CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (28.10.2022)

Towarzyski mecz piłkarek ręcznych: Francja – Polska a także emocje piłkarskie, siatkarskie i koszykarskie oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (28.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (28.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Boks, Gala w Gatineau waga superlekka: Yves Ulysse Jr – Jose Macias Enriquez
Transmisja: TVP Sport

01:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Brooklyn Nets – Dallas Mavericks
Transmisja: Canal+ Sport

09:00 Golf: Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 2

09:30 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Zhejiang Golden Bulls – Shandong Heroes
Transmisja: Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: Perth Wildcats – South East Melbourne Phoenix
Transmisja: Sportklub

14:00 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Tenis: Turniej ATP w Bazylei – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

16:00 7. strefa – magazyn siatkarski
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – 2. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: BM Stal Ostrów Wielkopolski – Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
Transmisja: Polsat Sport Extra

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna850 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Miedź Legnica – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Family

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket – Onvo Büyükcekmece Basketbol
Transmisja: Sportklub

19:00 Sporty walki, Gala Babilon MMA 31 walka: Adrian Błeszyński – Dagomir Zimmer
Transmisja: Polsat Sport Fight

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

19:30 Golf, Turniej PGA TOUR: Butterfield Bermuda Championship – runda 2
Transmisja: Golf Channel

19:55 Formuła 1: Grand Prix Meksyku – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – program krótki solistek
Transmisja: Eurosport 1 / Polsat Sport News

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Widzew Łódź
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Cuprum Lubin – Volley Club Barkom Lwów
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: RC Lens – Toulouse FC
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Canal+ Family / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Mallorca – RCD Espanyol
Transmisja: Eleven Sports 3

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

21:00 Piłka ręczna kobiet, mecz towarzyski: Francja – Polska
Transmisja: TVP Sport

21:45 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – taniec dowolny
Transmisja: Eurosport 1

22:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – taniec rytmiczny
Transmisja: Polsat Sport

22:55 Formuła 1: Grand Prix Meksyku – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

23:05 Sporty walki: Gala TFL 25 we Włodawie
Transmisja: TVP Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Florida

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Montreal

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Detroit

02:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – St. Louis

02:35 Hokej, Liga NHL: Dallas – Washington

02:35 Hokej, Liga NHL: Chicago – Edmonton

04:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Vancouver

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Toronto

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Winnipeg

12:00 Hokej: NHL On The Fly

13:50 Sporty motorowe: Ferrari Challenge Europe – Finali Mondiali 2022

16:10 Sporty motorowe: Ferrari Challenge North America – Finali Mondiali 2022

17:20 Sporty motorowe: Ferrari Challenge EU&Asia – Finali Mondiali 2022

17:50 Piłka nożna, Liga szwedzka: Linkoping – Kristianstad

17:55 Piłka nożna, Liga duńska kobiet: Sundby – Broendby IF

18:00 LIV Golf Team Championship – 1. runda

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Magdeburg – Heidenheim

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Greuther Fuerth – Arminia Bielefeld

19:00 Dart: Mistrzostwa Europy – 1. kolejka

19:10 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: MSV Duisburg – FC Koeln

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Werder Brema – Hertha Berlin

20:20 Rugby, Puchar Świata: Nowa Zelandia – Irlandia

20:40 Rugby, Premiership: Gloucester – Exeter Chiefs

20:55 Piłka nożna, Championship: Birmingham – QPR

UWAGA: Nowe promocje bukmacherskie i bonusy dla nowych graczy, oferują tylko sprawdzeni i legalni bukmacherzy jak STS czy eFortuna.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x