CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (10.09.2022)

Finał singla kobiet wielkoszlemowego turnieju US Open: Iga Świątek – Ons Jabeur, półfinałowy mecz mistrzostw świata siatkarzy: Polska – Brazylia a także emocje piłkarskie i kolarskie oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - SOBOTA (10.09.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (10.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (10.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Boks, Gala w Montrealu waga superśrednia: Christian Mbilli – DeAndre Ware
Transmisja: TVP Sport

09:00 Kolarstwo, ORLEN Wyścig Narodów 2. etap: Białystok – Augustów
Transmisja: TVP Sport

10:30 Formuła 3: Grand Prix Włoch – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:15 Kolarstwo, Vuelta a Espana 20. etap: Moralzarzal – Puerto de Navacerrada
Transmisja: Eurosport 1

12:25 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: Czarni Sosnowiec – Pogoń Szczecin
Transmisja: TVP Sport

12:55 Formuła 1: Grand Prix Włoch – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: FC Aberdeen – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:00 Golf, Turniej DP World Tour: BMW PGA Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

13:50 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Valencia CF
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:25 Hokej, Liga Mistrzów: Rögle Ängelholm – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:35 Koszykówka mężczyzn, EuroBasket 2022 mecz 1/8 finału: Słowenia – Belgia
Transmisja: TVP Sport

14:45 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu 1. mecz półfinałowy: Raiders Tirol – Hamburg Seadevils
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

15:00 Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Magny-Cours – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

15:55 Formuła 1: Grand Prix Włoch – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – Sevilla FC
Transmisja: Eleven Sports 3

16:25 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Famalicao – Benfica Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 4

16:50 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga Kobiet: Młyny Stoisław Koszalin – Galiczanka Lwów
Transmisja: TVP Sport

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – Brest
Transmisja: Eleven Sports 2

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Stal Rzeszów – Wisła Kraków
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz półfinałowy: Polska – Brazylia
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Formuła 2: Grand Prix Włoch – 1. wyścig
Transmisja: Polsat Sport News

18:00 Tenis: Turniej US Open w Nowym Jorku – mecz finałowy gry mieszanej
Transmisja: Eurosport 1

18:15 Piłka nożna, Liga grecka: PAS Giannina – APO Levadeiakos
Transmisja: Sportklub

18:20 Kolarstwo kobiet: Ceratizit Challenge by La Vuelta – 4. etap
Transmisja: Eurosport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – FC Barcelona
Transmisja: Canal+ Premium

18:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – SC Heerenveen
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – Portimonense SC
Transmisja: Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Znicz Pruszków – KKS Kalisz
Transmisja: TVP Sport

19:00 Lekkoatletyka: Zawody Continental Tour Gold w Zagrzebiu – pchnięcie kulą
Transmisja: Polsat Sport News

19:35 Hokej, Liga Mistrzów: EV Zug – TPS Turku
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:55 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Edynburgu – wspinaczka na czas
Transmisja: Eurosport 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Sampdoria Genua – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz półfinałowy: Włochy – Słowenia
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – Lille OSC
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Celta Vigo
Transmisja: Eleven Sports 2

21:10 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Kansas City
Transmisja: Sportklub

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – GD Chaves
Transmisja: Eleven Sports 4

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

21:30 Tenis, Turniej US Open w Nowym Jorku, mecz finałowy gry pojedynczej kobiet: Iga Świątek – Ons Jabeur
Transmisja: Eurosport 1

21:35 Boks, Walka o tytuły mistrzowskie organizacji IBF, WBA, WBC, WBF i WBO w Londynie waga średnia: Claressa Shields – Savannah Marshall
Transmisja: TVP Sport

22:15 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Fluminense FC – Fortaleza EC
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Yankees – Rays

10:00 DTM Francorchamps – kwalifikacja 1

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Regensburg

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Heidenheim

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Braunschweig

13:00 Piłka nożna, Premier League: Fulham Londyn – Chelsea Londyn

13:15 DTM Francorchamps – wyścigi 1

13:25 Piłka nożna, Premier League kobiet: Tottenham Hotspur – Manchester United

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AS Roma – AC Milan

14:50 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – Borussia Dortmund

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: IFK Kalmar – Orebro

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hammarby – Rosengard

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: AIK – Kristianstad

15:00 DTM Francorchamps – wyścigi 1

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – FSV Mainz

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Bayer Leverkusen

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – VfL Wolfsburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – VfB Stuttgart

15:30 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Premier League: Bournemouth – Brighton

15:55 Piłka nożna, Championship: Birmingham – Swansea

15:55 Piłka nożna, Premier League: Southampton – Brentford

15:55 Piłka nożna, Premier League: Liverpool – Wolverhampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Leicester City – Aston Villa

15:55 Rugby, Premiership: Exeter Chiefs – Leicester Tigers

15:55 Piłka nożna, Premier League: Manchester City – Tottenham Hotspur

18:15 Piłka nożna, Bundesliga: Schalke – VfL Bochum

18:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Hannover-Burgdorf – Flensburg-Handewitt

19:00 Mieszane sztuki walki, KSW 74: De Fries – Prasel

19:00 Major League Baseball: Yankees – Rays

19:15 Indycar: Grand Prix of Monterrey – sesje treningowe

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Hansa Rostock

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Lemgo-Lippe – Melsungen

20:55 Piłka nożna, CAF Super Cup: Wydad – Berkane

23:00 Indycar: Grand Prix of Monterrey – kwalifikacje

UWAGA: Dla nowych typerów w zakładach sportowych, najlepsze firmy bukmacherskie oferują świetne promocje i bonusy na start, szczegóły na stronie głównej.


5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x