CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (15.07.2022)

Start nowego sezonu piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy, początek lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Eugene/Portland, The World Games w amerykańskim Birmingham, trzynasty etap kolarskiego wyścigu Tour de France oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - PIĄTEK (15.07.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (15.07.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (15.07.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Futbol flagowy – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Fight

01:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Futbol flagowy – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport Fight

01:40 The World Games Birmingham, USA 2022: Kickboxing
Transmisja: Polsat Sport

02:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Wspinaczka
Transmisja: Polsat Sport Extra

02:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Futbol flagowy – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Fight

03:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Futbol flagowy – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Fight

04:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Piłka ręczna plażowa – mecze półfinałowe kobiet i mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Fight

07:30 Golf: The Open Championship – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra / Golf Channel

08:15 The World Games Birmingham, USA 2022: Kick-boxing, 2. sesja – finały
Transmisja: Polsat Sport Fight

09:00 Tenis: Narodowe mistrzostwa Polski Bytom 2022 – mecz półfinałowy singla kobiet
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

11:00 Tenis: Narodowe mistrzostwa Polski Bytom 2022 – mecz półfinałowy singla mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport

11:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Przeciąganie liny – finały
Transmisja: Polsat Sport Fight

12:55 Kolarstwo, Tour de France 13. etap: Le Bourg-d’Oisans – Saint-Étienne
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

13:00 Tenis: Narodowe mistrzostwa Polski Bytom 2022 – mecz półfinałowy singla kobiet
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

15:00 Tenis: Narodowe mistrzostwa Polski Bytom 2022 – mecz półfinałowy singla mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Tenis: Turniej ATP w Bastad – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Golf: The Open Championship – 2. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

16:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Ju-jitsu, preeliminacje – półfinały
Transmisja: Polsat Sport Fight

17:00 Tenis: Turniej ATP w Bastad – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Żużel, PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Arged Malesa Ostrów Wlkp
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Raków Częstochowa – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Sport 5

17:55 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 1. dzień – sesja popołudniowa
Transmisja: TVP Sport

20:15 Żużel, PGE Ekstraliga: ZOOleszcz GKM Grudziądz – Motor Lublin
Transmisja: Eleven Sports 1

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Ruch Chorzów – Skra Częstochowa
Transmisja: Polsat Sport

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

21:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Piłka ręczna plażowa
Transmisja: Polsat Sport Extra

22:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Łucznictwo – łuk tradycyjny kobiet
Transmisja: Polsat Sport Fight / Polsat Sport News

22:30 Super Piątek – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

23:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Ju-jitsu
Transmisja: Polsat Sport

23:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Przeciąganie liny – finały
Transmisja: Polsat Sport Fight

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Major League Baseball: Twins – White Sox

12:55 Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy Juniorów: Niemcy – Węgry

12:55 Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy Juniorów: Polska – Czarnogóra

14:30 Piłka nożna, mecz towarzyski: Liverpool FC – Crystal Palace

15:25 Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy Juniorów: Chorwacja – Norwegia

15:25 Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy Juniorów: Dania – Francja

20:00 Major League Baseball: Cubs – Mets

20:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Kaiserslautern – Hannover

22:55 Piłka nożna, Copa America Kobiet: Argentyna – Urugwaj

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x