CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (30.09.2022)

Kolejne mecze mistrzostw świata siatkarek a także półfinały mistrzostw świata koszykarek, emocje tenisowe i piłkarskie oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (30.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (30.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

05:00 Tenis: Turniej ATP w Seulu – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

07:00 Tenis: Turniej ATP w Seulu – 2. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:50 Koszykówka kobiet: Mistrzostwa świata Sydney 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

09:00 Tenis: Turniej ATP w Seulu – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Tenis: Turniej WTA w Tallinie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

11:00 Tenis: Turniej ATP w Seulu – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:20 Koszykówka kobiet: Mistrzostwa świata Sydney 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

11:55 Formuła 1: Grand Prix Singapuru – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

12:00 Tenis: Turniej WTA w Tallinie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

12:00 Siatkówka plażowa, Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: Michał Bryl/Bartosz Łosiak – Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen
Transmisja: Polsat Sport News

12:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy C: Serbia – Kazachstan
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Tenis: Turniej ATP w Sofii – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy D: Chiny – Czechy
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:00 Snooker: Turniej British Open – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 2

14:05 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy D: Brazylia – Japonia
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Formuła 1: Grand Prix Singapuru – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

15:00 Tenis: Turniej WTA w Tallinie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:00 Kolarstwo: Tour of Croatia – 4. etap
Transmisja: Eurosport 1

15:00 Tenis: Turniej ATP w Sofii – 2. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy C: Bułgaria – Kanada
Transmisja: Polsat Sport

17:00 Tenis: Turniej WTA w Tallinie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:00 Tenis: Turniej ATP w Sofii – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – GKS Katowice
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Family

18:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy C: USA – Niemcy
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:00 Żużel: Grand Prix Polski U-21
Transmisja: Eurosport 1

19:00 Boks, Babilon Boxing Show w Bielsku-Białej walka: Łukasz Stanioch – Khoren Gevor
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:00 Tenis: Turniej ATP w Sofii – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

19:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy A: Holandia – Belgia
Transmisja: Polsat Sport Extra

BukmacherBonusKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

19:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting CP – Gil Vicente FC
Transmisja: Eleven Sports 2

20:05 Boks: Gala PZB Suzuki Boxing Night 17 w Łomży
Transmisja: TVP Sport

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Chojniczanka Chojnice – Wisła Kraków
Transmisja: Polsat Sport

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Angers SCO – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Canal+ Family / Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – UD Almeria
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

21:25 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Gran Canaria – Barca
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Sanderson Farms Championship – runda 2
Transmisja: Golf Channel

22:00 Snooker: Turniej British Open – 5. dzień
Transmisja: Eurosport 1

22:00 Siatkówka plażowa, Turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Paryżu: Michał Bryl/Bartosz Łosiak – zespół z kwalifikacji
Transmisja: Polsat Sport News

22:10 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – SC Braga
Transmisja: Eleven Sports 2

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Guardians – Rays

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – New Jersey

03:30 Major League Baseball: Padres – Dodgers

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Hamburger SV

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Darmstadt

19:10 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen

20:00 Piłka nożna, Bundesliga: Bayern Monachium – Bayer Leverkusen

20:00 Major League Baseball: Cubs – Reds

20:40 Rugby, Premiership: Newcastle Falcons – Bristol Bears

20:55 Piłka nożna, Championship: Hull City – Luton

UWAGA: nowym graczom zakładów sportowych, najlepsi bukmacherzy oferują specjalne promocje i bonusy na start.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x