CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (08.04.2022)

Pierwsze mecze nowego sezonu żużlowej PGE Ekstraligi, ćwierćfinałowe mecze w turniejach WTA w Charleston i ATP w Houston oraz inne sportowe wydarzenia w piątkowych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (08.04.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – PIĄTEK (08.04.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:50 Piłka nożna, Copa Libertadores: Estudiantes de la Plata – Velvez Sarsfield
Transmisja: Polsat Sport

04:00 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Golden State Warriors – Los Angeles Lakers
Transmisja: Canal+ Sport

04:55 Formuła 1: Grand Prix Australii – 1. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

07:55 Formuła 1: Grand Prix Australii – 2. sesja treningowa
Transmisja: Eleven Sports 1

13:45 Jeździectwo: Finał Pucharu Świata w skokach przez przeszkody w Lipsku – 2. dzień
Transmisja: TVP Sport

14:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

15:30 Kolarstwo: Wyścig dookoła Kraju Basków – 5. etap
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Magazyn siatkarski 7. strefa
Transmisja: Polsat Sport

17:00 Tenis, Turniej WTA w Charlestonie: mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – Legia Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Żużel, PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno
Transmisja: Eleven Sports 1

17:30 Dart: Mistrzostwa świata Frimley Green 2022 – mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Eurosport 1

17:30 Siatkówka mężczyzn, TAURON 1. liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz – KPS Siedlce
Transmisja: Polsat Sport News

17:40 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Grupa Azoty Unia Tarnów – Chrobry Głogów
Transmisja: TVP Sport

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / nSport+

18:00 Curling, Mistrzostwa świata Las Vegas 2022: Finlandia – USA
Transmisja: Eurosport 2

18:00 Tenis stołowy, LOTTO Superliga ćwierćfinał: UKS Dojlidy Białystok – Dekorglass Działdowo
Transmisja: Sportklub

19:00 Tenis, Turniej WTA w Charlestonie: mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:00 Tenis, Turniej ATP w Houston: mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:55 Polska Hokej Liga, 4. mecz finałowy play-of: Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice
Transmisja: TVP Sport

20:15 Żużel, PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Motor Lublin
Transmisja: Eleven Sports 1

20:20 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: ŁKS Łódź – Sandecja Nowy Sącz
Transmisja: Polsat Sport

20:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:40 Koszykówka mężczyzn, Turkish Airlines Euroliga: Real Madryt – Bayern Monachium
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Granada CF
Transmisja: nSport+

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska: CD Lugo – FC Cartagena
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

21:00 Tenis, Turniej WTA w Charlestonie: mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

21:00 Tenis, Turniej ATP w Houston: mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:00 Tenis, Turniej WTA w Charlestonie: mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

23:00 #ELEVENF1 – magazyn Formuły 1
Transmisja: Eleven Sports 1

23:00 Tenis, Turniej ATP w Houston: mecz ćwierćfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

23:50 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa świata w łyżwiarstwie synchronicznym Hamilton 2022
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Pittsburgh

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Philadelphia

01:05 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Montreal

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Nashville

01:30 Hokej, Liga NHL: Carolina – Buffalo

02:35 Hokej, Liga NHL: Dallas – Toronto

02:35 Hokej, Liga NHL: Chicago – Seattle

03:30 Major League Baseball: Angels – Astros

04:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Vancouver

04:35 Hokej, Liga NHL: San Jose – Calgary

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Edmonton

12:00 NHL On The Fly

12:00 World Pool Championship: faza grupowa

15:55 Koszykówka, Euroliga kobiet: Perfumerias Avenida – Sopron Basket

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Jahn Regensburg – FC Ingolstadt

18:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Fortuna Dusseldorf – Hansa Rostock

18:30 World Pool Championship: faza grupowa

18:55 Koszykówka, Euroliga kobiet: ZVVZ USK Praga – Fenerbahce Stambuł

18:55 Hokej, Liga szwedzka: Rogle – Oskarshamn

19:00 Major League Baseball: Tigers – White Sox

20:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfB Stuttgart – Borussia Dortmund

22:30 Major League Baseball: Giants – Marlins

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x