CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (15.01.2022)

W sobotnich transmisjach na żywo m.in. konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, hit Premier League: Manchester City – Chelsea Londyn oraz finały tenisowe WTA w Sydney i ATP w Adelajdzie.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (15.01.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (15.01.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Koszykówka mężczyzn, liga NBA: Chicago Bulls – Golden State Warriors
Transmisja: Canal+ Sport

07:00 Tenis, Finał turnieju WTA w Sydney: Barbora Krejcikova – Paula Badosa
Transmisja: Canal+ Sport

08:30 Tenis, Finał turnieju ATP w Adelajdzie: Thanasi Kokkinakis – Arthur Rinderknech
Transmisja: Eurosport 2

09:05 Snowboard, Puchar Świata w Simonhohe: drużynowy slalom gigant równoległy
Transmisja: Eurosport 2

10:25 Biegi narciarskie, Ski Classics: Reschenseerennen – Val Venosta
Transmisja: TVP Sport

10:30 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Zauchensee: zjazd kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:15 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Wengen: zjazd mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:35 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Europy w Tallinie: program dowolny par tanecznych
Transmisja: Polsat Sport Extra / Eurosport 2

12:40 Piłka ręczna, PGNiG Superliga Kobiet: KPR Gminy Kobierzyce – Eurobud JKS Jarosław
Transmisja: TVP Sport

13:25 Piłka nożna, liga angielska: Manchester City – Chelsea Londyn
Transmisja: Canal+ Sport

13:25 Piłka nożna, 2. liga angielska: Luton Town – AFC Bournemouth
Transmisja: Eleven Sports 2

14:20 Biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: sztafeta mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, liga włoska: Sampdoria Genua – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

15:00 Skoki narciarskie, Puchar Świata w Zakopanem: seria próbna
Transmisja: TVP Sport

15:55 Skoki narciarskie, Puchar Świata w Zakopanem: konkurs drużynowy
Transmisja: TVP Sport / Eurosport 1

15:55 Piłka nożna, liga angielska: Multi Premier League – transmisja łączona
Transmisja: Canal+ Sport

15:55 Piłka nożna, liga angielska: Newcastle United – Watford FC
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Canal+ Family

15:55 Piłka nożna, liga angielska: Wolverhampton Wanderers – Southampton FC
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: Derby County – Sheffield United
Transmisja: Eleven Sports 3

16:55 Piłka nożna, liga francuska: Saint-Etienne – RC Lens
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4 / nSport+

17:00 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Europy w Tallinie: program dowolny solistek
Transmisja: Polsat Sport News

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Stal Nysa – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: Słowacja – Litwa
Transmisja: Eurosport 2

17:55 Piłka nożna, liga włoska: Salernitana – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, liga angielska: Aston Villa – Manchester United
Transmisja: Canal+ Sport

18:25 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii: Girona FC – Rayo Vallecano
Transmisja: TVP Sport

18:55 Piłka nożna, liga portugalska: Benfica Lizbona – Moreirense FC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

19:45 Snooker, Turniej Masters w Londynie: mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Vitesse Arnhem
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Europy w Tallinie: program dowolny solistek
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: Słowenia – Dania
Transmisja: Eurosport 2

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: LUK Lublin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, liga włoska: Juventus Turyn – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

20:45 Koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska: UCAM Murcja – Hereda San Pablo Burgos
Transmisja: Sportklub

20:55 Piłka nożna, liga francuska: Paris Saint-Germain – Brest
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4 / Canal+ Sport

21:25 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii: Betis Sevilla – Sevilla FC
Transmisja: TVP Sport

INTERNETOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, liga NHL: Florida – Dallas
Transmisja: Viaplay

02:05 Hokej, liga NHL: Minnesota – Anaheim
Transmisja: Viaplay

03:05 Hokej, liga NHL: Colorado – Arizona
Transmisja: Viaplay

11:55 Piłka nożna kobiet, liga hiszpańska: Madrid CFF – Villarreal
Transmisja: Viaplay

12:25 Piłka nożna kobiet, liga włoska: Roma – Empoli
Transmisja: Viaplay

12:55 Piłka nożna, mecz sparingowy: Legia Warszawa – Botew Płowdiw
Transmisja: sport.tvp.pl

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: St. Pauli – Erzgebirge Aue
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Werder Brema – Fortuna Dusseldorf
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: FC Nuernberg – SC Paderborn
Transmisja: Viaplay

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Bayern Monachium
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – VfL Bochum
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – RB Lipsk
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – Hoffenheim
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Hertha Berlin
Transmisja: Viaplay

15:55 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii: Mallorca – Espanyol Barcelona
Transmisja: sport.tvp.pl

16:55 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Nigeria – Sudan
Transmisja: Viaplay

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen
Transmisja: Viaplay

17:55 Hokej, liga szwedzka: Lulea – Skelleftea
Transmisja: Viaplay

19:00 MMA, Gala KSW: Ziółkowski – Mańkowski
Transmisja: Viaplay

19:05 Hokej, liga NHL: Carolina – Vancouver
Transmisja: Viaplay

19:05 Hokej, liga NHL: Boston – Nashville
Transmisja: Viaplay

19:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Gwinea Bissau – Egipt
Transmisja: Viaplay

20:00 Hokej, liga NHL: NY Islanders – Washington
Transmisja: Viaplay

20:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: SV Darmstadt – Karlsruher
Transmisja: Viaplay

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (15.01.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P