CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (23.10.2022)

Mnóstwo emocji piłkarskich w ligach europejskich w tym hit Serie A: AS Roma – SSC Napoli oraz spotkanie hiszpańskiej La Ligi: FC Barcelona – Athletic Club z udziałem Roberta Lewandowskiego a także dużo siatkówki i koszykówki oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (23.10.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (23.10.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:15 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – program dowolny par
Transmisja: Polsat Sport

01:50 Piłka nożna, Liga brazylijska: SE Palmeiras – Avai FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – program dowolny solistów
Transmisja: Polsat Sport

04:55 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – ceremonia medalowa
Transmisja: Polsat Sport

06:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport Extra

07:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Malezji – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:00 Koszykówka mężczyzn, Liga chińska: Shanghai – Tongxi
Transmisja: Sportklub

09:40 Tenis stołowy, LOTTO Superliga: Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – UKS Dojlidy Białystok
Transmisja: TVP Sport

09:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Soelden – 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

12:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Odense – mecze finałowe
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Torino FC
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:25 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Energa MKS Kalisz – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
Transmisja: TVP Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Puszcza Niepołomice
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Barca – Lenovo Teneryfa
Transmisja: Sportklub

12:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Soelden – 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: Angers SCO – Rennes
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:30 Golf, Turniej DP World Tour: Mallorca Golf Open – finał
Transmisja: Golf Channel

13:30 Kolarstwo przełajowe: Zawody Pucharu Świata w Taborze – wyścig kobiet
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: FC Groningen – PSV Eindhoven
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:25 Siatkówka kobiet, TAURON Giganci Siatkówki: DevelopRes Bella Dolina Rzeszów – SC Poczdam
Transmisja: TVP Sport

14:30 Koszykówka mężczyzn, Liga turecka: Darussafaka Tekfen – Aliaga Petkim Spor
Transmisja: Sportklub

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Volley Club Barkom Lwów – Ślepsk Malow Suwałki
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – US Lecce
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

15:00 Kolarstwo przełajowe: Zawody Pucharu Świata w Taborze – wyścig mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Tenis: Turniej ATP w Antwerpii – mecz finałowy gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport News

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Atletico Madryt
Transmisja: Eleven Sports 1

16:25 Siatkówka kobiet, TAURON Giganci Siatkówki: Grupa Azoty Chemik Police – SSC Palmberg Schwerin
Transmisja: TVP Sport

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: OGC Nice – FC Nantes
Transmisja: Canal+ Sport 5

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Twarde Pierniki Toruń – Rawlplug Sokół Łańcut
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – Newcastle United
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Projekt Warszawa – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 2

18:00 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Pallavolo Padwa – Sir Safety Susa Perugia
Transmisja: Polsat Sport News

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Girona FC – CA Osasuna
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

18:25 Wyścigi supersportów: Mistrzostwa Świata w San Juan – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

18:30 Piłka nożna, Liga grecka: PAOK Saloniki – Asteras Tripolis
Transmisja: Sportklub

18:55 Formuła 1: Grand Prix USA – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Slavia Praga – AC Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:10 Piłka nożna, MLS mecz ćwierćfinałowy: CF Montreal – New York City
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

19:25 Wyścigi superbike’ów: Mistrzostwa Świata w San Juan – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 2

19:25 Piłka ręczna mężczyzn: Klubowe mistrzostwa świata – mecz finałowy
Transmisja: TVP Sport

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:45 Snooker: Turniej Northern Ireland Open w Belfaście – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – taniec rytmiczny
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Golf, Turniej PGA TOUR: THE CJ CUP in South Carolina – finał
Transmisja: Golf Channel

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – AS Monaco
Transmisja: Canal+ Sport 5 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 2

20:50 Piłka nożna, Liga brazylijska: Fluminense FC – Botafogo FR
Transmisja: Polsat Sport News

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: FC Barcelona – Athletic Club
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Formuła 1: Grand Prix USA – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – program dowolny solistek
Transmisja: Polsat Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

22:50 Łyżwiarstwo figurowe: Skate America – taniec rytmiczny
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, Liga NHL: Winnipeg – Toronto

01:05 Hokej, Liga NHL: Columbus – Pittsburgh

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – NY Islanders

01:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Los Angeles

01:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Dallas

01:45 Major League Baseball: Phillies – Padres

02:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Philadelphia

04:05 Hokej, Liga NHL: Vegas – Colorado

04:05 Hokej, Liga NHL: Calgary – Carolina

04:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Buffalo

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hacken – Pitea

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Eskilstuna – Umea

12:55 Piłka nożna, Championship: Swansea – Cardiff City

12:55 Piłka nożna, Premier League kobiet: Liverpool – Arsenal Londyn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Karlsruher – Fortuna Dusseldorf

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hamburger SV – Magdeburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Greuther Fuerth

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: THW Kiel – Rhein-Neckar Loewen

13:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Wolfsburg – Bayern Monachium

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: Sassuolo – Inter Mediolan

14:30 Piłka nożna: Multiliga Premier League

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Kristianstad – Rosengard

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Djurgarden – Orebro

14:55 Piłka nożna, Premier League: Aston Villa – Brentford

14:55 Piłka nożna, Premier League: Wolverhampton – Leicester City

14:55 Piłka nożna, Premier League: Southampton – Arsenal Londyn

14:55 Piłka nożna, Premier League: Leeds United – Fulham Londyn

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – Union Berlin

15:20 Rugby, Puchar Świata: Liban – Irlandia

15:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Eintracht Frankfurt – MSV Duisburg

15:55 Rugby, Puchar Świata: Sale Sharks – Harlequins

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: MT Melsungen – HSG Wetzlar

17:10 Piłka nożna, Premier League: Tottenham Hotspur – Newcastle United

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hertha Berlin – Schalke 04

17:50 Rugby, Puchar Świata: Samoa – Grecja

19:40 Piłka nożna, Premier League kobiet: Brighton – Chelsea Londyn

20:05 Hokej, Liga NHL: Chicago – Seattle

20:10 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

20:30 Major League Baseball: Phillies – Padres

23:00 Hokej, Liga NHL: Detroit – Anaheim

23:05 Hokej, Liga NHL: Florida – NY Islanders

23:05 Hokej, Liga NHL: NY Rangers – Columbus

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x