CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (11.06.2022)

Mecz Holandia – Polska w piłkarskich rozgrywkach Ligi Narodów, mecz Bułgaria – Polska w ramach siatkrskiej Ligi Narodów mężczyzn, emocje lekkoatletyczne w trzecim dniu mistrzostw Polski w Suwałkach a także mistrzostwa świata w siatkówce plażowej oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (11.06.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (11.06.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:20 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Francja – Kanada
Transmisja: Polsat Sport

01:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Australia – Słowenia
Transmisja: Polsat Sport Extra

02:00 Basket Office – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

03:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA mecz finałowy play-off: Boston Celtics – Golden State Warriors
Transmisja: Canal+ Sport

03:00 Boks, Gala w Veronie waga ciężka: Bakhodir Jalolov – Jack Mulowayi
Transmisja: TVP Sport

05:30 Basket Office. Over Time – magazyn koszykarski
Transmisja: Canal+ Sport

10:15 FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans – rozgrzewka
Transmisja: Eurosport 1

11:25 Formuła 2: Grand Prix Azerbejdżanu – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport News

12:00 Tenis: Turniej WTA w Nottingham – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

12:00 Kajakarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Pradze – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 2

12:55 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Volvo Car Scandinavian Mixed Hosted by Henrik & Annika – runda 3
Transmisja: Golf Channel

14:00 Tenis: Turniej WTA w Nottingham – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

14:00 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa świata w Misano Adriatico
Transmisja: Eurosport 1

14:15 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Polski Suwałki 2022 – 3. dzień
Transmisja: TVP Sport

14:30 Tenis: Turniej ATP w 's-Hertogenbosch – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:30 Jeździectwo: CSIO Sopot Horse Show 2022 – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

14:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Ukraina – Armenia
Transmisja: Polsat Sport

15:00 FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans
Transmisja: Eurosport 1

15:10 Kolarstwo: Critérium du Dauphiné – 7. etap
Transmisja: Eurosport 2

15:55 Formuła 1: Grand Prix Azerbejdżanu – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

16:30 Tenis: Turniej ATP w 's-Hertogenbosch – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:55 Siatkówka plażowa, Mistrzostwa świata Rzym 2022 mecz fazy grupowej mężczyzn: Robin Seidl/Philipp Waller – Piotr Kantor/Michał Rudol
Transmisja: Polsat Sport News

17:45 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2022 – Nagroda Iwna
Transmisja: TVP Sport

17:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Irlandia – Szkocja
Transmisja: Polsat Sport

18:00 World Touring Car Cup: Wyścig w Węgrzech – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

18:30 Piłka nożna, Liga Narodów: studio przed meczem Holandia – Polska
Transmisja: TVP Sport

18:55 Siatkówka plażowa, Mistrzostwa świata Rzym 2022 mecz fazy grupowej mężczyzn: Michał Bryl/Bartosz Łosiak – Sam Schachter/Daniel Dearing
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:00 Piłka nożna, Liga Narodów: studio przed meczem Holandia – Polska
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: USA – Brazylia
Transmisja: Polsat Sport

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: RBC Canadian Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:10 Boks, Gala w Londynie waga junior ciężka: Richard Riakporhe – Fabio Turchi
Transmisja: Canal+ Sport

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Holandia – Polska
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport / Polsat Sport Premium 1

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Anglia – Włochy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Walia – Belgia
Transmisja: Polsat Sport News

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Węgry – Niemcy
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska finałowy mecz barażowy: Girona FC – CD Tenerife
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Canal+ Sport 5

21:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Bułgaria – Polska
Transmisja: TVP 2 / Polsat Sport

22:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: Słowenia – Chiny
Transmisja: Polsat Sport News

23:30 Piłka nożna, Liga Narodów: skróty meczów
Transmisja: Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 1

23:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Atletico Mineiro – Santos FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Yankees – Cubs

04:00 Major League Baseball: Giants – Dodgers

11:30 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie – półfinały

12:00 Hokej: NHL Tonight

13:00 Nordic Darts Masters – ćwierćfinały

14:25 Rugby, Premiership: Saracens – Harlequins

15:00 Tenis: Turniej ATP w Stuttgarcie – półfinały

15:00 LIV Golf Invitational London – 3. kolejka

16:45 Indycar: Grand Prix of Road America – sesje treningowe

17:15 Mieszane sztuki walki: ENFUSION Talents #91

17:25 Rugby, Premiership: Leicester Tigers – Northampton

19:00 Mieszane sztuki walki: Superior Challenge – Foss vs Roos

20:00 Major League Baseball: Twins – Rays

20:00 Nordic Darts Masters – półfinały i finał

21:00 Jeździectwo: Belmont Stakes

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x