CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (07.05.2022)

Emocje piłkarskie w PKO BP Ekstraklasie i w europejskich ligach, turnieje tenisowe w Madrycie a także „czasówka” w drugim etapie kolarskiego wyścigu Giro d’Italia oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (07.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (07.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

03:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Dallas Mavericks – Phoenix Suns
Transmisja: Canal+ Sport

10:00 Triathlon: Zawody Super League Arena Games w Singapurze
Transmisja: Eurosport 2

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: Clearex Chorzów – KS Constract Lubawa
Transmisja: Canal+ Sport 5

12:10 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Stal Rzeszów – Motor Lublin
Transmisja: TVP Sport

12:30 FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
Transmisja: Eurosport 2

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
Transmisja: Polsat Sport

12:55 FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
Transmisja: Eleven Sports 2

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Celtic FC – Heart of Midlothian FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:00 FIA World Endurance Championship: Wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps
Transmisja: Polsat Sport News

13:50 Kolarstwo: Giro d’Italia 2. etap – jazda indywidualna na czas: Budapeszt – Budapeszt
Transmisja: Eurosport 1

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Mallorca – Granada CF
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

14:30 Golf, Turniej DP World Tour: Betfred British Masters hosted by Danny Willett – runda 3
Transmisja: Golf Channel

14:40 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga Kobiet: MKS Zagłębie Lubin – MKS Perła Fanfloor Lublin
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga 2. mecz finałowy play-off: Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 1

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Chelsea Londyn – Wolverhampton Wanderers
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Brentford FC – Southampton FC
Transmisja: Canal+ Family

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Burnley FC – Aston Villa
Transmisja: Canal+ Now

16:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:10 Żużel: eWinner 1. liga – mecz
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – Valencia CF
Transmisja: Eleven Sports 2

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Transmisja: TVP Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga 2. mecz o 3. miejsce play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie – PGE Skra Bełchatów
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Piłka nożna, Liga angielska: Brighton & Hove Albion – Manchester United
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna: Liga hiszpańska
Transmisja: Canal+ Family

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CD Alaves – Celta Vigo
Transmisja: Eleven Sports 2

18:30 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Premium

18:55 Formuła 1: Grand Prix Miami – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Benfica Lizbona – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 2

19:00 Boks, Gala Podlaskie Boxing Show w Białymstoku walka: Przemysław Gorgoń – Bogdan Malinovic
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:45 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Darlington
Transmisja: Sportklub

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Kraków – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Wells Fargo Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:00 Kick-boxing: Gala HFO w Ostrołęce
Transmisja: TVP Sport

20:40 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool FC – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:40 Koszykówka: Liga hiszpańska – mecz
Transmisja: Canal+ Now

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – FC Barcelona
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:55 Piłka nożna, Puchar Francji mecz finałowy: OGC Nicea – FC Nantes
Transmisja: Polsat Sport

21:00 Tenis: Turniej ATP w Madrycie – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Portimonense SC – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 2

21:25 Piłka nożna, Liga brazylijska: Atletico Mineiro – America Mineiro
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA – mecz play-off
Transmisja: Canal+ Family

21:40 Piłka nożna, MLS: Charlotte FC – Inter Miami
Transmisja: Polsat Sport News

21:55 Formuła 1: Grand Prix Miami – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Mieszane sztuki walki, PFL 3: Harrison – Mokhnatkina

00:30 Major League Baseball: Reds – Pirates

01:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Boston – Carolina

01:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Tampa Bay – Toronto

03:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: St. Louis – Minnesota

04:00 Major League Baseball: Padres – Cardinals

04:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Los Angeles – Edmonton

09:00 SLT Arena Games Triathlon 2022

11:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska kobiet: Alaves – Athletic Bilbao

12:00 NHL Tonight

13:00 World Pool Masters: Dzień 3

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Jahn Regensburg – Heidenheim

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Ingolstadt – Hansa Rostock

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Hannover

13:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Turbine Poczdam – Frankfurt

14:25 Piłka nożna, Liga włoska kobiet: Roma – Sampdoria

14:25 Piłka nożna, Liga włoska kobiet: Juventus – Sassuolo

14:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów półfinał: Petroleos – WAC

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Greuther Fuerth – Borussia Dortmund

15:05 Sporty motorowe: W Series w Miami – kwalifikacje

15:10 Hokej, Liga szwedzka finał: Lulea – Farjestad

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – VfL Wolfsburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – Bayer Leverkusen

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Freiburg – Union Berlin

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – FSV Mainz

18:00 Jeździectwo: Kentucky Derby

18:30 World Pool Masters: Dzień 3

19:00 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Washington – Florida

20:00 Major League Baseball: Twins – Athletics

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: HC Erlangen – SC Magdeburg

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Schalke – St. Pauli

20:25 Sporty motorowe: W Series w Miami – wyścigi

20:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów półfinał: Al Ahly – ES Setif

22:00 Jeździectwo: Kentucky Derby

22:35 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Nashville – Colorado

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x