CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (08.01.2022):

W sobotę przed nami mnóstwo emocji sportowych w transmisjach telewizyjnych.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (08.01.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (08.01.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:30 Tenis, Półfinał Turnieju WTA w Adelajdzie: Jelena Rybakina – Misaki Doi
Transmisja: Canal+ Sport

04:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Los Angeles Lakers – Atlanta Hawks
Transmisja: Canal+ Sport

06:05 Snowboard: Puchar Świata w Krasnojarsku – cross
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:05 Biegi narciarskie: Ski Classics – Pustertaler Ski Marathon
Transmisja: TVP Sport

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Kranjskiej Gorze – 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata w Val di Fiemme – konkurs skoków mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

09:30 Tenis, Półfinał Turnieju WTA w Adelajdzie: Ashleigh Barty – Iga Świątek
Transmisja: Canal+ Sport

09:45 Bobsleje: Puchar Świata w Winterbergu – 1. przejazd monobobu kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Adelboden – 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

11:15 Bobsleje: Puchar Świata w Winterbergu – 2. przejazd monobobu kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

11:55 Stan Futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

12:05 Biathlon: Puchar Świata w Oberhofie – sztafeta mieszana
Transmisja: Eurosport 2 / Polsat Sport

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Kranjskiej Gorze – 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

13:25 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: Coventry City – Derby County
Transmisja: Eleven Sports 1

13:25 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: Hartlepool United – Blackpool FC
Transmisja: Eleven Sports 2

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata w Adelboden – 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata w Val di Fiemme – konkurs skoków mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:30 Bobsleje: Puchar Świata w Winterbergu – dwójki mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

14:20 Snowboard: Puchar Świata w Scuol – slalom gigant równoległy
Transmisja: Eurosport 2

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy w Heerenveen – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata w Bischofshofen – studio
Transmisja: Eurosport 1

14:35 Biathlon: Puchar Świata w Oberhofie – pojedyncza sztafeta mieszana
Transmisja: Polsat Sport News

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cuprum Lubin – Projekt Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

15:55 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: Leicester City – Watford FC
Transmisja: Eleven Sports 1

15:55 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: Newcastle United – Cambridge United
Transmisja: Eleven Sports 2

15:55 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: West Bromwich Albion – Brighton & Hove Albion
Transmisja: Eleven Sports 3

15:55 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: Barnsley FC – Barrow AFC
Transmisja: Eleven Sports 4

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata w Bischofshofen – konkurs
Transmisja: Eurosport 1

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – Celta Vigo
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:55 Siatkówka plażowa: Turniej King of the Court – zawody w Doha
Transmisja: Sportklub

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
Transmisja: Polsat Sport News

18:20 Snowboard: Puchar Świata w Mammoth Mountain – slopestyle
Transmisja: Eurosport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Granada – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: Chelsea Londyn – Chesterfield FC
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: Swansea City – Southampton FC
Transmisja: Eleven Sports 3

18:25 Piłka nożna, 3. runda Pucharu Anglii: Hull City – Everton FC
Transmisja: Eleven Sports 4

18:30 Gala Mistrzów Sportu – studio
Transmisja: Polsat Sport

19:50 Piłka ręczna mężczyzn, Turniej Spanish International: Hiszpania – Polska
Transmisja: TVP Sport

20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Tremblant – jazda po muldach
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Gala Mistrzów Sportu – widowisko
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Stal Nysa – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Tremblant – jazda po muldach
Transmisja: Eurosport 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – Valencia
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – Rennes
Transmisja: Eleven Sports 1 / nSport+

21:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
Transmisja: Canal+ Sport 2

21:40 Sportowy Wieczór – program sportowy
Transmisja: TVP Sport

22:00 Snowboard: Puchar Świata w Mammoth Mountain – slopestyle
Transmisja: Polsat Sport News

23:00 Magazyn Sportowy News+
Transmisja: Canal+ Sport / nSport+

INTERNETOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Liga NHL: Carolina – Calgary
Transmisja: Viaplay

02:05 Liga NHL: St. Louis – Washington
Transmisja: Viaplay

11:55 Piłka nożna kobiet, Liga hiszpańska: Madrid CFF – Sevilla
Transmisja: Viaplay

14:25 Piłka nożna kobiet, Superpuchar Włoch: AC Milan – Juventus Turyn
Transmisja: Viaplay

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – FSV Mainz
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – Arminia Bielefeld
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – Union Berlin
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Greuther Fuerth – VfB Stuttgart
Transmisja: Viaplay

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – FC Augsburg
Transmisja: Viaplay

15:55 Rugby, Premiership: Harlequins – Exeter Chiefs
Transmisja: Viaplay

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund
Transmisja: Viaplay

17:55 Hokej, Liga szwedzka: Linkoping – Brynas
Transmisja: Viaplay

18:00 Magazyn NHL On The Fly
Transmisja: Viaplay

20:00 Hokej, Liga NHL: Dallas – Pittsburgh
Transmisja: Viaplay

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (08.01.2022):

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P