CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (07.02.2022)

Trzeci dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe w poniedziałkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - PONIEDZIAŁEK (07.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PONIEDZIAŁEK (07.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:00 Curling, mecz par mieszanych: Szwajcaria – Norwegia
Transmisja: Eurosport 5

02:15 Łyżwiarstwo figurowe: zawody drużynowe – program dowolny par sportowych
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 4

02:30 Narciarstwo dowolne: Big Air kobiet – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

02:30 Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

04:30 Łyżwiarstwo figurowe: zawody drużynowe – program dowolny par sportowych
Transmisja: Eurosport 1

04:45 Snowboard: slopestyle mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

05:00 Narciarstwo alpejskie: zjazd mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

05:00 Hokej kobiet: Kanada – ROC
Transmisja: Eurosport 3

06:30 Narciarstwo dowolne: Big Air mężczyzn – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 2

07:30 Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 1500 m kobiet
Transmisja: Eurosport 2 / Eurosport 4

09:30 Hokej kobiet: Czechy – Dania
Transmisja: Eurosport 3

10:00 Biathlon: bieg indywidualny kobiet
Transmisja: Eurosport 1

11:05 Hokej kobiet: Czechy – Dania
Transmisja: Eurosport 2

12:30 Short track: bieg na 500 m kobiet, bieg na 1000 m mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2 / Eurosport 4

12:45 Skoki narciarskie: konkurs drużyn mieszanych
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Curling, mecz par mieszanych: półfinał
Transmisja: Eurosport 5

14:00 Hokej kobiet: Szwajcaria – Finlandia
Transmisja: Eurosport 3

14:25 Saneczkarstwo: 2. przejazd jedynek kobiet
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Hokej kobiet: Szwajcaria – Finlandia
Transmisja: Eurosport 1

15:40 Hokej kobiet: Szwecja – Chiny
Transmisja: Eurosport 2

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

02:30 Narciarstwo alpejskie: 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport

04:55 Snowboard: slopestyle mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

05:00 Narciarstwo alpejskie: zjazd mężczyzn
Transmisja: TVP 1

06:30 Łyżwiarstwo figurowe: zawody drużynowe – program dowolny par tanecznych
Transmisja: TVP 1

07:30 Narciarstwo alpejskie: 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport

09:25 Łyżwiarstwo szybkie: bieg na 1500 m kobiet
Transmisja: TVP Sport

09:55 Biathlon: bieg indywidualny kobiet
Transmisja: TVP 1

12:25 Short track: bieg na 500 m kobiet, bieg na 1000 m mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

12:40 Skoki narciarskie: drużynowy konkurs mieszany
Transmisja: TVP 1

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

13:00 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

14:30 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport

17:20: Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

18:25 Koszykówka mężczyzn, Liga Mistrzów: U-BT Cluj Napoca – Filou Oostende
Transmisja: nSport+

19:00 Hola LaLiga – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:30 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport News

19:55 Piłka nożna, Liga portugalska: CD Tondela – Benfica Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 3

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Ekstraklasa po godzinach – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Energa MKS Kalisz – Grot Budowlani Łódź
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Salernitana – Spezia Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Bilbao – RCD Espanyol
Transmisja: Eleven Sports 1

21:30 Tenis: Turniej ATP w Rotterdamie: mecz 1. rundy
Transmisja: Polsat Sport Extra

  • Pogrubione zostały zmiany w programie Zimowych Igrzysk Olimpijskich

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

Back to top button