CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (29.05.2022)

Szósty mecz finałowy Energa Basket Ligi: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław, ósmy dzień wielkoszlemowego turnieju tenisowego French Open, ostatni 21. etap kolarskiego wyścigu Giro d’Italia oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (29.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (29.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Piłka nożna, Liga MLS: Toronto FC – Chicago Fire
Transmisja: TVP Sport

03:00 Boks, Walka o pas mistrzowski WBA World w Nowym Jorku waga lekka: Gervonta Davis – Rolando Romero
Transmisja: TVP Sport

09:50 Formuła 2: Grand Prix Monako – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:10 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: Czarni Sosnowiec – GKS Katowice
Transmisja: TVP Sport

10:30 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:00 Porsche Supercup: Wyścig w Monako
Transmisja: Eurosport 2

12:05 Wioślarstwo: Zawody Pucharu Świata w Belgradzie
Transmisja: TVP Sport

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:30 Tenis, LOTTO Superliga: KT Kubala Ustroń – BKT Adventage Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Formuła 1: Grand Prix Monako – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

13:00 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 1

13:30 Kolarstwo, Giro d’Italia 21. etap – jazda indywidualna na czas: Werona – Werona
Transmisja: Eurosport 2

13:40 Żużel, eWinner 1. liga: ROW Rybnik – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Dutch Open – finał
Transmisja: Golf Channel

14:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – mężczyźni w kategorii do 55 kg
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Włoch – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport News

14:15 Hokej, Mistrzostwa świata Finlandia 2022: mecz o 3. miejsce
Transmisja: TVP Sport

14:55 Formuła 1: Grand Prix Monako – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

15:00 Podnoszenie ciężarów, Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – mężczyźni w kat. do 55 kg
Transmisja: Polsat Sport

16:00 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 1

16:10 Żużel, eWinner 1. liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Aforti Start Gniezno
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga finałowy mecz barażowy: Ruch Chorzów – Motor Lublin
Transmisja: TVP Sport

17:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – kobiety w kat. do 55 kg
Transmisja: Polsat Sport

17:25 Piłka nożna, 2. liga angielska finałowy mecz barażowy: Huddersfield Town – Nottingham Forest
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

18:00 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 2

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka 2. mecz półfinałowy play-off: ALBA Berlin – MHP RIESEN Ludwigsburg
Transmisja: Sportklub

18:55 Piłka nożna, Liga francuska rewanżowy mecz barażowy: AS Saint-Etienne – AJ Auxerre
Transmisja: Eleven Sports 1

19:15 Hokej, Mistrzostwa świata Finlandia 2022: mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna: 2. liga hiszpańska – Multigol
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:00 Podnoszenie ciężarów: Mistrzostwa Europy Tirana 2022 – mężczyźni w kategorii do 61 kg
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Golf, Turniej PGA TOUR: Charles Schwab Challenge – finał
Transmisja: Golf Channel

20:30 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 6. mecz finałowy play-off: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport

20:35 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga finałowy mecz barażowy: Korona Kielce – Chrobry Głogów
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:45 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 1

20:50 Piłka nożna, Liga brazylijska: Santos FC – SE Palmeiras
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

20:55 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska mecz ćwierćfinałowy play-off: Herbalife Gran Canaria – Barca
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:15 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 8. dzień
Transmisja: Eurosport 1

22:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Fluminense – Flamengo
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: White Sox – Cubs

02:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: NY Rangers – Carolina

04:00 Major League Baseball: Mariners – Astros

12:00 Volleyball World Beach Pro Tour – mecz o trzecie miejsce

12:00 NHL Tonight

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hacken – Djurgarden

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – Brommapojkarna

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: IFK Kalmar – Hammarby

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: AIK – Linkoping

16:00 Volleyball World Beach Pro Tour – mecz finałowy

17:00 Sporty motorowe, Indycar: Indianapolis 500 – wyścigi

18:00 Padel: Rome Major – finał

20:00 Futbol amerykański, USFL: Birmingham Stallions – Pittsburgh Maulers

20:00 Major League Baseball: Twins – Royals

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x