CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (05.11.2022)

Mecz mistrzostw Europy piłkarek ręcznych: Polska – Niemcy, inauguracyjny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle, hit Plusligi siatkarzy: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów a także tenisowy turniej WTA Finals w Fort Worth oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (05.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (05.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:30 Rugby kobiet, Mistrzostwa świata Nowa Zelandia 2022 – 1. mecz półfinałowy: Francja – Nowa Zelandia
Transmisja: Polsat Sport

07:30 Rugby 7, Mistrzostwa świata Nowa Zelandia 2022 – 2. mecz półfinałowy: Anglia – Kanada
Transmisja: Polsat Sport

10:00 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: Adelaide 36ers – Perth Wildcats
Transmisja: Sportklub

10:45 Stan futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

11:50 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Wiśle
Transmisja: Eurosport 1 / TVP Sport

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:55 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz 1. rundy: South Shields FC – Forest Green Rovers FC
Transmisja: Eleven Sports 3

13:00 Golf, Turniej Challenge Tour: Rolex Challenge Tour Grand Final supported by The R&A – runda 3
Transmisja: Golf Channel

13:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji – program dowolny solistek
Transmisja: Eurosport 2 / Polsat Sport

13:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Konyaspor Basketbol – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
Transmisja: Sportklub

14:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Kolarstwo przełajowe: Mistrzostwa Europy Namur 2022 – wyścig kobiet
Transmisja: Eurosport 2

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Empoli FC – US Sassuolo Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – US Cremonese
Transmisja: Eleven Sports 2

15:10 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji – taniec dowolny
Transmisja: Polsat Sport News

15:30 Piłka nożna plażowa, Puchar Interkontynentalny mecz półfinałowy: Brazylia – Paragwaj
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Wiśle
Transmisja: Eurosport 1 / TVP Sport

16:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji – taniec dowolny
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Manisa Buyuksehir Belediye Spor – Turk Telekom
Transmisja: Sportklub

16:10 Rugby, Autumn Nations Series: Walia – Nowa Zelandia
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Valladolid – Elche CF
Transmisja: Eleven Sports 3

16:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:45 Piłka nożna plażowa, Puchar Interkontynentalny mecz półfinałowy: Iran – Zjednoczone Emiraty Arabskie
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji – program dowolny solistów
Transmisja: Eurosport 2 / Polsat Sport News

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Ruch Chorzów
Transmisja: Polsat Sport News

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police – #VolleyWrocław
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: Viktoria Pilzno – AC Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Carplus Fuenlabrada – BAXI Manresa
Transmisja: Sportklub

18:15 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Czarnogóra – Hiszpania
Transmisja: Eurosport 1

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – CA Osasuna
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:45 Boks, Gala Polsat Boxing Promotions 12 w Lublinie waga półciężka: Paweł Czyżyk – Dragan Lepei
Transmisja: Polsat Sport Fight

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – FC Pacos de Ferreira
Transmisja: Eleven Sports 2

19:10 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Francji – program dowolny par sportowych
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:30 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth
Transmisja: Canal+ Family

19:50 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Suzuki Arka Gdynia – Trefl Sopot
Transmisja: Polsat Sport News

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: World Wide Technology Championship at Mayakoba – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:00 Boks, Gala Polsat Boxing Promotions 12 w Lublinie waga półciężka: Paweł Czyżyk – Dragan Lepei
Transmisja: Polsat Sport

20:20 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: Polska – Niemcy
Transmisja: Eurosport

20:25 Piłka nożna, Liga brazylijska: Fluminense FC – Sao Paulo FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom – Barkom Każany Lwów
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

20:45 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: UCAM Murcja – Club Joventut Badalona
Transmisja: Sportklub

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – UD Almeria
Transmisja: Canal+ Premium

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Angers SCO – RC Lens
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, MLS mecz finałowy: Los Angeles FC – Philadelphia Union
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – Vitoria SC
Transmisja: Eleven Sports 3

22:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Orlando Magic – Sacramento Kings
Transmisja: Canal+ Family

22:00 Liga+ – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:00 Wyścigi konne: Breeders’ Cup
Transmisja: Polsat Sport News

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:00 Short track: Zawody Pucharu Świata w Salt Lake City
Transmisja: Polsat Sport News

23:15 Nascar Xfinity: Phoenix Raceway – magazyn sportowy
Transmisja: Sportklub

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Buffalo

09:00 Viaplay Padel Open – półfinały & finał

11:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – Hammarby

11:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Kristianstad – Umea

11:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – Linkoping

11:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Pitea

11:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: AIK – IFK Kalmar

11:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – Rosengard

11:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Djurgarden – Hacken

12:50 Rugby, Puchar Świata: Anglia – Kanada

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: SC Freiburg – Bayern Monachium

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Holstein Kiel

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Paderborn

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – St. Pauli

13:25 Piłka nożna, Championship: Sheffield United – Burnley

13:50 Rugby, Autumn Nations Series: Włochy – Samoa

13:50 Rugby, Autumn Nations Series: Szkocja – Fidżi

13:55 Rugby, Premiership: Sale Sharks – Gloucester

14:25 Piłka nożna, Superpuchar Włoch kobiet – finał: Juventus Turyn – AS Roma

14:55 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Bayern Monachium

14:55 Piłka nożna, Liga duńska kobiet: Broendby IF – AGF

15:20 Rugby, Puchar Świata mężczyzn: Anglia – Papua Nowa Gwinea

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FSV Mainz – VfL Wolfsburg

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – RB Lipsk

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – Eintracht Frankfurt

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – VfL Bochum

15:30 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Premier League: Wolverhampton – Brighton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Nottingham Forest – Brentford

15:55 Piłka nożna, Premier League: Manchester City – Fulham Londyn

15:55 Piłka nożna, Premier League: Leeds United – Bournemouth

15:55 Piłka nożna, Championship: Swansea City – Wigan

17:15 Mieszane sztuki walki: Enfusion #114

17:50 Rugby, Puchar Świata kobiet: Papua Nowa Gwinea – Brazylia

17:55 Hokej, Liga szwedzka: HV71 – Farjestad

18:00 Hokej, Liga NHL: Detroit – NY Islanders

18:20 Rugby, Autumn Nations Series: Irlandia – RPA

18:20 Piłka nożna, Bundesliga: Werder Brema – Schalke 04

18:25 Piłka nożna, Premier League: Everton – Leicester City

19:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Colorado

20:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Chicago

20:20 Rugby, Puchar Świata mężczyzn: Nowa Zelandia – Fidżi

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: THW Kiel – Lemgo Lippe

20:25 Piłka nożna, Bundesliga: Arminia Bielefeld – Kaiserslautern

20:50 Rugby, Autumn Nations Series: Francja – Australia

21:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – Dallas

21:30 Mieszane sztuki walki: Glory Rivals 3

23:00 Hokej: NHL On The Fly

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x