CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (05.03.2022)

Dalszy ciąg mistrzostw Świata w łyżwiarstwie szybkim i Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie w Pekinie oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (05.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (05.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Chicago Bulls – Milwaukee Bucks
Transmisja: Canal+ Sport

02:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parabiatlon
Transmisja: Polsat Sport Extra

02:55 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paranarciarstwo alpejskie
Transmisja: Polsat Sport News

03:30 Boks: Gala we Fresno waga superlekka: Jose Carlos Ramirez – Jose Pedraza
Transmisja: Polsat Sport

06:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parabiatlon
Transmisja: Polsat Sport

07:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paracurling mecz: Norwegia – Wielka Brytania
Transmisja: Polsat Sport Extra

07:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Paracurling mecz: Szwajcaria – Szwecja
Transmisja: Polsat Sport News

07:50 Narciarstwo dowolne: Zawody Pucharu Świata w Bakuriani – slopestyle
Transmisja: Eurosport 2

08:50 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Oslo
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej mecz: Czechy – Włochy
Transmisja: Polsat Sport

09:50 Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg na 30 km stylem klasycznym kobiet
Transmisja: Eurosport 2

09:55 Kombinacja norweska: Mistrzostwa świata juniorów Zakopane 2022 – konkurs drużynowy mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

10:00 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Lenzerheide – supergigant kobiet
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Galatasaray NEF – Gaziantep Basketbol
Transmisja: Sportklub

11:30 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Kvitfjell – zjazd mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Stan Futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

12:30 Kolarstwo kobiet: Wyścig Strade Bianche
Transmisja: Eurosport 1

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: ŁKS Łódź – Korona Kielce
Transmisja: Polsat Sport

12:35 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti – bieg sprinterski kobiet
Transmisja: Eurosport 2 / Polsat Sport Extra

12:55 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: GKS Katowice – Górnik Łęczna
Transmisja: TVP Sport

13:00 Zimowe Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2022: Parahokej mecz: Słowacja – Chiny
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Leicester City – Leeds United
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:25 Piłka nożna, 2. liga angielska: Fulham Londyn – Blackburn Rovers
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

13:30 Kolarstwo mężczyzn: Wyścig Strade Bianche
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: HDI Sigorta Afyon Belediye – Besiktas Icrypex
Transmisja: Sportklub

13:40 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa świata – Hamar 2022
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CA Osasuna – Villarreal CF
Transmisja: nSport+

14:25 Kombinacja norweska: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg na 10 km mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 1

15:00 Lekkoatletyka: Halowe Mistrzostwa Polski Toruń 2022 – 1. dzień
Transmisja: TVP Sport

15:20 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti – bieg sprinterski mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2 / Polsat Sport Extra

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Multi Premier League
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Burnley – Chelsea Londyn
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Aston Villa – Southampton
Transmisja: Canal+ Now

15:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: Hull City – West Bromwich Albion
Transmisja: Eleven Sports 2

16:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Darussafaka Tekfen – Petkim Spor
Transmisja: Sportklub

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – Getafe CF
Transmisja: Eleven Sports 4

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – Brest
Transmisja: Eleven Sports 3 / nSport+

17:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oslo
Transmisja: Eurosport 1

17:00 Tenis: Turniej WTA w Lyonie – półfinał
Transmisja: Canal+ Family

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Trefl Sopot – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Projekt Warszawa – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 1

18:10 Kombinacja norweska: Mistrzostwa świata juniorów Zakopane 2022 – sztafeta
Transmisja: TVP Sport

18:15 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Buyukcekmece Basketbol – Bahcesehir Koleji
Transmisja: Sportklub

18:25 Piłka nożna Liga angielska: Liverpool FC – West Ham United
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – Granada CF
Transmisja: Eleven Sports 2

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Portimonense SC – Benfica Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

19:00 Skoki narciarskie: Mistrzostwa świata juniorów Zakopane 2022 – konkurs drużynowy
Transmisja: TVP Sport

19:00 Tenis: Turniej WTA w Lyonie – półfinał
Transmisja: Canal+ Family

19:35 Piłka nożna, MLS: New England Revolution – FC Dallas
Transmisja: Polsat Sport News

19:45 Snooker: Turniej Welsh Open w Newport – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Wisła Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Turniej PGA TOUR na żywo: Arnold Palmer Invitational presented by Mastercard – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:15 Boks: Gala Tymex Boxing Night 20
Transmisja: TVP Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Cagliari Calcio – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 2

20:40 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Valencia BC – Barca
Transmisja: nSport+

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: OGC Nice – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – Real Sociedad
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – FC Groningen
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – FC Arouca
Transmisja: Eleven Sports 4

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:30 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Las Vegas
Transmisja: Sportklub

23:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Dallas Mavericks – Sacramento Kings
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:15 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Los Angeles

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Pittsburgh

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – New Jersey

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Detroit

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Minnesota

02:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Dallas

04:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Vegas

12:00 NHL On The Fly

12:25 Piłka nożna, Liga angielska kobiet: Aston Villa – Brighton

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Frankfurt – Hoffenheim

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Hannover

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Karlsruher

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Schalke – Hansa Rostock

13:40 Dart: UK Open – Dzień 2

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Juventus Turyn – AS Roma

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – Bayer Leverkusen

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Eintracht Frankfurt

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Union Berlin

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – Greuther Fuerth

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – SC Freiburg

15:55 Rugby, Premiership: Saracens – Leicester Tigers

17:00 CAGE 53: Gronvall vs Pereira

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – Borussia Moenchengladbach

17:55 Hokej, Liga szwedzka: Rogle – Skelleftea

18:30 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – St. Louis

19:55 Dart: UK Open – Dzień 2

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Ahly – Al Merrikh

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: FC Nuernberg – Hamburger SV

21:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Chicago

22:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Ottawa

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x