CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (16.07.2022)

Kolejne mecze nowego sezonu piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy, drugi dzień lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Eugene/Portland, The World Games w amerykańskim Birmingham, czternasty etap kolarskiego wyścigu Tour de France oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - SOBOTA (16.07.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (16.07.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (16.07.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:15 The World Games Birmingham, USA 2022: Wspinaczka
Transmisja: Polsat Sport Extra / Polsat Sport Fight

02:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Gimnastyka
Transmisja: Polsat Sport Fight

02:00 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 1. dzień – sesja nocna
Transmisja: TVP Sport

02:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Gimnastyka
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

03:00 Boks: Gala w Temeculi waga superlekka: Arnold Barboza Jr – Danielito Zorrilla
Transmisja: Polsat Sport

03:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Ju-jitsu
Transmisja: Polsat Sport News

03:40 The World Games Birmingham, USA 2022: Wspinaczka – finał bourderingu kobiet
Transmisja: Polsat Sport Fight

05:40 The World Games Birmingham, USA 2022: Ju-jitsu
Transmisja: Polsat Sport Fight

10:00 Tenis: Narodowe mistrzostwa Polski Bytom 2022 – mecz finałowy singla kobiet
Transmisja: Polsat Sport

10:45 The World Games Birmingham, USA 2022: Piłka ręczna plażowa
Transmisja: Polsat Sport Fight

11:00 Golf: The Open Championship – 3. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra / Golf Channel

12:00 Kolarstwo, Tour de France 14. etap: Saint-Etienne – Mende
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Tenis: Narodowe mistrzostwa Polski Bytom 2022 – mecz finałowy singla mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport

13:30 Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:50 Żużel, 2. liga: Budmax-Stal Polonia Piła – SpecHouse PSŻ Poznań
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: mecz półfinałowy fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport

14:45 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa Świata w Donington Park – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

15:00 Padel: Premier Padel Major w Paryżu – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Family

15:30 Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Ju-jitsu, 1. sesja – preeliminacje/finały
Transmisja: Polsat Sport Fight

16:10 Żużel, eWinner 1. liga: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Aforti Start Gniezno
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy U-22 Tarnów 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Padel: Premier Padel Major w Paryżu – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Family

17:20 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: mecz półfinałowy fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

18:50 Formuła E: ePrix USA – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 1

19:30 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 2. dzień – sesja popołudniowa
Transmisja: TVP Sport

19:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy U-22 Tarnów 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga piórkowa: Brian Ortega – Yair Rodríguez
Transmisja: Polsat Sport

20:00 Boks, Walka o pas mistrzowski WBC Silver w Londynie waga średnia: Hamzah Sheeraz – Francisco Torres
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Ju-jitsu, 2. sesja – finały
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:30 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Concordzie
Transmisja: Sportklub

21:25 Piłka nożna, Liga brazylijska: Atletico Paranaense – SC Internacional
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Bilard – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport Fight

23:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Boks tajski
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Nationals – Braves

04:00 Major League Baseball: Giants – Brewers

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Jahn Regensburg – Darmstadt

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Arminia Bielefeld

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – FC Nuernberg

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Greuther Fuerth – Holstein Kiel

12:55 Piłka nożna, mecz towarzyski: Tottenham Hotspur – Sevilla FC

16:00 Indycar: Grand Prix of Toronto – trening

20:00 Indycar: Grand Prix of Toronto – kwalifikacje

20:00 Dart: World Matchplay – Ratajski vx Bunting

20:00 Major League Baseball: Twins – White Sox

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Magdeburg – Fortuna Dusseldorf

21:00 IMSA Sportscar Championship: Northeast Grand Prix

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x