CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (16.04.2022)

Półfinałowe mecze tenisowego turnieju ATP 1000 w Monte Carlo a także emocje piłkarskie w tym hit w półfinale Pucharu Anglii: Manchester City – Liverpool FC oraz inne sportowe wydarzenia w transmisjach na żywo w Wielką Sobotę.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (16.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (16.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-in: Cleveland Cavaliers – Atlanta Hawks
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-in: Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Sporty walki, Bellator 277: McKee vs. Pitbull 2
Transmisja: TVP Sport

10:55 Tenis, Puchar Billie Jean King: Polska – Rumunia (Iga Świątek – Irina-Camelia Begu)
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: GI Malepszy Futsal Leszno – Rekord Bielsko-Biała
Transmisja: Canal+ Sport 5

12:00 Kolarstwo: Tour of Turkey – 7. etap
Transmisja: Eurosport 2

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Canal+ Sport 4

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Cagliari Calcio – Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Chrobry Głogów – Korona Kielce
Transmisja: Polsat Sport

12:40 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: KKP Bydgoszcz – Medyk Konin
Transmisja: TVP Sport

13:00 Tenis, Puchar Billie Jean King: Polska – Rumunia (Magda Linette – Mihaela Buzarnescu)
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – Brighton & Hove Albion
Transmisja: Canal+ Premium

13:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

13:55 Żużel, 2. liga: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – Texom Stal Rzeszów
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – RCD Mallorca
Transmisja: Eleven Sports 2

14:00 Kolarstwo kobiet: Wyścig Paryż-Roubaix
Transmisja: Eurosport 1

14:25 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 1

14:25 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – FC Empoli
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

14:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Bahcesehir Koleji – Gaziantep Basketbol
Transmisja: Sportklub

14:45 FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga 2. mecz ćwierćfinałowy play-off: Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

15:00 Tenis, Puchar Billie Jean King: Polska – Rumunia (mecz gry podwójnej)
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:30 Tenis: Turniej ATP w Monte Carlo – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester United – Norwich City
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Southampton FC – Arsenal Londyn
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Watford FC – Brentford FC
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CD Alaves – Rayo Vallecano
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:15 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

16:25 Piłka nożna, Półfinał Pucharu Anglii: Manchester City – Liverpool FC
Transmisja: Eleven Sports 2

16:25 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – Venezia FC
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 1. mecz ćwierćfinałowy play-off: Zastal Enea BC Zielona Góra – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Żużel, PGE Ekstraliga: Apator Toruń – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
Transmisja: Eleven Sports 1

18:10 Żużel, eWinner 1. liga: ROW Rybnik – Trans MF Devils Landshut
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia – Osasuna
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 3

19:35 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Stal Rzeszów – Ruch Chorzów
Transmisja: TVP Sport

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: RBC Heritage – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:00 Boks, Walka o pas EBU w Telfordzie waga superkogucia: Jason Cunningham – Terry Le Couviour
Transmisja: Polsat Sport

20:15 Żużel, PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Betard Sparta Wrocław
Transmisja: Eleven Sports 1

20:25 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: Sporting Gijon – Real Oviedo
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2

20:45 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Casademont Saragossa – Barca
Transmisja: Sportklub

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – RC Lens
Transmisja: Canal+ Family / Canal+ Now / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe – Villarreal
Transmisja: Eleven Sports 3

21:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Memphis Grizzlies – Minnesota Timberwolves
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Eleven Gol – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 2

23:00 Lekkoatletyka: Zawody Continental Tour Gold w Walnut
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Marlins – Phillies

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – NY Islanders

01:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Winnipeg

03:30 Major League Baseball: Padres – Braves

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: IFK Kalmar – Linkoping

13:10 Piłka nożna, Półfinał Pucharu Anglii kobiet: West Ham – Man City

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: SV Sandhausen – St. Pauli

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Fortuna Dusseldorf

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Dynamo Drezno – Holstein Kiel

13:30 NHL On The Fly

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg

15:10 Hokej, Liga szwedzka kobiet: Rogle – Farjestad

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – VfL Bochum

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – Hertha Berlin

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – VfB Stuttgart

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – FC Koeln

17:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: Petroleos – Mamelodi Sundowns

18:35 Hokej, Liga NHL: Boston – Pittsburgh

18:35 Hokej, Liga NHL: Nashville – Chicago

18:35 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Detroit

20:00 Major League Baseball: White Sox – Rays

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Karlsruher

21:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Minnesota

21:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: Al Ahly – Raja Casablanca

22:00 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Vegas

22:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: Belouizdad – WAC

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x