CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (08.10.2022)

Mecz mistrzostw świata siatkarek: Polska – Niemcy a także szlagierowe mecze w piłkarskich ligach – hit Serie A: AC Milan – Juventus Turyn i szlagier Bundesligi: Borussia Dortmund – Bayern Monachium oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (08.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (08.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:55 Formuła 1: Grand Prix Japonii – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

07:00 Tenis: Turniej ATP w Tokio – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

07:30 Snooker: Hongkong Masters – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

07:55 Formuła 1: Grand Prix Japonii – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

09:00 Tenis: Turniej ATP w Tokio – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

10:20 Triathlon: Zawody World Triathlon Championship Series w Cagliari – wyścig kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Kolarstwo: Giro di Lombardia
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: Perth Wildcats – Illawarra Hawks
Transmisja: Sportklub

11:20 Stan futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

12:00 Tenis: Turniej ATP w Astanie – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Snooker: Hongkong Masters – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 2

13:25 Piłka nożna, Liga szkocka: FC Saint Johnstone – Celtic Glasgow
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: MMTS Kwidzyn – Górnik Zabrze
Transmisja: TVP Sport

14:00 Tenis: Turniej WTA w Ostrawie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Premium

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: acciona Open de Espana presented by Madrid – runda 3
Transmisja: Golf Channel

14:00 Tenis: Turniej ATP w Astanie – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

14:35 Triathlon: Zawody World Triathlon Championship Series w Cagliari – wyścig mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Fight

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Projekt Warszawa – Barkom Każany Lwów
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy F: USA – Tajlandia
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo Calcio – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

15:50 Piłka nożna, Liga czeska: FC Zbrojovka Brno – AC Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Southampton FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:00 Tenis: Turniej WTA w Ostrawie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Premium

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Girona FC
Transmisja: Eleven Sports 2

16:25 Piłka nożna, Liga portugalska: CD Santa Clara – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 4

16:25 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Volendam – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – AC Ajaccio
Transmisja: Eleven Sports 3

17:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Frutti Extra Bursaspor – Türk Telekom
Transmisja: Sportklub

17:20 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy F: Serbia – Turcja
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Łęczna
Transmisja: Polsat Sport News

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Koszykówka mężczyzn, NBA Abu Dhabi Games: Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks
Transmisja: Canal+ Family

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Athletic Bilbao
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy F: Dominikana – Kanada
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Portimonense SC – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 3

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Boks, Gala Silesia Boxing vs Greek Warriors 2 w Rudzie Śląskiej walka: Robert Talarek – Thodoris Ritzakis
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:20 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy F: Polska – Niemcy
Transmisja: Polsat Sport / TVP Sport

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

20:30 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: Telekom Baskets Bonn – Brose Bamberg
Transmisja: Sportklub

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – Real Madryt
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Stade de Reims – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Shriners Children’s Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

UWAGA: Sprawdź nasz aktualny ranking bukmacherów – ekskluzywne promocje dla nowych graczy!

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL Preseason: Pittsburgh – Buffalo

02:00 Major League Baseball: Mets – Padres

05:00 LIV Golf Invitational Bangkok – 2. runda

10:00 Sporty motorowe: DTM Hockenheimring – kwalifikacje 1

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – Paderborn

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Fortuna Dusseldorf

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Braunschweig – St. Pauli

13:15 Sporty motorowe: DTM Hockenheimring – wyścigi 1

14:10 Sporty motorowe: Coppa Shell w Mugello – wyścigi 1

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – Schalke

15:05 Sporty motorowe: DTM Hockenheimring – Trophy Race 1

15:20 Sporty motorowe: Trofeo Pirelli w Mugello – wyścigi 1

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – RB Lipsk

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – Eintracht Frankfurt

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – VfL Wolfsburg

15:30 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Rugby, Premiership: Bath – Gloucester

15:55 Piłka nożna, Premier League: Newcastle United – Brentford

15:55 Piłka nożna, Premier League: Manchester City – Southampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Chelsea Londyn – Wolverhampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Bournemouth – Leicester City

15:55 Piłka nożna, Championship: Stoke City – Sheffield United

17:40 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayern Monachium

17:55 Hokej, Liga szwedzka: HV71 – Linkoping

18:00 Major League Baseball: Guardians – Rays

18:00 Piłka nożna, Premier League: Brighton – Tottenham Hotspur

18:30 Sporty motorowe: FIM Supercross World Championship – Grand Prix Wielkiej Brytanii

18:30 Mieszane sztuki walki, Collision 4: Hari vs Overeem

20:00 Hokej, Liga NHL Preseason: San Jose – Nashville

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Kaiserslautern

21:00 Dart: World Grand Prix – Półfinały

22:00 Major League Baseball: Blue Jays – Mariners

UWAGA: Specjalne promocje i bonusy na start oferują graczom Polscy bukmacherzy online. Szczegóły na stronie głównej w zakładce – zakłady bez ryzyka.


5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x