CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (29.04.2022)

Kolejne mecze turniejów tenisowych, mecz półfinałowy mistrzostw świata w snookerze oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (29.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (29.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

04:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Utah Jazz – Dallas Mavericks
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

11:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Tenis: Turniej ATP w Monachium – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:00 Tenis: Turniej ATP w Estoril – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:15 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

15:30 Kolarstwo: Tour de Romandie – 3. etap
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis: Turniej ATP w Estoril – 2. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:00 Futsal, Liga Mistrzów: ACCS – Sporting CP
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:25 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga Kobiet: MKS Funfloor Perła Lublin – KPR Gminy Kobierzyce
Transmisja: TVP Sport

17:30 Żużel, PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – Arged Malesa Ostrów Wlkp.
Transmisja: Eleven Sports 1

17:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga 3. mecz półfinałowy play-off: MKS Będzin – Polski Cukier Avia Świdnik
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Sport 5

19:00 Tenis: Turniej WTA w Madrycie – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:00 Tenis: Turniej ATP w Estoril – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

19:55 Hokej, Mistrzostwa świata Dywizji 1B Tychy 2022: Polska – Serbia
Transmisja: TVP Sport

20:00 Futsal, Liga Mistrzów: Benfica – Barca
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:15 Żużel, PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów
Transmisja: Eleven Sports 1

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:40 Piłka nożna, 2. liga angielska: Queens Park Rangers FC – Sheffield United
Transmisja: Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Strasbourg – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Cadiz CF
Transmisja: Canal+ Sport 5

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: UD Las Palmas – Malaga CF
Transmisja: Eleven Sports 4

21:00 Tenis: Turniej ATP w Estoril – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:30 Turniej PGA TOUR: Mexico Open at Vidanta – runda 2
Transmisja: Golf Channel

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Mieszane sztuki walki, PFL 2: Cappelozza – Austin

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Tampa Bay

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – New Jersey

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Florida

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Buffalo

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Washington

01:30 Major League Baseball: Cardinals – Diamondbacks

02:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Calgary

03:05 Hokej, Liga NHL: Edmonton – San Jose

03:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Nashville

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Los Angeles

12:00 NHL On The Fly

17:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Rosengard – Hammarby

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Werder Brema – Holstein Kiel

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: St. Pauli – FC Nuernberg

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Schalke

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Fortuna Dusseldorf

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Karlsruher

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – Greuther Fuerth

20:40 Rugby, Premiership: Northampton Saints – Harlequins

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x