CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (31.10.2022)

Tenisowy turniej WTA Finals w Fort Worth i mecze pierwszej rundy ATP w Paryżu a także emocje piłkarskie i siatkarskie oraz inne sportowe wydarzenia w poniedziałkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (31.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (31.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:20 Piłka nożna, MLS mecz półfinałowy: Philadelphia Union – New York City
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Snooker, Champion of Champions: Mark Selby – Lee Walker
Transmisja: TVP Sport

15:00 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

16:10 Snooker, Champion of Champions: John Higgins – Hossein Vafaei
Transmisja: TVP Sport

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: #VolleyWrocław – Developres BELLA DOLINA Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, Superpuchar Włoch mecz półfinałowy: Cucine Lube Civitanova – Valsa Group Modena
Transmisja: Polsat Sport News

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Werona – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Jej Wysokość Premier League – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 2

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź – E.Leclerc MOYA Radomka Radom
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Tenis: Turniej ATP w Paryżu – mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka mężczyzn, Superpuchar Włoch mecz półfinałowy: Sir Safety Susa Perugia – Itas Trentino
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Monza – Bologna FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: UD Levante – Sporting Gijon
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Elche CF – Getafe CF
Transmisja: Eleven Sports 3

21:00 Ekstraklasa po godzinach – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Family

21:40 Snooker: Champion of Champions – 1. dzień
Transmisja: TVP Sport

22:00 Hola LaLiga – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Family

23:00 Tenis: Turniej WTA Finals w Fort Worth – mecz fazy grupowej
Transmisja: Canal+ Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Chicago – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Winnipeg

01:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – NY Rangers

12:00 Hokej: NHL On The Fly

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Rosengard – Djurgarden

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hacken – AIK Sztokholm

19:30 Piłka nożna: Magazyn Premier League

20:20 Rugby, Puchar Świata: Papua Nowa Gwinea – Walia

20:55 Piłka nożna, League One: Plymouth – Exeter

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x