CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (22.07.2022)

Ósmy dzień lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Eugene, 19. etap kolarskiego wyścigu Tour de France, pierwsze mecze 2. kolejki PKO BP Ekstraklasy i emocje żużlowe w PGE Ekstralidze oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (22.07.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (22.07.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

02:05 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 7. dzień – sesja nocna
Transmisja: TVP Sport

11:00 Tenis: Turniej WTA w Hamburgu – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

12:50 Kolarstwo, Tour de France 19. etap: Castelnau-Magnoac – Cahors
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Tenis: Turniej WTA w Hamburgu – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

13:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

13:55 Formuła 1: Grand Prix Francji – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

15:00 Szermierka: Mistrzostwa świata Kair 2022 – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 2

15:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

15:15 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: chód na 35 km kobiet
Transmisja: TVP Sport

16:55 Formuła 1: Grand Prix Francji – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 2

17:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Golf, Turniej DP World Tour: Cazoo Classic – runda 2
Transmisja: Golf Channel

17:30 Żużel, PGE Ekstraliga: Arged Malesa Ostrów Wlkp. – For Nature Solutions Apator Toruń
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Sport 5

18:10 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle – kwalifikacje
Transmisja: TVP Sport

18:30 Formuła 2: Grand Prix Francji – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

20:15 Żużel, PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – ZOOleszcz GKM Grudziądz
Transmisja: Eleven Sports 1

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Apklan Resovia Rzeszów – Wisła Kraków
Transmisja: Polsat Sport

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Widzew Łódź
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / TVP Sport

20:30 Golf, Turniej PGA TOUR: 3M Open – runda 2
Transmisja: Golf Channel

20:40 Piłka nożna, Liga belgijska: Standard Liege – KAA Gent
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Astros – Yankees

01:50 Piłka nożna, Copa America Kobiet: Brazylia – Peru

01:50 Piłka nożna, Copa America Kobiet: Wenezuela – Argentyna

04:00 Major League Baseball: Dodgers – Giants

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Darmstadt – Sandhausen

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Paderborn

19:20 W Series: Le Castellet – kwalifikacje

21:00 Dart: World Matchplay – ćwierćfinały

21:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki Kobiet: Nigeria – Zambia

22:30 Indycar: Iowa 250 – trening

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x