CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (27.02.2022)

Finał Pucharu Ligi Angielskiej, w którym zagrają Chelsea Londyn i Liverpool FC a także kolejne zawody Pucharu Świata w sportach zimowych oraz wiele innych sportowych wydarzeń w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (27.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (27.02.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Piłka nożna, MLS: D.C. United – Charlotte FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night walka: Islam Machaczew – Bobby Green
Transmisja: Polsat Sport

01:50 Piłka nożna, MLS: Portland Timbers – New England Revolution
Transmisja: Polsat Sport Extra

04:00 Tenis: Turniej ATP w Acapulco – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

04:00 Boks, Gala w Las Vegas waga superpiórkowa: Chris Colbert – Hector Luis Garcia
Transmisja: Polsat Sport

08:55 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Garmisch-Partenkirchen: 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

09:50 Biegi narciarskie, Mistrzostwa świata juniorów i U23 – Lygna 2022: sprinty juniorek stylem dowolnym
Transmisja: TVP Sport

10:00 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Crans-Montanie: zjazd kobiet
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:05 Kombinacja norweska, Puchar Świata w Lahti: konkurs skoków mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

10:55 Piłka wodna mężczyzn, Puchar Polski: mecz o 3. miejsce
Transmisja: TVP Sport

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:20 Biegi narciarskie, Puchar Świata w Lahti: bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet
Transmisja: Eurosport 2

11:55 Futsal, Statscore Futsal Ekstraklasa: MOKS Słoneczny Stok Białystok – Fit Morning Gredar Futsal Team Brzeg
Transmisja: nSport+

12:10 Piłka nożna, Liga holenderska: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport News

12:15 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Garmisch-Partenkirchen: 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Torino FC – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Warta Poznań
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

12:50 Piłka wodna mężczyzn, Puchar Polski: mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – Stade de Reims
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Hibernian FC – Celtic Glasgow
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:30 Biegi narciarskie, Puchar Świata w Lahti: bieg na 15 km stylem klasycznym mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Villarreal CF – RCD Espanyol
Transmisja: Eleven Sports 3

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Kolarstwo: Kuurne-Bruksela-Kuurne
Transmisja: Eurosport 2

14:45 Siatkówka mężczyzn: TAURON Puchar Polski – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: West Ham United – Wolverhampton Wanderers
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Hellas Verona – Venezia FC
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: Angers SCO – RC Lens
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Chrobry Głogów – KS Azoty-Puławy
Transmisja: TVP Sport

14:55 Piłka nożna, Liga czeska: FC Hradec Kralove – SK Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:00 Skoki narciarskie, Puchar Świata w Lahti: konkurs indywidualny
Transmisja: Eurosport 1

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Betis Sevilla
Transmisja: Eleven Sports 2

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Go Ahead Eagles – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: ESTAC Troyes – Olympique Marsylia
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 4

17:10 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Ruch Chorzów – Lech II Poznań
Transmisja: TVP Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – KGHM Zagłębie Lubin
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka nożna, Puchar Ligi Angielskiej mecz finałowy: Chelsea Londyn – Liverpool FC
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 3

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: AC Sparta Praga – FC Fastav Żlin
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:00 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Joker Świecie – BKS BOSTIK Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Gas Sales Bluenergy Piacenza – Itas Trentino
Transmisja: Polsat Sport News

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – CA Osasuna
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:35 Wyścigi samochodowe: Asian Le Mans Series w Abu Zabi – 2. wyścig
Transmisja: Sportklub

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Benfica Lizbona – Vitoria SC
Transmisja: Eleven Sports 2

19:30 Magazyn piłkarski Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

20:00 Polskie skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:00 Snooker, Turniej European Masters: mecz finałowy – 2. sesja
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Turniej PGA TOUR: The Honda Classic – finał
Transmisja: Golf Channel

20:25 Koszykówka mężczyzn, Eliminacje mistrzostw świata: Włochy – Islandia
Transmisja: TVP Sport

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Lyon – Lille OSC
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4 / nSport+

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Lazio Rzym – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Athletic Bilbao
Transmisja: Canal+ Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:25 Piłka nożna, Liga portugalska: FC Porto – Gil Vicente
Transmisja: Eleven Sports 2

21:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Phoenix Suns – Utah Jazz
Transmisja: Canal+ Sport 2

22:15 Biathlon: Mistrzostwa świata juniorów Soldier Hollow 2022 – bieg na dochodzenie mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

22:50 Piłka nożna, MLS: Los Angeles Galaxy – New York City FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:20 Biathlon: Mistrzostwa świata juniorów Soldier Hollow 2022 – bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Ottawa – Montreal

01:30 Hokej, Liga NHL: Nashville – Tampa Bay

01:35 Hokej, Liga NHL: Detroit – Toronto

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Colorado

04:05 Hokej, Liga NHL: San Jose – Boston

04:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Minnesota

04:35 Hokej, Liga NHL: Los Angeles – NY Islanders

12:55 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Liverpool – Arsenal Londyn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Jahn Regensburg – Fortuna Dusseldorf

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Sandhausen

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Werder Brema

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: TBC Lemgo Lippe – SC Magdeburg

13:55 Rugby, Premiership: Northampton Saints – Exeter Chiefs

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: TP Mazembe – Coton Sport FC

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AS Roma – Inter Mediolan

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – RB Lipsk

15:50 Rugby, Six Nations: Irlandia – Włochy

15:55 Piłka ręczna, Bundesliga: THW Kiel – HC Erlangen

16:05 NHL On The Fly

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: USGN – ASEC Mimosas

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Ittihad – JS Saoura

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Pyramids FC – CS Sfaxien

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: AS Otoho – Al Masry

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Royal Leopards – Orlando Pirates

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – Borussia Dortmund

17:55 Sporty motorowe, Indycar: Firestone GP (wyścig)

19:05 Hokej, Liga NHL: Carolina – Edmonton

19:15 Piłka nożna, Bundesliga: Magazyn skrótów

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Ahly Tripoli – Zanaco FC

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: RS Berkane – Simba SC

20:05 Hokej, Liga NHL: Dallas – Buffalo

21:05 Hokej, Liga NHL: Chicago – St. Louis

22:05 Hokej, Liga NHL: Arizona – Winnipeg

0 / 5. Ocen: 0

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (27.02.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

0
Dodaj swój komentarz.x
P