CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (09.04.2022)

Mnóstwo emocji piłkarskich w tym szlagier Ekstraklasy: Lech Poznań – Legia Warszawa, półfinałowe mecze w turniejach WTA w Charleston i ATP w Houston oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (09.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (09.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej ATP w Houston – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

01:30 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

03:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Utah Jazz – Phoenix Suns
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Boks, Gala w Las Vegas waga superpółśrednia: Erickson Lubin – Sebastian Fundora
Transmisja: Polsat Sport Extra

04:55 Formuła 1: Grand Prix Australii – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

07:30 Biegi narciarskie: Ski Classics – Yllas-Levi
Transmisja: TVP Sport

07:55 Formuła 1: Grand Prix Australii – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

09:00 Pływanie: Finał Arena Grand Prix Polski w Lublinie – 1. dzień
Transmisja: TVP Sport

12:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Torus Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn
Transmisja: TVP Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Korona Kielce – Zagłębie Sosnowiec
Transmisja: Polsat Sport

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Everton FC – Manchester United
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:50 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa Świata w Alcaniz – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

13:55 Żużel, 2. liga: Texom Stal Rzeszów – OK Bedmet Kolejarz Opole
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:40 Rugby Europe Trophy: Polska – Litwa
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Formuła E: ePrix Włoch – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 1

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice – Górnik Łęczna
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: FC Empoli – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

14:55 Wyścigi konne: Randox Grand National 2022
Transmisja: Polsat Sport News

15:00 Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w Alcaniz – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Multi Premier League
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Southampton FC – Chelsea Londyn
Transmisja: Canal+ Family

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Arsenal Londyn – Brighton & Hove Albion
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: Swansea City – Derby County
Transmisja: Eleven Sports 3

16:00 Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków – 6. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:10 Żużel, eWinner 1. liga żużlowa: Orzeł Łódź – ROW Rybnik
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Mallorca – Atletico Madryt
Transmisja: Eleven Sports 2

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Reims – Rennes
Transmisja: Eleven Sports 4

17:00 Triathlon: Zawody Super League Arena Games w Monachium
Transmisja: Eurosport 2

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław – HydroTruck Radom
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa
Transmisja: TVP Sport / Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga ćwierćfinał play-off: BKS BOSTIK Bielsko-Biała – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – Hellas Verona
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Wspinaczka: Zawody Pucharu Świata w Meiringen – mecz finałowy boulderingu kobiet
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Piłka nożna, Liga angielska: Aston Villa – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Villarreal CF – Athletic Club
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Benfica Lizbona – Belenenses SAD
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: FK Teplice – Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:30 Short track: Mistrzostwa świata Montreal 2022 – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:30 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Family

19:40 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata w łyżwiarstwie synchronicznym Hamilton 2022
Transmisja: Polsat Sport

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Sparta Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:30 Żużel, eWinner 1. liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Cellfast Wilki Krosno
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:30 Lekkoatletyka: Zawody Continental Tour Gold na Bermudach
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Cagliari Calcio – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Clermont Foot – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – Getafe CF
Transmisja: Eleven Sports 1

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: CD Tondela – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 4

21:25 Piłka nożna, Liga brazylijska: Fluminense – Santos
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:30 Tenis: Turniej WTA w Charlestonie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Family

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

23:15 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – NY Islanders

01:05 Hokej, Liga NHL: Florida – Buffalo

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Boston

02:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Colorado

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Minnesota

03:30 Major League Baseball: Diamondbacks – Padres

12:00 World Pool Championship

12:00 NHL On The Fly

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Werder Brema

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen – Heidenheim

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Erzgebirge Aue – Hannover

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – FC Augsburg

15:10 Hokej, Liga szwedzka: Skelleftea – Farjestad

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Greuther Fuerth – Borussia Moenchengladbach

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – FSV Mainz

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Arminia Bielefeld

17:00 SLT Arena Games Triathlon 2022

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Union Berlin

17:35 Rugby, Six Nations kobiet: Anglia – Walia

17:45 Indycar: Grand Prix of Long Beach – trening

18:30 World Pool Championship

19:00 Major League Baseball: Rays – Orioles

20:05 Hokej, Liga NHL: Dallas – New Jersey

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: FC Nuernberg – SV Darmstadt

21:00 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Washington

21:05 Indycar: Grand Prix of Long Beach – kwalifikacje

22:00 Major League Baseball: Phillies – Athletics

23:00 Sporty motorowe: IMSA Sportscar Championship – Acura Grand Prix

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x