CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (13.08.2022)

Mnóstwo meczów w europejskich ligach piłkarskich w tym debiut Roberta Lewandowskiego w lidze hiszpańskiej, towarzyski mecz siatkarzy: Polska – Ukraina oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - SOBOTA (13.08.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (13.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (13.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej ATP w Montrealu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Tenis: Turniej ATP w Montrealu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Sporty walki, Bellator 284: Gracie vs. Yamauchi
Transmisja: TVP Sport

08:50 Formuła E: ePrix Korei Południowej – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 1

08:55 Pływanie, Mistrzostwa Europy Rzym 2022: sesja poranna – 3. dzień
Transmisja: TVP Sport

09:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

10:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

11:25 Wioślarstwo: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – finały
Transmisja: TVP Sport

11:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

12:00 Kolarstwo kobiet: Tour of Scandinavia – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

12:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

14:15 Kolarstwo: Arctic Race of Norway – 3. etap
Transmisja: Eurosport 1

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

15:15 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Arsenal Londyn – Leicester City
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:00 Golf, Turniej DP World Tour: ISPS Handa World Invitational presented by Modest! Golf Management – runda 3
Transmisja: Golf Channel

16:30 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport

16:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – RCD Espanyol
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Canal+ Now

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – Rennes
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4 / Canal+ Family

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Wisła Kraków
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:25 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – 3. dzień
Transmisja: TVP Sport

17:30 Piłka nożna, Liga słoweńska: NS Mura – NK Tabor Sezana
Transmisja: Sportklub

17:45 Siatkówka plażowa: PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki
Transmisja: Polsat Sport News

18:00 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 1

18:00 Siatkówka mężczyzn, mecz towarzyski: Polska – Ukraina
Transmisja: Polsat Sport

18:00 Pływanie, Mistrzostwa Europy Rzym 2022: sesja wieczorna – 3. dzień
Transmisja: TVP Sport

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 2

18:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Go Ahead Eagles – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport News

18:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Valladolid – Villarreal
Transmisja: Eleven Sports 4

19:00 Tenis: Turniej WTA w Toronto – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:15 Piłka nożna, Liga słoweńska: FC Koper – Kalcer Radomlje
Transmisja: Sportklub

20:30 Golf, Turniej PGA TOUR: FedEx St. Jude Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:30 Kolarstwo torowe: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – 3. dzień
Transmisja: TVP Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: US Lecce – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Monza – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Rayo Vallecano
Transmisja: Canal+ Premium

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – Montpellier HSC
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – SC Heerenveen
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:00 Tenis: Turniej ATP w Montrealu – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – Rio Ave FC
Transmisja: Eleven Sports 4

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:30 Sporty walki, UFC Fight Night waga kogucia: Marlon Vera – Dominick Cruz
Transmisja: Polsat Sport

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Golf: US Women’s Amateur Open – 3. runda

01:00 Major League Baseball: Red Sox – Yankees

04:00 Major League Baseball: Giants – Pirates

11:00 Queensland Darts Masters – ćwierćfinały, półfinały, finał

12:00 World Pool Championship: European Open – Dzień 1

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Sandhausen

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Braunschweig

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Hamburger SV

13:00 Piłka nożna, Premier League: Aston Villa – Everton

13:25 Piłka nożna, Championship: Cardiff – Birmingham

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – FC Koeln

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – FC Augsburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Werder Brema – VfB Stuttgart

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – VfL Bochum

15:30 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Championship: Sunderland – QPR

15:55 Piłka nożna, Premier League: Wolverhampton – Fulham Londyn

15:55 Piłka nożna, Premier League: Southampton – Leeds United

15:55 Piłka nożna, Premier League: Manchester City – Bournemouth

15:55 Piłka nożna, Premier League: Brighton – Newcastle United

15:55 Piłka nożna, Premier League: Arsenal Londyn – Leicester City

17:30 Mieszane sztuki walki, PFL 2022 Playoffs: MacDonald – Umalatov

18:00 World Pool Championship: European Open – Dzień 1

18:15 Piłka nożna, Premier League: Brentford – Manchester United

18:20 Piłka nożna, Bundesliga: Schalke 04 – Borussia Moenchengladbach

19:00 Major League Baseball: Marlins – Braves

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Hansa Rostock

21:00 Golf: US Women’s Amateur Open – 4. runda

22:00 Major League Baseball: Rays – Orioles

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x