CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (24.07.2022)

Ostatni dzień lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Eugene, ostatni – 21. etap kolarskiego wyścigu Tour de France, faza finałowa w Lidze Narodów siatkarzy, mecz w ramach Soccer Champions Tour, w którym w barwach Barcelony przeciwko Realowi Madryt może zadebiutować Robert Lewandowski oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (24.07.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (24.07.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:45 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 9. dzień – sesja nocna
Transmisja: TVP Sport

01:55 Piłka nożna, Florida Cup: Arsenal Londyn – Chelsea Londyn
Transmisja: Polsat Sport News

04:55 Piłka nożna, Soccer Champions Tour: Real Madryt – FC Barcelona
Transmisja: Polsat Sport

09:30 Formuła 2: Grand Prix Francji – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport News

09:45 Koszykówka 3×3, City Tour: Silesia Basket – mecz półfinałowy
Transmisja: TVP Sport

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Siatkówka plażowa: Turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie – 1. mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:55 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle – kwalifikacje
Transmisja: TVP Sport

11:00 World Touring Car Cup: Wyścig we Włoszech – 1. wyścig
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Siatkówka plażowa: Turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie – 2. mecz półfinałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:00 Tenis: Turniej ATP w Gstaad – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

12:00 Siatkówka plażowa: Turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie – 1. mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:15 Koszykówka 3×3, City Tour: Silesia Basket – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – ŁKS Łódź
Transmisja: Polsat Sport

12:50 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle
Transmisja: TVP Sport

12:55 Formuła 1: Grand Prix Francji – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

13:00 Kolarstwo kobiet, Tour de France 1. etap: Paryż – Paryż
Transmisja: Eurosport 1

13:00 Skoki narciarskie: Letnie Grand Prix w Wiśle
Transmisja: TVP Sport

13:00 Siatkówka plażowa: Turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie – 2. mecz półfinałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:25 Piłka nożna, Liga belgijska: Club Brugge KV – KRC Genk
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

13:40 Żużel, eWinner 1. liga: Aforti Start Gniezno – Stelmet Falubaz Zielona Góra
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:15 Siatkówka plażowa: Turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:55 Formuła 1: Grand Prix Francji – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

15:00 Tenis: Turniej ATP w Hamburgu – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

15:15 Siatkówka plażowa: Turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:15 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 10. dzień – sesja popołudniowa
Transmisja: TVP Sport

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Lommel – 2. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

16:15 Kolarstwo, Tour de France 21. etap: Paris La Défense Arena – Paryż
Transmisja: Eurosport 1

16:30 Siatkówka plażowa: Turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:00 Golf, Turniej DP World Tour: Cazoo Classic – finał
Transmisja: Golf Channel

17:00 World Touring Car Cup: Wyścig we Włoszech – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka plażowa: Turniej CEV Beach Pro Tour Futures w Warszawie – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:45 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: mecz o 3. miejsce fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport

18:25 Skoki narciarskie kobiet: Letnie Grand Prix w Wiśle – 2. seria
Transmisja: TVP Sport

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:40 Piłka nożna, eWinner 2. liga: GKS Jastrzębie – Górnik Polkowice
Transmisja: TVP Sport

20:30 Triathlon: Zawody PTO Canadian Open
Transmisja: Eurosport 1

20:45 Siatkówka mężczyzn, Liga Narodów: mecz finałowy fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SE Palmeiras – SC Internacional
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:00 Golf, Turniej PGA TOUR: 3M Open – finał
Transmisja: Golf Channel

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Atletico Mineiro – SC Corinthians Paulista
Transmisja: Polsat Sport Extra

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Tigers – Twins

03:00 Major League Baseball: Athletics – Rangers

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Magdeburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Hansa Rostock

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Arminia Bielefeld – Jahn Regensburg

13:55 Żużel, eWinner 1. liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Trans MF Landshut Devils

14:00 Dart: Women’s World Matchplay – ćwierćfinały/półfinały/finał

14:20 Sporty motorowe: Coppa Shell w Hockenheim – wyścigi

17:20 Sporty motorowe: Trofeo Pirelli w Hockenheim – wyścigi

19:30 Major League Baseball: Red Sox – Blue Jays

21:00 Indycar: Iowa 300 – wyścigi

22:00 Dart: World Matchplay – finał

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x