CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (04.06.2022)

Finał singla kobiet wielkoszlemowego turnieju tenisowego French Open, w którym zmierzą się Iga Świątek i Amerykanka Coco Gauff, mecz Korea Południowa – Polska w ramach Ligi Narodów siatkarek, piłkarskie rozgrywki Ligi Narodów oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (04.06.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (04.06.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: USA – Kanada
Transmisja: Polsat Sport

09:50 Formuła E: ePrix Indonezji
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Marbelli – 1. mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Canal+ Sport

11:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Tajlandia – Belgia
Transmisja: Polsat Sport

11:55 Lekkoatletyka: Maraton w Sztokholmie
Transmisja: TVP Sport

12:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Marbelli – 1. mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Canal+ Sport

13:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Poznaniu – 1. mecz półfinałowy singla
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Porsche European Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

14:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – mężczyźni w kat do 102 kg
Transmisja: Polsat Sport

14:30 Tenis, Turniej French Open w Paryżu mecz finałowy singla kobiet: Iga Świątek – Coco Gauff
Transmisja: Eurosport 1

14:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Chiny – Włochy
Transmisja: Polsat Sport News

14:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Armenia – Irlandia
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:00 Tenis, Turniej French Open w Paryżu mecz finałowy singla kobiet: Iga Świątek – Coco Gauff
Transmisja: TVN

15:00 FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Spa-Francorchamps
Transmisja: Eurosport 2

15:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Poznaniu – 2. mecz półfinałowy singla
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:30 Pływanie: Mistrzostwa Polski Lublin 2022 – 3. dzień
Transmisja: TVP Sport

16:10 Żużel, eWinner 1. liga: Zdunek Wybrzeże Gdańsk – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:30 Padel: Turniej World Padel Tour w Marbelli – 2. mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Canal+ Sport

17:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – mężczyźni w kat do 109 kg
Transmisja: Polsat Sport

17:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Poznaniu – mecz finałowy debla
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:45 Tenis, Turniej French Open w Paryżu mecz finałowy debla mężczyzn: Ivan Dodig/Austin Krajicek – Marcelo Arévalo/Jean-Julien Rojer
Transmisja: Eurosport 1

17:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Węgry – Anglia
Transmisja: Polsat Sport News

17:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Finlandia – Bośnia i Hercegowina
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: mecz półfinałowy fazy play-off
Transmisja: Sportklub

18:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Puchar Polski mecz finałowy: Łomża VIVE Kielce – ORLEN Wisła Płock
Transmisja: TVP Sport

18:30 Padel: Turniej World Padel Tour w Marbelli – 2. mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Canal+ Sport

18:30 FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Spa-Francorchamps
Transmisja: Eurosport 2

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: The Memorial Tournament Presented by Workday – runda 3
Transmisja: Golf Channel

20:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – kobiety w kat. do 87 kg
Transmisja: Polsat Sport

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Włochy – Niemcy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Turcja – Wyspy Owcze
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Czarnogóra – Rumunia
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Korea Południowa – Polska
Transmisja: Polsat Sport / TVP Sport

20:50 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – kobiety w kategorii do 87 kg
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska rewanżowy mecz barażowy: UD Las Palmas – Tenerife CD
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 5

21:00 FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Spa-Francorchamps
Transmisja: Eurosport 2

21:15 Jeździectwo: Global Champions Tour w Cannes
Transmisja: Eurosport 1

22:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga ciężka: Aleksandr Wołkow – Jairzinho Rozenstruik
Transmisja: Polsat Sport News

22:45 Nascar Xfinity: Pacific Office Automation
Transmisja: Sportklub

23:30 Piłka nożna, Liga Narodów: skróty meczów
Transmisja: Polsat Sport Extra / Polsat Sport Premium 1

23:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Dominikana – Japonia
Transmisja: Polsat Sport

23:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Athletico Paranaense – Santos FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJA NA ŻYWO:

01:00 US Darts Masters – 1/16 finału

01:00 Major League Baseball: Blue Jays – Twins

02:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: NY Rangers – Tampa Bay

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Mets

10:55 Krykiet: Holandia – Indie Zachodnie

12:00 NHL Tonight

14:30 Indycar: Detroit Grand Prix – sesje treningowe

15:55 Rugby, Premiership: Northampton Saints – Newcastle Falcons

15:55 Rugby, Premiership: Gloucester – Saracens

18:00 Golf: US Women’s Open – 3. kolejka

18:35 Indycar: Detroit Grand Prix – kwalifikacje

19:00 Major League Baseball: Yankees – Tigers

19:00 US Darts Masters

19:45 Mieszane sztuki walki: Enfusion Talents #90

21:00 Sporty motorowe: Chevrolet Detroit Grand Prix

22:00 Major League Baseball: Rays – White Sox

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x