CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (30.10.2022)

Emocje w piłkarskich rozgrywkach ligowych w tym hit PKO BP Ekstraklasy: Lech Poznań – Raków Częstochowa a także towarzyski mecz piłkarek ręcznych: Francja – Polska oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (30.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (30.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Sacramento Kings – Miami Heat
Transmisja: Canal+ Sport

00:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – program dowolny par sportowych
Transmisja: Polsat Sport

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga piórkowa: Calvin Kattar – Arnold Allen
Transmisja: Polsat Sport Extra

01:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – program dowolny solistów
Transmisja: Polsat Sport

02:00 Boks, Gala w Nowym Jorku waga lekka: Wasyl Łomaczenko – Jamaine Ortiz
Transmisja: Polsat Sport

02:30 Rugby kobiet, Mistrzostwa świata Nowa Zelandia 2022 – 3. mecz ćwierćfinałowy: Anglia – Australia
Transmisja: Polsat Sport News

03:30 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport Extra

04:30 Rugby kobiet, Mistrzostwa świata Nowa Zelandia 2022 – 4. mecz ćwierćfinałowy: Kanada – USA
Transmisja: Polsat Sport News

06:00 Golf: Amatorskie Mistrzostwa Azji i Pacyfiku – 4. dzień
Transmisja: Eurosport 2

08:30 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Nanjing Tongxi – Xinjiang Flying Tigers
Transmisja: Sportklub

08:50 Kolarstwo: Singapore Criterium
Transmisja: Eurosport 1

09:55 Lekkoatletyka: Maraton we Frankfurcie
Transmisja: TVP Sport

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Aliaga Petkim Spor – Frutti Extra Bursaspor
Transmisja: Sportklub

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Cracovia Kraków
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Empoli FC – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: ŁKS Łódź – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport

12:40 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Górnik Zabrze – KS Azoty-Puławy
Transmisja: TVP Sport

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Livingston FC – Celtic FC
Transmisja: Polsat Sport News

13:30 Golf, Turniej DP World Tour: Portugal Masters – finał
Transmisja: Golf Channel

13:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Darussafaka Tekfen – Galatasaray NEF
Transmisja: Sportklub

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: CA Osasuna – Real Valladolid
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:00 Tenis: Turniej ATP w Wiedniu – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: PSV Eindhoven – NEC Nijmegen
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Trefl Gdańsk
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Arsenal Londyn – Nottingham Forest
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – Angers SCO
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Cremonese – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, Liga czeska: Bohemians Praga – SK Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

15:00 Tenis: Turniej ATP w Bazylei – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

15:30 Piłka nożna, Liga grecka: Levadiakos – Atromitos Ateny
Transmisja: Sportklub

16:00 Padel: Turniej World Padel Tour w Gizie
Transmisja: Canal+ Family

16:00 Piłka ręczna kobiet mecz towarzyski: Francja – Polska
Transmisja: TVP Sport

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – Girona FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: FC Lorient – OGC Nice
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PSG Stal Nysa – Jastrzębski Węgiel
Transmisja: Polsat Sport

17:35 Piłka nożna, Liga słoweńska: NS Mura – NK Bravo
Transmisja: Sportklub

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – US Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 2

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Allianz Mediolan – WithU Werona
Transmisja: Polsat Sport News

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – Villarreal
Transmisja: Canal+ Sport

18:25 Piłka nożna, eWinner 2. liga: KKS Kalisz – Zagłębie II Lubin
Transmisja: TVP Sport

18:30 Golf, Turniej PGA TOUR: Butterfield Bermuda Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

18:30 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu
Transmisja: Eurosport 1

18:55 Formuła 1: Grand Prix Meksyku – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:30 Short track: Zawody Pucharu Świata w Montrealu
Transmisja: Polsat Sport News

19:30 Piłka nożna, Liga grecka: Aris Saloniki – OFI Kreta
Transmisja: Sportklub

20:00 Koszykówka mężczyzn, NBA: Los Angeles Clippers – New Orleans Pelicans
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate Canada – pokazy mistrzów
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:10 Piłka nożna, MLS mecz półfinałowy: Los Angeles FC – Austin FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: LUK Lublin – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Lyon – Lille OSC
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 4

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Formuła 1: Grand Prix Meksyku – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – Betis Sevilla
Transmisja: Eleven Sports 3

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: St. Louis – Montreal

01:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – Carolina

01:05 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Detroit – Minnesota

01:05 Hokej, Liga NHL: Buffalo – Chicago

01:35 Hokej, Liga NHL: NY Islanders – Colorado

02:00 Major League Baseball: Astros – Phillies

02:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Washington

03:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Pittsburgh

03:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Edmonton

08:50 Sporty motorowe: Coppa Shell AM – Finali Mondiali 2022

10:00 Sporty motorowe: Coppa Shell – Finali Mondiali 2022

11:10 Sporty motorowe: Trofeo Pirelli – Finali Mondiali 2022

12:00 Hokej: NHL On The Fly

12:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Juventus Turyn – AC Fiorentina

12:50 Rugby, Puchar Świata: Liban – Jamajka

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Vittsjo

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Bayern Monachium – Meppen

13:00 Dart: Mistrzostwa Europy – ćwierćfinały

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Hamburger SV

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Sandhausen – Braunschweig

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Karlsruher

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: HSG Wetzlar – SG Flensburg-Handewitt

14:25 Piłka nożna, Premier League: Arsenal Londyn – Nottingham Forest

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: IFK Kalmar – Eskilstuna

14:55 Piłka nożna, Premier League kobiet: Everton – Manchester United

15:20 Rugby, Puchar Świata: Tonga – Wyspy Cooka

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – Borussia Moenchengladbach

15:55 Rugby, Premiership: Saracens – Sale Sharks

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Werder Brema – VfL Wolfsburg

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: SC Magdeburg – DHfK Lipsk

17:00 Piłka nożna, Premier League: Manchester United – West Ham United

17:00 LIV Golf Team Championship – ostatnia runda

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Schalke 04 – SC Freiburg

17:50 Rugby, Puchar Świata: Samoa – Francja

19:00 Dart: Mistrzostwa Europy – półfinały & finał

19:00 Hokej, Liga NHL: New Jersey – Columbus

19:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Hoffenheim

19:40 Piłka nożna, Premier League kobiet: Arsenal Londyn – West Ham United

21:30 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

22:00 Sporty motorowe: NRX Rallycross Series w Los Angeles

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x