CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (12.03.2022)

Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich, tenisowy turniej w Indian Wells, kolarskie wyścigi – Paryż-Nicea i Tirreno-Adriatico a także mecze w piłkarskich i siatkarskich ligach oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (12.03.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (12.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

01:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paranarciarstwo alpejskie
Transmisja: Polsat Sport

01:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Atlanta Hawks – Los Angeles Clippers
Transmisja: Canal+ Sport

03:35 Boks, Gala w Deadwood waga superpółśrednia: Ardreal Holmes – Vernon Brown
Transmisja: TVP Sport

04:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

06:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze – 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Are – 1. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

10:55 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: Czarni Sosnowiec – AZS UJ Kraków
Transmisja: TVP Sport

11:25 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022 – ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:30 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Falun – bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:15 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen
Transmisja: Polsat Sport News

12:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kranjskiej Gorze – 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Odra Opole – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport

12:45 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:50 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:25 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Kontynentalnego w Zakopanem
Transmisja: TVP Sport

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Brighton & Hove Albion – Liverpool FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:25 Piłka nożna: 2. liga angielska: Barnsley FC – Fulham FC
Transmisja: Eleven Sports 4

13:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Are – 2. przejazd slalomu kobiet
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Levante – RCD Espanyol
Transmisja: Eleven Sports 3

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Salernitana – US Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

15:00 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Otepää – bieg ze startu wspólnego kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Kolarstwo: Wyścig Tirreno-Adriatico – 6. etap
Transmisja: Eurosport 1

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Brentford FC – Burnley FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: Peterborough United – Stoke City
Transmisja: Eleven Sports 4

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Granada CF – Elche CF
Transmisja: nSport+

16:25 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata w lotach Vikersund 2022
Transmisja: TVP Sport

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Montpellier HSC – OGC Nice
Transmisja: Eleven Sports 2

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław – Legia Warszawa
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice – Lechia Gdańsk
Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Snooker: Turkish Masters – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Villarreal CF – Celta Vigo
Transmisja: nSport+

18:25 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester United – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:00 Sporty walki, FEN 39 w Ząbkach walka: Oli Thompson – Michał Andryszak
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:50 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Family

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The PLAYERS Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cuprum Lubin – Stal Nysa
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – Empoli
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – Valencia CF
Transmisja: nSport+

21:00 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: Malaga CF – SD Ponferradina
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:30 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Avondale
Transmisja: Sportklub

23:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz 2. rundy
Transmisja: Polsat Sport

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Vegas

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Winnipeg

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Washington

12:25 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Reading – Manchester United

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Hoffenheim – Bayern Monachium

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Erzgebirge Aue

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Fortuna Dusseldorf

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Dynamo Drezno – St. Pauli

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: ES Sahel – ES Tunis

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Mamelodi Sundowns – Al Ahly

14:25 Piłka nożna, Puchar Włoch kobiet: AC Milan – Juventus Turyn

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – Bayern Monachium

15:10 Rugby, Six Nations: Włochy – Szkocja

15:10 Hokej, Liga szwedzka: Vaxjo – Lulea

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – VfB Stuttgart

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – VfL Wolfsburg

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Petroleos – Sagrada

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Horoya – Raja Casablanca

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – Hertha Berlin

17:40 Rugby, Six Nations: Anglia – Irlandia

18:30 Hokej, Liga NHL: Nashville – St. Louis

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Setif – Amazulu

20:10 Rugby, Six Nations U-20: Anglia – Irlandia

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Werder Brema

21:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Philadelphia

21:30 NHL On The Fly

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x