CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (13.01.2023)

Hit piłkarskiej Serie A: SSC Napoli – Juventus Turyn, mecze mistrzostw świata piłkarzy ręcznych, kwalifikacje do konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem a także pierwszy dzień mistrzostw Europy w short tracku w Gdańsku oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (13.01.2023)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (13.01.2023):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Golf: Turniej Hawaiian Open
Transmisja: Eurosport 2

04:30 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

06:30 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

07:00 Tenis: Turniej WTA w Adelajdzie – mecz półfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport

08:50 Skoki narciarskie kobiet: Zawody Pucharu Świata w Zao
Transmisja: Eurosport 1

09:00 Golf: Hero Cup – dzień 1
Transmisja: Golf Channel

09:30 Koszykówka mężczyzn, Liga australijska: Cairns Taipans – Illawarra Hawks
Transmisja: Sportklub

10:00 Short track: Mistrzostwa Europy Gdańsk 2023 – 1. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:30 Tenis: Turniej ATP w Adelajdzie – mecz półfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

11:30 Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Altenbergu – 1. przejazd kobiet
Transmisja: Polsat Sport

12:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Wengen – supergigant mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Altenbergu – 2. przejazd kobiet
Transmisja: Polsat Sport

13:00 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Ningbo – Shandong
Transmisja: Sportklub

14:00 Snooker: Turniej Masters w Londynie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

14:25 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding – sztafeta mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

15:30 Skeleton: Zawody Pucharu Świata w Altenbergu – przejazd mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

15:50 Piłka nożna, Puchar Zatoki Perskiej: Bahrajn – Kuwejt
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:50 Piłka nożna, Puchar Zatoki Perskiej: Katar – Zjednoczone Emiraty Arabskie
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

16:00 Magazyn siatkarski – 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:10 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem – treningi
Transmisja: TVP Sport

17:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Onvo Buyukcekmece Basketbol – Besiktas Stambuł
Transmisja: Sportklub

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Trefl Sopot – Arriva Twarde Pierniki Toruń
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:20 Short track: Mistrzostwa Europy Gdańsk 2023 – 1. dzień
Transmisja: Polsat Sport News

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursySuperbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacjaeWinner610 PLN
❤️ Najlepsza oferta na startSTS1660 PLN
🎪 Najwięcej rynkówFortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocjaFuksiarz500 PLN
Ranking najlepszych ofert 2023

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz – BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

18:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Zakopanem – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 1 / TVP Sport

20:00 Piłka nożna: Liga włoska – studio
Transmisja: Eleven Sports 1

20:00 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Panathinaikos Ateny – Maccabi Playtika Tel Awiw
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:05 Raport z Dakaru – magazyn sportów motorowych
Transmisja: Eurosport 1

20:20 Snooker: Turniej Masters w Londynie – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

20:30 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Barca – Anadolu Efes Stambuł
Transmisja: Polsat Sport News

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – Villarreal CF
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Rugby, Puchar Mistrzów: ASM Clermont Auvergne – Leicester Tigers
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

KOD PROMOCYJNY: BETONLINE

3754 PLN W SUPERBET

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – Vancouver

01:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Dallas

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Nashville

01:05 Hokej, Liga NHL: Detroit – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Carolina

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Winnipeg

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Seattle

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Minnesota

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Calgary

02:35 Hokej, Liga NHL: Chicago – Colorado

03:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Ottawa

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Florida

13:00 Hokej: NHL On The Fly

17:00 Bahrain Darts Masters – ćwierćfinały, półfinały, finał

17:40 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz grupy E: Niemcy – Katar

17:40 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz grupy F: Argentyna – Holandia

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz grupy G: Maroko – USA

17:55 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz grupy H: Bahrajn – Tunezja

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz grupy E: Serbia – Algieria

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz grupy F: Norwegia – Macedonia Północna

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz grupy G: Egipt – Chorwacja

20:25 Piłka ręczna, mistrzostwa świata mężczyzn, mecz grupy H: Dania – Belgia

20:55 Piłka nożna, Premier League: Aston Villa – Leeds United

Zobacz, jakie Betclic opinie ma wśród zawodowych graczy.

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuje się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, koszykówką, siatkówką i tenisem a także sportami zimowymi w tym najbardziej narciarstwem alpejskim. Nie potrafi żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x