CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (09.01.2023)

Mecze pierwszej rundy tenisowych turniejów ATP i WTA w Adelajdzie, dwa mecze piłkarskiej Serie A a także mecz FOGO Futsal Ekstraklasy: Dreman Opole Komprachcice – FC Reiter Toruń oraz inne sportowe wydarzenia w poniedziałkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (09.01.2023)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (09.01.2023):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

08:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport

10:00 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz 1. rundy
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Shandong – Qingdao
Transmisja: Sportklub

13:45 Snooker, Turniej Masters w Londynie: Ronnie O’Sullivan – Luca Brecel
Transmisja: Eurosport 1

14:05 Piłka nożna, Puchar Zatoki Perskiej: Oman – Jemen
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:50 Piłka nożna, Puchar Zatoki Perskiej: Arabia Saudyjska – Irak
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Galatasaray NEF – Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket
Transmisja: Sportklub

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Barkom Każany Lwów – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

18:00 Raport z Dakaru – magazyn sportów motorowych
Transmisja: Eurosport 1

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

18:10 FOGO Futsal Ekstraklasa: Dreman Opole Komprachcice – FC Reiter Toruń
Transmisja: TVP Sport

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Werona – US Cremonese
Transmisja: Eleven Sports 1

19:45 Snooker, Turniej Masters w Londynie: John Higgins – Jack Lisowski
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Hola LaLiga – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport

20:00 Koszykówka mężczyzn, Liga francuska: Boulogne-levallois – ASVEL Lyon-Villeurbanne
Transmisja: Sportklub

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź – ROLESKI GRUPA AZOTY Tarnów
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – CA Osasuna
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz 3. rundy: Oxford United – Arsenal Londyn
Transmisja: Eleven Sports 1

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – St. Louis

01:05 Hokej, Liga NHL: Chicago – Calgary

01:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Pittsburgh

02:35 Hokej, Liga NHL: Anaheim – Boston

22:30 Hokej: NHL On The Fly

UWAGA: Nowy ranking bukmacherów z ofertami na start.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x