CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (26.08.2022)

Mecz grupy C mistrzostw świata siatkarzy: Polska – Bułgaria, siódmy etap kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana a także emocje w europejskich ligach piłkarskich oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (26.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (26.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:20 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa świata U-20 Kostaryka 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

00:30 Tenis: Turniej WTA w Cleveland – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

01:00 Tenis: Turniej ATP w Winston-Salem – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:00 Tenis: Turniej ATP w Winston-Salem – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:00 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze ćwierćfinałowe
Transmisja: Polsat Sport News

03:50 Piłka nożna kobiet: Mistrzostwa świata U-20 Kostaryka 2022 – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

06:00 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze ćwierćfinałowe
Transmisja: Polsat Sport Extra

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

08:00 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze ćwierćfinałowe
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy B: Brazylia – Kuba
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze ćwierćfinałowe
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy B: Japonia – Katar
Transmisja: Polsat Sport

13:55 Formuła 1: Grand Prix Belgii – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

14:30 Golf, Turniej DP World Tour: Omega European Masters – runda 2
Transmisja: Golf Channel

14:30 Kolarstwo, Vuelta a Espana 7. etap: Camargo – Cistierna
Transmisja: Eurosport 1

15:30 Formuła 3: Grand Prix Belgii – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Polsat Sport News

15:55 Żużel: Grand Prix Polski U-16
Transmisja: Eurosport 2

16:10 Biathlon letni: Mistrzostwa świata Ruhpolding 2022 – supersprint kobiet
Transmisja: TVP Sport

16:40 Żużel, eWinner 1. liga półfinał play-off: Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:55 Formuła 1: Grand Prix Belgii – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

17:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy C: USA – Meksyk
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy D: Francja – Niemcy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Family

18:00 Sporty walki, FEN 41 ważenie przed walką: Ekaterina Shakalova – Suvi Salmimies
Transmisja: Polsat Sport Fight

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: AC Monza – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

18:30 Formuła 2: Grand Prix Belgii – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Polsat Sport News

19:10 Żużel, eWinner 1. liga półfinał play-off: H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Cellfast Wilki Krosno
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Girona FC – Celta Vigo
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

19:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: Albacete Balompie – SD Huesca
Transmisja: Eleven Sports 3

20:00 Golf, Turniej PGA TOUR: TOUR Championship – runda 2
Transmisja: Golf Channel

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Lozannie
Transmisja: Polsat Sport News

20:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy C: Polska – Bułgaria
Transmisja: Polsat Sport / TVP Sport / TVP 1

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Chrobry Głogów – Wisła Kraków
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy D: Słowenia – Kamerun
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: PGE FKS Stal Mielec – Legia Warszawa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Tenis: Turniej WTA w Cleveland – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: AC Ajaccio – Lille OSC
Transmisja: Canal+ Family

21:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Osasuna
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:00 Major League Baseball: Astros – Twins

09:00 New Zealand Darts Masters – 1/8 finału

13:00 Piłka nożna: Losowanie fazy grupowej Ligi Europy

14:30 Piłka nożna: Losowanie fazy grupowej Ligi Konferencji Europy

16:40 Żużel, eWinner 1. liga półfinał play-off: Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz

17:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – Pitea

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Regensburg

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Eintracht Braunschweig

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: SC Freiburg – VfL Bochum

20:55 Piłka nożna, Championship: Luton – Sheffield United

UWAGA: Dla nowych graczy zakładów sportowych, Polscy bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje na start.

5 / 5. Ocen: 4

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x