CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (02.04.2022)

Mecz finałowy turnieju WTA w Miami pomiędzy Igą Świątek i Japonką Naomi Osaką a także mnóstwo emocji piłkarskich oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (02.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (02.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej ATP w Miami – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

02:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Memphis Grizzlies – Phoenix Suns
Transmisja: Canal+ Sport

08:50 Stan Futbolu – magazyn piłkarski
Transmisja: TVP Sport

09:55 Biegi narciarskie: Ski Classics – Reistadlopet
Transmisja: TVP Sport

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: Piast Gliwice – AZS UW Darkomp Wilanów
Transmisja: nSport+

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Miedź Legnica – Apklan Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

13:25 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool FC – Watford FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:25 Piłka nożna, 2. liga angielska: Blackpool FC – Nottingham Forest
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – RCD Mallorca
Transmisja: nSport+

14:00 Dart: Mistrzostwa świata – Frimley Green 2022
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów – Cerrad Enea Czarni Radom
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – Venezia FC
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka ręczna, PGNiG Superliga Kobiet: MKS FunFloor Perła Lublin – Eurobud JKS Jarosław
Transmisja: TVP Sport

15:30 Kolarstwo: Grand Prix Miguel Indurain
Transmisja: Eurosport 1

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Multi Premier League
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Burnley FC – Manchester City
Transmisja: Canal+ Premium

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Chelsea FC – Brentford FC
Transmisja: Canal+ Family

15:55 Piłka nożna, Liga angielska: Leeds United – Southampton
Transmisja: Canal+ Now

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: UD Levante – Villarreal CF
Transmisja: Eleven Sports 3

16:25 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Groningen – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport News

16:55 Piłka nożna: Liga francuska: OGC Nice – Rennes
Transmisja: Eleven Sports 4

17:00 Żużel: PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi
Transmisja: nSport+

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – Trefl Sopot
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin
Transmisja: TVP Sport / Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – US Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 2

18:00 Tenis, Turniej WTA w Miami: studio
Transmisja: Canal+ Premium

18:25 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester United – Leicester City
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – Real Madryt
Transmisja: Eleven Sports 1

18:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Philadelphia 76ers – Charlotte Hornets
Transmisja: Canal+ Family

18:45 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Twente – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport News

18:55 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – Girondins Bordeaux
Transmisja: Eleven Sports 3

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: Sparta Praga – Banik Ostrawa
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:00 Tenis, Turniej WTA w Miami mecz finałowy: Iga Świątek – Naomi Osaka
Transmisja: Canal+ Premium

19:30 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Richmond
Transmisja: Sportklub

19:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Legia Warszawa – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:00 Dart: Mistrzostwa świata – Frimley Green 2022
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Boks, Silesia Boxing Show w Rudzie Śląskiej walka: Robert Talarek – Thodoris Ritzakis
Transmisja: Polsat Sport Fight

20:30 Magazyn żużlowy PGE Ekstraliga
Transmisja: nSport+

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Snooker: Tour Championship w Llandudno – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Saint-Etienne – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – CD Alaves
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – Willem II
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Valero Texas Open – runda 3
Transmisja: Golf Channel

22:00 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

22:20 Snooker: Tour Championship w Llandudno – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

23:15 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – NY Islanders

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Chicago

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Nashville

01:35 Hokej, Liga NHL: Detroit – Ottawa

03:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – St. Louis

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Vegas

04:35 Hokej, Liga NHL: Arizona – Anaheim

11:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska kobiet: Athletic Bilbao – Valencia

12:25 Piłka nożna, Liga angielska kobiet: West Ham – Manchester City

12:55 Piłka nożna, Liga niemiecka kobiet: Turbine Poczdam – FC Koeln

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – SC Paderborn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Jahn Regensburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: SV Darmstadt – Holstein Kiel

14:00 NHL On The Fly

14:10 Sporty motorowe: Ferrari Challenge w Portimao – Trofeo Pirelli

14:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Mamelodi Sundowns – Al Merrikh

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – Bayern Monachium

15:05 Rugby, Six Nations kobiet: Francja – Irlandia

15:10 Hokej, Liga szwedzka: Oskarshamn – Rogle

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Arminia Bielefeld – VfB Stuttgart

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – VfL Bochum

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Bayer Leverkusen – Hertha Berlin

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Greuther Fuerth

15:55 Rugby, Premiership: Northampton Saints – Bristol Bears

16:40 Sporty motorowe: Ferrari Challenge w Portimao – Coppa Shell

17:30 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Dortmund – RB Lipsk

17:35 Rugby, Six Nations kobiet: Walia – Szkocja

18:35 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Florida

19:00 Padel: Oooredoo Qatar Major – Finał

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – St. Pauli

20:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Rhein-Neckar Loewen – SG Flensburg-Handewitt

21:00 Hokej, Liga NHL: Colorado – Pittsburgh

22:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Wydad AC – Petroleos

22:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: ES Tunis – Belouizdad

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x