CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (28.08.2022)

Mecz Polska – Meksyk w ramach mistrzostw świata siatkarzy, mecz eliminacji mistrzostw Europy koszykarzy: Austria – Polska, dziewiąty etap kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana a także kolejne mecze w europejskich ligach piłkarskich oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (28.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (28.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Piłka nożna, MLS: Charlotte FC – Toronto FC
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Boks, Gala w Tulsie waga superlekka: Jose Pedraza – Richard Commey
Transmisja: Polsat Sport

08:00 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze finałowe
Transmisja: Polsat Sport News

08:45 Formuła 3: Grand Prix Belgii – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:15 Formuła 2: Grand Prix Belgii – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport News

10:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy B: Kuba – Katar
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:20 Badminton: Mistrzostwa świata Tokio 2022 – mecze finałowe
Transmisja: Polsat Sport News

11:30 Kajakarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Pau – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 2

11:55 Porsche Supercup: Wyścig w Belgii
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Tour de Eleven – magazyn sportowy
Transmisja: Eleven Sports 1

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

12:00 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

12:05 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Utrecht – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Katowice – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:50 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa świata Les Gets 2022 – cross country elity kobiet
Transmisja: Eurosport 2

12:55 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa świata Les Gets 2022 – wyścig kobiet
Transmisja: TVP Sport

12:55 Formuła 1: Grand Prix Belgii – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

13:00 Kolarstwo, Vuelta a Espana 9. etap: Villaviciosa – Les Praeres
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

13:25 Piłka nożna, Liga belgijska: KAA Gent – Royal Antwerp
Transmisja: Eleven Sports 3

13:30 Golf, Turniej DP World Tour: Omega European Masters – finał
Transmisja: Golf Channel

13:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy B: Brazylia – Japonia
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: SBV Excelsior – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: OGC Nice – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

14:55 Formuła 1: Grand Prix Belgii
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Znicz Pruszków – Górnik Polkowice
Transmisja: TVP Sport

15:00 Siatkówka plażowa: Turniej finałowy mistrzostw Polski – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu: Hamburg Sea Devils – Wrocław Panthers
Transmisja: Polsat Sport News

15:05 Kolarstwo górskie: Mistrzostwa świata Les Gets 2022 – cross country elity mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

16:45 Kajakarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Pau – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 2

16:50 Koszykówka mężczyzn, Eliminacje mistrzostw Europy: Austria – Polska
Transmisja: TVP Sport

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: Stade de Reims – Olympique Lyon
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 4

17:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy C: USA – Bułgaria
Transmisja: Polsat Sport

17:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy D: Niemcy – Kamerun
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Getafe CF – Villarreal CF
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lech Poznań – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Piłka nożna, Liga słoweńska: NS Mura – NK Maribor
Transmisja: Sportklub

18:00 Golf, Turniej PGA TOUR: TOUR Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Verona – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Salernitana – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 3

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga rewanżowy mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Moje Bermudy Stal Gorzów – For Nature Solutions Apator Toruń
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Motor Lublin – Fogo Unia Leszno
Transmisja: Eleven Sports 1

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: Zbrojovka Brno – SK Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:15 Żużel, PGE Ekstraliga rewanżowy mecz ćwierćfinałowy play-off: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Betard Sparta Wrocław
Transmisja: Canal+ Family

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Real Valladolid
Transmisja: Canal+ Premium

20:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy C: Polska – Meksyk
Transmisja: Polsat Sport

20:20 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa świata Polska i Słowenia 2022 mecz grupy D: Francja – Słowenia
Transmisja: Polsat Sport Extra / TVP Sport / TVP 1

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Paris Saint-Germain – AS Monaco
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3 / Eleven Sports 3

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: US Lecce – Empoli FC
Transmisja: Eleven Sports 4

20:45 Piłka nożna, Liga grecka: PAOK Saloniki – Atromitos Halkidonia
Transmisja: Sportklub

21:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – Real Madryt
Transmisja: Eleven Sports 1

22:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Botafogo FR – CR Flamengo
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Twins – Giants

04:00 Major League Baseball: Mariners – Guardians

10:10 DTM w Nurburgring – kwalifikacja 2

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Umea – Hammarby

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – AIK

13:15 DTM w Nurburgring – wyścigi 2

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Kaiserslautern – Magdeburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Sandhausen

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hannover – Greuther Fuerth

14:30 Piłka nożna, Premier League: Aston Villa – West Ham United

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Rosengard – Linkoping

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – IFK Kalmar

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Kristianstad – Hacken

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Djurgarden

14:55 Piłka nożna, Premier League: Wolverhampton – Newcastle United

15:05 DTM w Nurburgring – wyścigi 2

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – VfB Stuttgart

17:00 Piłka nożna, Premier League: Nottingham Forest – Tottenham Hotspur

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Werder Brema – Eintracht Frankfurt

17:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AC Milan – Fiorentina

18:00 Major League Baseball: Marlins – Dodgers

19:45 Piłka nożna: Magazyn Bundesligi

20:00 IMSA Sportscar Championship: Michelin GT Challenge

20:30 Golf: US Senior Women’s Open – Ostatnia runda

22:00 Major League Baseball: Athletics – Yankees

UWAGA: Ciekawe promocje i bonusy oferują nowi bukmacherzy w Polsce, Fuksiarz, Betfan i Superbet.

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x