CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (14.05.2022)

Czwarty mecz finałowy play-off PlusLigi siatkarzy: Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, emocje piłkarskie a także półfinały w turniejach tenisowych w Rzymie oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (14.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (14.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA – mecz fazy play-off
Transmisja: Canal+ Sport

03:00 Triathlon: Zawody w Jokohamie – wyścig kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

05:50 Triathlon: Zawody ITU World Triathlon Series w Jokohamie – wyścig mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

08:00 Badminton: Turniej finałowy Thomas & Uber Cup w Bangkoku – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:55 Stan futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

09:55 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: Medyk Konin – GKS Katowice
Transmisja: TVP Sport

10:40 Kolarstwo kobiet: Grand Prix du Morbihan
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Badminton: Turniej finałowy Thomas & Uber Cup w Bangkoku – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: Górnik Polkowice – MOKS Słoneczny Stok Białystok
Transmisja: Canal+ Sport 5

12:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Premium

12:10 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: KS Azoty-Puławy – Górnik Zabrze
Transmisja: TVP Sport

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Korona Kielce – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

13:05 Piłka nożna, Liga szkocka: Celtic FC – Motherwell FC
Transmisja: Polsat Sport News

13:25 Kolarstwo, Giro d’Italia 8. etap: Neapol – Neapol
Transmisja: Eurosport 1

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Soundal Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

14:30 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga 4. mecz finałowy play-off: Jastrzębski Węgiel – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Formuła E: ePrix Niemiec – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: FC Empoli – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

15:55 Piłka nożna, 2. liga angielska półfinałowy mecz barażowy: Sheffield United – Nottingham Forest
Transmisja: Eleven Sports 2

17:00 Tenis: Turniej WTA w Rzymie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Premium

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 5. mecz półfinałowy play-off: Anwil Włocławek – Legia Warszawa
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2022 – Nagroda Rulera
Transmisja: TVP Sport

17:35 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz finałowy: Chelsea Londyn – Liverpool FC
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Verona – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 3

18:30 Boks, Rocky Boxing Night w Gdańsku waga junior ciężka: Kajetan Kalinowski – Cristian Lopez
Transmisja: Polsat Sport

18:55 Piłka nożna, Liga grecka: Aris Saloniki – AEK Ateny
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – Estoril Praia
Transmisja: Eleven Sports 4

19:00 Piłka nożna, Liga grecka: Aris Saloniki – AEK Ateny
Transmisja: Sportklub

19:15 Hokej, Mistrzostwa świata Finlandia 2022: Łotwa – Finlandia
Transmisja: TVP Sport

19:30 Tenis: Turniej ATP w Rzymie – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: mecz fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – Venezia FC
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Multifoot
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Rennes – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna: Liga francuska
Transmisja: Canal+ Family

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Troyes AC – RC Lens
Transmisja: Canal+ Now

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: AT&T Byron Nelson – runda 3
Transmisja: Golf Channel

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – CD Santa Clara
Transmisja: Eleven Sports 4

21:40 Boks, Gala w Burdż al-Arab walka pokazowa: Floyd Mayweather Jr. – Don Moor
Transmisja: TVP Sport

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC Internacional – SC Corinthias
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Marlins – Brewers

01:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Pittsburgh – NY Rangers

01:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Washington – Florida

03:30 Major League Baseball: Athletics – Angels

03:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Dallas – Calgary

12:00 NHL Tonight

13:20 Sporty motorowe, Coppa Shell: Le Castellet – wyścigi

14:25 Piłka nożna, Liga włoska kobiet: Milan – Juventus

14:45 Piłka nożna: Multi-Bundesliga

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Arminia Bielefeld – RB Lipsk

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Bayern Monachium

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – Greuther Fuerth

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – Eintracht Frankfurt

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – FC Koeln

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – VfL Bochum

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – SC Freiburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – Hertha Berlin

15:50 Sporty motorowe, Coppa Shell: Trofeo Pirelli – wyścigi

17:30 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

18:00 Sporty motorowe: eSC London – wyśxcigi

19:15 Mieszane sztuki walki: Enfusion #106 / Enfusion Talents

20:00 Major League Baseball: Cardinals – Giants

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Fuechse Berlin – RB Lipsk

20:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów półfinał: Setif – Ahly

21:00 Indycar: Grand Prix of Indy – wyścigi

5 / 5. Ocen: 1

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (14.05.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

0
Dodaj swój komentarz.x
()
x
P