CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (25.09.2022)

Mecz piłkarskiej Ligi Narodów: Walia – Polska, trzeci dzień mistrzostw świata siatkarek a także rewanżowy mecz finałowy play-off żużlowej PGE Ekstraligi: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (25.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (25.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

09:00 Lekkoatletyka: Maraton w Berlinie
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Hutnik Kraków – Motor Lublin
Transmisja: TVP Sport

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

12:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy A: Belgia – Kenia
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:00 Tenis: Puchar Lavera – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Hinzenbach – 1. seria
Transmisja: TVP Sport

13:50 Żużel, 2. liga rewanżowy mecz finałowy play-off: Bedmet OK Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:50 Siatkówka kobiet, Mistrzostwa świata Holandia i Polska 2022 mecz grupy D: Chiny – Argentyna
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

13:50 Wioślarstwo: Mistrzostwa Świata Racice 2022 – finały
Transmisja: TVP Sport

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: Cazoo Open de France – finał
Transmisja: Golf Channel

14:05 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Hinzenbach – 2. seria
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport

14:45 Futbol amerykański: Europejska Liga Futbolu – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

14:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Andora – Łotwa
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:50 Siatkówka mężczyzn, TAURON Giganci Siatkówki 2022: PGE Skra Bełchatów – Knack Volley Roeselare
Transmisja: TVP Sport

15:00 Tenis: Puchar Lavera – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 1

15:30 Tenis: Turniej ATP w Metzu – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 Piłka nożna, 2. liga słoweńska: NK Rogaska – ND Beltinci
Transmisja: Sportklub

16:55 Siatkówka mężczyzn, TAURON Giganci Siatkówki 2022: Jastrzębski Węgiel – Greenyard VC Maaseik
Transmisja: TVP Sport

17:00 Tenis: Puchar Lavera – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 1

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Anwil Włocławek – Enea Zastal BC Zielona Góra
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:30 Siatkówka mężczyzn: Memoriał Arkadiusza Gołasia – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

17:50 Piłka nożna, Liga Narodów: Słowacja – Białoruś
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

18:30 Żużel, PGE Ekstraliga rewanżowy mecz finałowy play-off: Motor Lublin – Moje Bermudy Stal Gorzów
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:30 Koszykówka mężczyzn: Superpuchar Hiszpanii – mecz finałowy
Transmisja: Sportklub

19:00 Tenis: Puchar Lavera – 3. dzień
Transmisja: Eurosport 1

19:00 Golf: Turniej Presidents Cup – finał
Transmisja: Golf Channel

19:00 Piłka nożna: Liga Narodów – studio
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:15 Piłka nożna: Liga Narodów – studio
Transmisja: TVP Sport

19:50 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza – GTK Gliwice
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:15 Piłka nożna, Liga Narodów: Walia – Polska
Transmisja: Polsat Sport Premium 1 / TVP Sport / TVP 1

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Holandia – Belgia
Transmisja: Polsat Sport

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Dania – Francja
Transmisja: Polsat Sport News

20:35 Piłka nożna, Liga Narodów: Austria – Chorwacja
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:00 Motocross: Motocross of Nations – 3. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

23:00 Rajdy terenowe: Extreme E: Chile
Transmisja: Eurosport 2

23:30 Piłka nożna: Liga Narodów – skróty
Transmisja: Polsat Sport / Polsat Sport Premium 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

09:55 Sporty motorowe: DTM Spielberg – kwalifikacja 2

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: IFK Kalmar – Pitea

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Bayern Monachium – Werder Brema

13:15 Sporty motorowe: DTM Spielberg – wyścigi 2

13:25 Piłka nożna, League One: Plymouth – Ipswich

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Hannover-Burgdorf – THW Kiel

14:40 Piłka nożna, Liga duńska kobiet: AGF – Broendby IF

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Umea – Orebro

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: AIK – Eskilstuna

15:05 Sporty motorowe: DTM Spielberg – Trophy wyścigi 2

15:55 Rugby, Premiership: Exeter Chiefs – Harlequins

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Lemgo-Lippe – DHfK Lipsk

16:55 Piłka nożna, Premier League kobiet: Chelsea – Man City

19:40 Piłka nożna, Premier League kobiet: Liverpool – Everton

20:00 Major League Baseball: Twins – Angels

20:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Buffalo

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x