CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (22.04.2022)

Siódmy dzień mistrzostw świata w snookerze, kolejne mecze turniejów tenisowych oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (22.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (22.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

11:00 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 7. dzień
Transmisja: Eurosport 1

12:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – 1. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

13:25 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

13:50 Piłka nożna, Liga Młodzieżowa UEFA mecz półfinałowy: Juventus Turyn – Benfica Lizbona
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:00 Kolarstwo: Tour of the Alps – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

14:30 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – 2. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

14:30 Sporty walki: ONE Championship – Reloaded – Singapur
Transmisja: TVP Sport

14:55 Formuła 3: Grand Prix Włoch – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Polsat Sport News

15:25 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 7. dzień
Transmisja: Eurosport 1

15:30 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – 3. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:55 Formuła 1: Grand Prix Emilii-Romanii – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 2

17:00 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:30 Żużel, PGE Ekstraliga: Motor Lublin – ZOOleszcz GKM Grudziądz
Transmisja: Eleven Sports 1

17:50 Piłka nożna, Liga Młodzieżowa UEFA mecz półfinałowy: Atletico Madryt – FC Salzburg
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Sport 5

18:00 Tenis: Turniej ATP w Barcelonie – 4. mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:30 Tenis: Turniej WTA w Stuttgarcie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:15 Boks, Gala Tymex Boxing Night 21 waga średnia: Damian Jonak – Andrew Robinson
Transmisja: TVP Sport

19:45 Snooker: Mistrzostwa świata w Sheffield – 7. dzień
Transmisja: Eurosport 1

20:15 Żużel, PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Fogo Unia Leszno
Transmisja: Eleven Sports 1

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: ŁKS Łódź – Chrobry Głogów
Transmisja: Polsat Sport

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga 2. mecz o 9. miejsce: Projekt Warszawa – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:35 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga 2. mecz ćwierćfinałowy play-off: Real Madryt – Maccabi Fox Tel Awiw
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: CD Tenerife – SD Huesca
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

21:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 2

21:30 Golf, Turniej PGA TOUR: Zurich Classic of New Orleans – runda 2
Transmisja: Golf Channel

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 Major League Baseball: Marlins – Cardinals

01:00 Hokej, Liga NHL: Florida – Detroit

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Buffalo

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: Pittsburgh – Boston

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Winnipeg

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – NY Rangers

02:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Toronto

02:05 Hokej, Liga NHL: Minnesota – Vancouver

03:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Dallas

03:30 Major League Baseball: Mariners – Rangers

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Chicago

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – St. Louis

12:00 NHL On The Fly

14:55 Boks, ważenie: Fury vs Whyte

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Ingolstadt

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Dynamo Drezno

18:25 Hokej, Liga szwedzka: Farjestad – Rogle

18:50 Piłka nożna, Liga szwedzka: Hacken – Kristianstad

19:10 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Jena – Bayern Monachium

20:00 Major League Baseball: Cubs – Pirates

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – FSV Mainz

20:40 Rugby, Premiership: Bristol Bears – Gloucester

20:50 Rugby, Six Nations kobiet: Walia – Francja

22:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: ES Tunis – Setif

23:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów ćwierćfinał: Raja Casablanca – Al Ahly

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x