CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (11.11.2022)

Inauguracyjne zawody Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Stavanger a także towarzyski mecz piłkarskiej reprezentacji Polski kobiet z Rumunią oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (11.11.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (11.11.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:30 Koszykówka mężczyzn, NBA: Atlanta Hawks – Philadelphia 76ers
Transmisja: Canal+ Sport

10:30 World Touring Car Cup: Wyścig w Bahrajnie – kwalifikacje
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Kolarstwo przełajowe: Superprestige Niel – wyścig kobiet
Transmisja: Eurosport 1

15:00 Kolarstwo przełajowe: Superprestige Niel – wyścig mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

15:55 Piłka nożna kobiet, mecz towarzyski: Polska – Rumunia
Transmisja: TVP Sport

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

16:25 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

17:00 Łyżwiarstwo szybkie: Zawody Pucharu Świata w Stavanger – 1. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Trefl Gdańsk – LUK Lublin
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Canal+ Family

18:25 Koszykówka mężczyzn, Eliminacje mistrzostw świata: Litwa – Francja
Transmisja: TVP Sport

19:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Cadence Bank Houston Open – runda 2
Transmisja: Golf Channel

19:00 Sporty walki, Babilon MMA 32 walka: Konrad Rusiński – Łukasz Siwiec
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport News

Superbet
3754 PLNKOD: BETONLINE
  • 3500 PLN bez ryzyka
  • 200 PLN w bonusach
  • 34 PLN freebet
STS
1660 PLN KOD: BETONLINE
  • 1500 PLN w bonusach
  • 100 PLN bez ryzyka
  • 60 PLN za zadania

19:00 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – program krótki par sportowych
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:55 Formuła 1: Grand Prix Sao Paulo – sesja kwalifikacyjna
Transmisja: Eleven Sports 1

20:20 Piłka ręczna kobiet, Mistrzostwa Europy 2022: mecz 2. fazy grupowej
Transmisja: Eurosport 1

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Katowice – ŁKS Łódź
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Panathinaikos BC – Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:25 Łyżwiarstwo figurowe: Grand Prix Sheffield – program krótki solistów
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Energa MKS Kalisz – ŁKS Commercecon Łódź
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Empoli FC – US Cremonese
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Lyon – OGC Nice
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Canal+ Family / Eleven Sports 2

21:00 Tenis: Turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie – mecz fazy grupowej
Transmisja: Polsat Sport News

23:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

23:00 Boks, Walka o pas WBC Silver w Londynie waga piórkowa: Nick Ball – Jesus Ramirez Rubio
Transmisja: Polsat Sport

UWAGA: Sprawdź aktualny ranking bukmacherów - wybierz bukmachera z najlepszą ofertą kursów, zakładów i bonusów na start.

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Detroit – NY Rangers

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Vegas

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Ottawa

01:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Edmonton

01:05 Hokej, Liga NHL: Boston – Calgary

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Arizona

02:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – San Jose

03:05 Hokej, Liga NHL: Colorado – Nashville

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Chicago

11:00 Tenis, Billie Jean King Cup: Szwajcaria – Kanada

12:00 Hokej: NHL On The Fly

UWAGA: Sprawdź aktualne promocje bukmacherskie - zakłady bez ryzyka, freebety, wyższe kursy na mecz.

17:30 Tenis, Billie Jean King Cup: Czechy – USA

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Hannover

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Kaiserslautern

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: Borussia Moenchengladbach – Borussia Dortmund

20:40 Rugby, Premiership: Bath – Leicester Tigers

20:55 Piłka nożna, Championship: Birmingham – Sunderland

UWAGA: Specjalne promocje na start oferują graczom najlepsze firmy hazardowe online, pełna oferta na stronie głównej. Nasz ranking bukmacherów to także podgląd na najciekawsze zakłady dla nowych graczy.

5 / 5. Ocen: 6

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x