CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (06.08.2022)

Lekkoatletyczna Diamentowa Liga w Chorzowie a także emocje piłkarskie i tenisowe oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (06.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (06.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:00 Tenis: Turniej ATP w Waszyngtonie – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:30 Golf, Turniej DP World Tour: Cazoo Open hosted by Gareth Bale – runda 3
Transmisja: Golf Channel

13:00 Tenis: Memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

13:30 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Chorzowie
Transmisja: TVP Sport

13:40 Żużel, eWinner 1. liga mecz ćwierćfinałowy: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Korona Kielce
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 World Touring Car Cup: Wyścig we Francji – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

15:00 Kolarstwo kobiet: Vargarda WestSweden – drużynowa jazda na czas
Transmisja: Eurosport 1

15:00 Tenis: Memoriał Lecha i Marii Kaczyńskich – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport / Polsat Sport Extra

16:00 Żużel, 2. liga mecz półfinałowy: Metalika Recycling Kolejarz Rawicz – SpecHouse PSŻ Poznań
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Chorzowie
Transmisja: Polsat Sport / TVP 1

16:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Fortuna Sittard – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – AS Monaco
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Katowice – Zagłębie Sosnowiec
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

18:55 Żużel: Indywidualne mistrzostwa Europy – 2. runda w Gustrowie
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Widzew Łódź
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: PSV Eindhoven – FC Emmen
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR na żywo: Wyndham Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:50 Piłka nożna, Puchar Włoch mecz 1. rundy: Empoli FC – SPAL
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Clermont Foot 63 – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – CS Marítimo
Transmisja: Eleven Sports 2

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:00 Boks, Gala w Belfaście waga piórkowa: Michael Conlan – Miguel Marriaga
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:30 Lekkoatletyka: Mistrzostwa świata do lat 20 Kolumbia 2022
Transmisja: TVP Sport

23:00 Piłka nożna, Puchar Włoch: Spezia – Como
Transmisja: Polsat Sport News

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Mets – Braves

04:00 Major League Baseball: Mariners – Angels

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Heidenheim

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Jahn Regensburg – FC Nurnberg

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Hannover 96

13:00 Piłka nożna, Premier League: Fulham Londyn – Liverpool FC

13:25 Piłka nożna, Championship: Norwich City – Wigan Athletic

13:40 eWinner 1. liga żużlowa: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Stelmet Falubaz Zielona Góra

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka: IFK Kalmar – Kristianstad

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – Hertha Berlin

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Werder Brema

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – Hoffenheim

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – FSV Mainz

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – SC Freiburg

15:55 Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Premier League: Tottenham Hotspur – Southampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Newcastle United – Nottingham Forest

15:55 Piłka nożna, Premier League: Leeds United – Wolverhampton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Bournemouth – Aston Villa

15:55 Piłka nożna, Championship: Burnley – Luton

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen

18:00 Piłka nożna, Premier League: Everton – Chelsea Londyn

18:15 Indycar: Grand Prix of Nashville – sesje treningowe

19:00 Major League Baseball: Mets – Braves

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – Arminia Bielefeld

22:30 Indycar: Grand Prix of Nashville – kwalifikacje

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x