CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (14.01.2023)

Mecz mistrzostw świata piłkarzy ręcznych: Polska – Słowenia, konkurs drużynowy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, Hit piłkarskiej Premier League: Manchester United – Manchester City a także hit TAURON Ligi siatkarek: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (14.01.2023)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (14.01.2023):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Los Angeles Clippers – Denver Nuggets
Transmisja: Canal+ Sport

07:00 Żeglarstwo: SailGP w Singapurze – 1. dzień
Transmisja: Sportklub

08:30 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

08:50 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Sapporo – konkurs duetów
Transmisja: Eurosport 2

08:55 Biegi narciarskie: Ski Classics – Pustertaler Ski-Marathon
Transmisja: TVP Sport

09:30 Stan Futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

10:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Altenbergu – 1. przejazd kobiet
Transmisja: Polsat Sport

10:00 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: Perth Wildcats – Adelaide 36ers
Transmisja: Sportklub

10:20 Biegi narciarskie: Ski Classics – Pustertaler Ski-Marathon
Transmisja: TVP Sport

10:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w St. Anton – zjazd kobiet
Transmisja: Eurosport 1

11:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Sport

11:30 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Altenbergu – 2. przejazd kobiet
Transmisja: Polsat Sport

12:00 Piłka ręczna, PGNiG Superliga Kobiet: Ruch Chorzów – Młyny Stoisław Koszalin
Transmisja: TVP Sport

12:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Wengen – zjazd mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:15 E-sport: Le Mans Virtual Series – sport elektroniczny
Transmisja: Sportklub

13:45 Snooker: Turniej Masters w Londynie – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Valladolid – Rayo Vallecano
Transmisja: Eleven Sports 2

13:55 Rugby, Puchar Mistrzów: Sale Sharks – Stade Toulousain
Transmisja: Polsat Sport News

14:00 Short track: Mistrzostwa Europy Gdańsk 2023 – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:25 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding – sztafeta kobiet
Transmisja: TVP Sport

14:30 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Altenbergu – 1. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Cremonese – AC Monza
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Brighton – Liverpool
Transmisja: Canal+ Sport

16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem – konkurs drużynowy
Transmisja: Eurosport 1 / TVN / TVP Sport / TVP 1

16:00 Bobsleje: Zawody Pucharu Świata w Altenbergu – 2. przejazd dwójek mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Girona FC – Sevilla FC
Transmisja: Eleven Sports 3

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – AJ Auxerre
Transmisja: Eleven Sports 2

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Short track: Mistrzostwa Europy Gdańsk 2023 – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Grupa Azoty Chemik Police
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Kreischbergu – big air
Transmisja: Eurosport 2

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Lecce – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CA Osasuna – RCD Mallorca
Transmisja: Canal+ Sport

18:25 Piłka nożna, Puchar Szkocji: Celtic FC – Kilmarnock FC
Transmisja: Polsat Sport News

18:30 Raport z Dakaru – magazyn sportów motorowych
Transmisja: Eurosport 1

18:50 Biathlon: Zimowa Uniwersjada Lake Placid 2023 – bieg indywidualny mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – FC Lorient
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 2

19:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Miami Heat – Milwaukee Bucks
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:45 Snooker: Turniej Masters w Londynie – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

19:50 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn Polska i Szwecja 2023: Polska – Słowenia
Transmisja: TVP Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – Barkom Każany Lwów
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – Hellas Verona
Transmisja: Eleven Sports 1

20:45 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Casademont Saragossa – Lenovo Teneryfa
Transmisja: Sportklub

20:50 Formuła E: ePrix Meksyku
Transmisja: Eurosport 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Lyon – RC Strasbourg
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – Athletic Club
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – FC Twente
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Rugby, Puchar Mistrzów: Saracens FC – Lyon OU
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: SC Braga – Boavista FC
Transmisja: Eleven Sports 4

22:15 Golf: Turniej Hawaiian Open
Transmisja: Eurosport 2

23:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga półciężka: Sean Strickland – Nassourdine Imavov
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Winnipeg

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – New Jersey

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Edmonton

12:40 Piłka nożna, Premier League: Manchester United – Manchester City

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

13:25 Piłka nożna, Championship: Rotherham – Blackburn

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AC Fiorentina – AS Roma

15:55 Piłka nożna, Premier League: Nottingham Forest – Leicester City

15:55 Piłka nożna, Premier League: Wolverhampton – West Ham United

15:55 Piłka nożna, Premier League: Everton – Southampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Brighton – Liverpool

15:55 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Championship: Reading – QPR

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Brazylia – Urugwaj

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Francja – Arabia Saudyjska

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Czarnogóra – Iran

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Portugalia – Korea Południowa

17:55 Hokej, Liga szwedzka: Linkoping – Frolunda

18:00 Piłka nożna, Premier League: Brentford – Bournemouth

19:45 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Polska – Słowenia

20:05 Hokej, Liga NHL: Dallas – Calgary

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Islandia – Węgry

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Hiszpania – Chile

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn: Szwecja – Republika Zielonego Przylądka

Nowy Superbet kod promocyjny na darmowe premie startowe.

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x