CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (01.10.2022)

Mecz mistrzostw świata siatkarek: Polska – Turcja, inauguracja nowego sezonu siatkarskiej PlusLigi a także szlagierowy mecz PKO BP Ekstraklasy: Lech Poznań – Legia Warszawa, decydujące mecze o medale mistrzostw świata koszykarek oraz inne sportowe wydarzenia w sobotnich transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (01.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (01.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:50 Koszykówka kobiet, Mistrzostwa świata Sydney 2022 mecz o 3. miejsce: Australia – Kanada
Transmisja: TVP Sport

07:00 Tenis: Turniej ATP w Seulu – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

07:50 Koszykówka kobiet, Mistrzostwa świata Sydney 2022 mecz finałowy: Chiny – USA
Transmisja: TVP Sport

09:00 Tenis: Turniej ATP w Seulu – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:55 Amp futbol, Mistrzostwa świata Turcja 2022: Polska – Uzbekistan
Transmisja: TVP Sport

11:55 Formuła 1, Grand Prix Singapuru – 3. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

12:00 Tenis: Turniej WTA w Tallinie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Canal+ Family

12:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn
Transmisja: TVP Sport

12:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy C: Bułgaria – Kazachstan
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:25 Piłka nożna, Premier League: Arsenal Londyn – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:25 Piłka nożna, Liga szkocka: Heart of Midlothian FC – Rangers FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:30 Kolarstwo: Tour of Croatia – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

13:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy B: Dominikana – Tajlandia
Transmisja: Polsat Sport News

13:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy D: Brazylia – Chiny
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – Villarreal CF
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

14:00 Snooker: Turniej British Open – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 2

14:25 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Olimpia Elbląg – Kotwica Kołobrzeg
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – KGHM Zagłębie Lubin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Formuła 1: Grand Prix Singapuru – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 2

15:00 Tenis: Turniej ATP w Sofii – 1. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Piłka nożna, Liga słoweńska: NK Domzale – NS Mura
Transmisja: Sportklub

15:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy C: Niemcy – Kanada
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:55 Piłka nożna, Premier League: Liverpool – Brighton
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Klingenthal
Transmisja: Eurosport 1

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – Real Valladolid
Transmisja: Canal+ Sport 5

17:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Stal Rzeszów – Apklan Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: GTK Gliwice – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
Transmisja: Polsat Sport News

17:20 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy B: Korea Południowa – Chorwacja
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

17:20 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa
Transmisja: TVP Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP 2

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów – Projekt Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

18:00 Boks, Rocky Boxing Night w Karlinie walka: Mateusz Polski – Adam Ngange
Transmisja: Polsat Sport Fight

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: FC Bayern Monachium – ratiopharm ulm
Transmisja: Sportklub

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Atletico Madryt
Transmisja: Eleven Sports 2

18:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy C: USA – Serbia
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:55 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Go Ahead Eagles
Transmisja: Polsat Sport News

20:00 Snooker: Turniej British Open – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:15 Piłka nożna, Liga słoweńska: FC Koper – NK Bravo
Transmisja: Sportklub

20:20 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy B: Polska – Turcja
Transmisja: Polsat Sport / TVP Sport

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: LUK Lublin – Cerrad Enea Czarni Radom
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:40 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Lenovo Tenerife – Basquet Girona
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Empoli FC – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – OGC Nice
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Mallorca – FC Barcelona
Transmisja: Canal+ Premium

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: Vitoria SC – Benfica Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3

22:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Sanderson Farms Championship – runda 3
Transmisja: Golf Channel

22:15 Boks, Gala KnockOut Boxing Night 24 w Lublinie waga junior ciężka: Michał Cieślak – Krzysztof Twardowski
Transmisja: TVP Sport

22:20 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Talladedze
Transmisja: Sportklub

22:30 Magazyn piłkarski Liga+
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga słomkowa: Mackenzie Dern – Yan Xiaonan
Transmisja: Polsat Sport

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:25 Piłka nożna, MLS: Charlotte FC – Philadelphia Union
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Braves – Mets

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – NY Rangers

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Rockies

10:40 Sporty motorowe: W Series Singapore – kwalifikacje

12:40 Piłka nożna, Premier League: Arsenal Londyn – Tottenham Hotspur

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Hansa Rostock

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Greuther Fuerth – Sandhausen

12:55 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Arminia Bielefeld

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: FC Koeln – Turbine Poczdam

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AC Milan – Sampdoria Genua

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Borussia Dortmund

15:10 Hokej, Liga szwedzka: HV71 – Oskarshamn

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – Union Berlin

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – VfB Stuttgart

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – VfL Bochum

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – FSV Mainz

15:45 Piłka nożna: Multiliga Premier League

15:55 Piłka nożna, Premier League: Bournemouth – Brentford

15:55 Piłka nożna, Premier League: Liverpool – Brighton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Crystal Palace – Chelsea Londyn

15:55 Rugby, Premiership: Saracens – Leicester Tigers

15:55 Piłka nożna, Premier League: Southampton – Everton

15:55 Piłka nożna, Premier League: Fulham Londyn – Newcastle United

15:55 Piłka nożna, Championship: Coventry – Middlesbrough

18:00 Sporty motorowe: IMSA Sportscar Championship – Motul Petit Le Mans

18:10 Piłka nożna, Bundesliga: Werder Brema – Borussia Moenchengladbach

18:15 Piłka nożna, Premier League: West Ham – Wolverhampton

18:25 Piłka ręczna, Bundesliga: Flensburg-Handewitt – Magdeburg

19:00 Major League Baseball: Yankees – Orioles

19:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Philadelphia

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – Heidenheim

21:00 Sporty motorowe: NRX Rallycross Series w Minneapolis

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x