Cup im. Tomasza Wójtowicza mecz półfinałowy: Barkom-Każany Lwów – WithU Verona Volley
Transmisja: Eurosport 2

17:30 Koszykówka mężczyzn, Memoriał Adama Wójcika: Enea Zastal BC Zielona Góra – BK Nymburk
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 2

18:00 Żużel: Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej 2022
Transmisja: Motowizja

18:00 Tenis: Turniej WTA w Portorożu – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – Celta Vigo
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:30 Triathlon: Zawody PTO US Open
Transmisja: Eurosport 2

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: GD Estoril Praia – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 4

19:00 Piłka nożna, Liga grecka: Atromitos Halkidonia – Lamia FC
Transmisja: Sportklub

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Koszykówka mężczyzn, Memoriał Adama Wójcika: WKS Śląsk Wrocław – BC CBet Jonava
Transmisja: Polsat Sport

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

20:00 Boks, Gala Tymex Boxing Night #22 w Radomsku waga półciężka: Robert Parzęczewski – Tomasz Gromadzki
Transmisja: TVP Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – US Sassuolo Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – Rayo Vallecano
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – Toulouse FC
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Boavista FC – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Boks, Gala w Kempton Park waga ciężka: Kevin Lerena – Mariusz Wach
Transmisja: TVP Sport

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Guardians – Twins

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Wolfsburg – Essen

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Nuernberg

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – Magdeburg

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Holstein Kiel

13:00 Piłka nożna, Premier League: Wolverhampton – Manchester City

13:25 Piłka nożna, Championship: Swansea – Hull City

14:50 Sporty motorowe: Coppa Shell w Silverstone – wyścigi

14:50 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – Schalke 04

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Hacken

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – Eintracht Frankfurt

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – Werder Brema

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – Bayern Monachium

15:55 Piłka nożna, Premier League: Newcastle United – Bournemouth

15:55 Piłka nożna, Championship: Watford – Sunderland

15:55 Rugby, Premiership: Harlequins – Saracens

16:00 Sporty motorowe: Trofeo Pirelli w Silverstone – wyścigi

17:15 Mieszane sztuki walki: Enfusion #110

17:55 Hokej, Liga szwedzka: Farjestad – Leksand

18:00 Piłka nożna, Premier League: Tottenham Hotspur – Leicester City

18:00 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – RB Lipsk

19:00 World Series of Darts Final – 2. kolejka

19:00 Golf: LIV Golf Invitational Chicago – 2. runda

19:00 Major League Baseball: Guardians – Twins

19:00 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Fortuna Dusseldorf

20:40 Piłka nożna, Championship: Middlesbrough – Rotherham

21:30 Mieszane sztuki walki: Glory Kickboxing – Rivals 2

22:00 Super League Triathlon w Malibu

UWAGA: Nowym graczom zakładów sportowych, najlepsi bukmacherzy w Polsce, oferują szereg atrakcyjnych promocji i bonusów, szczegóły w zakładace – promocje.

5 / 5. Ocen: 5

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x