CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (23.01.2022)

Ciąg dalszy emocji w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych, mistrzostwach Europy w futsalu a także w wielkoszlemowym turnieju Australian Open. Oprócz tego dużo piłki nożnej oraz inne wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (23.01.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (23.01.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Tenis, Australian Open: mecze 4. rundy
Transmisja: Eurosport 1

01:00 Tenis, Australian Open: mecze 4. rundy
Transmisja: Eurosport 2

01:00 Koszykówka mężczyzn, liga NBA: Milwaukee Bucks – Sacramento Kings
Transmisja: Canal+ Sport

10:45 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: program dowolny solistów
Transmisja: Polsat Sport

10:50 Tenis stołowy, Liga Mistrzyń: Siarka Tarnobrzeg – TT Saint Quentinois
Transmisja: TVP Sport

11:30 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Cortinie d’Ampezzo: supergigant kobiet
Transmisja: Eurosport 2

12:00 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: program dowolny solistów
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:05 Biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: sztafeta mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport

12:10 Piłka nożna, liga holenderska: NEC Nijmegen – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

12:25 Piłka nożna, liga włoska: Cagliari Calcio – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 1

13:15 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Kitzbühel: zjazd mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

13:30 Koszykówka mężczyzn, liga turecka: Türk Telekom – Büyükçekmece Basketbol
Transmisja: Sportklub

13:55 Piłka nożna, liga hiszpańska: Granada – Osasuna
Transmisja: Eleven Sports 4

14:15 Jeździectwo, Cavaliada Tour w Sopocie: Konkurs Grand Prix
Transmisja: TVP Sport

14:25 Piłka nożna, liga holenderska: PSV Eindhoven – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport News

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie – Indykpol AZS Olsztyn
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, liga włoska: SSC Napoli – Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, liga włoska: Torino FC – Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, liga włoska: Spezia Calcio – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, liga angielska: Crystal Palace – Liverpool FC
Transmisja: Canal+ Sport

14:55 Piłka nożna, liga angielska: Leicester City – Brighton
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:55 Piłka nożna, liga angielska: Arsenal Londyn – Burnley FC
Transmisja: Canal+ Family

15:00/15:05 Biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg ze startu wspólnego kobiet
Transmisja: Eurosport 1 / Polsat Sport Extra

15:30 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: Polska – Rosja
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Skoki narciarskie, Puchar Świata w Titisee-Neustadt: konkurs
Transmisja: Eurosport 1 / TVN

16:00 Koszykówka mężczyzn, liga turecka: Pinar Karsiyaka – Anadolu Efes
Transmisja: Sportklub

16:10 Piłka nożna, liga hiszpańska: Real Madryt – Elche
Transmisja: Canal+ Premium

16:30 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Czterech Kontynentów: pokazy mistrzów
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Piłka nożna, liga francuska: Montpellier – AS Monaco
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

17:20 Futsal, Mistrzostwa Europy: Portugalia – Holandia
Transmisja: TVP Sport

17:25 Piłka nożna, liga angielska: Chelsea Londyn – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Asseco Arka Gdynia – GTK Gliwice
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:50 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: Niemcy – Szwecja
Transmisja: Eurosport 2

17:55 Piłka nożna, liga włoska: FC Empoli – AS Roma
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, liga hiszpańska: Rayo Vallecano – Athletic Bilbao
Transmisja: nSport+

18:25 Piłka nożna, liga hiszpańska: Real Sociedad – Getafe
Transmisja: Eleven Sports 2

18:30 Koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska: Real Madryt – Barca
Transmisja: Sportklub

19:05 Koszykówka mężczyzn, liga NBA: New York Knicks – Los Angeles Clippers
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:45 Snooker, Turniej Shoot Out: 4 runda, ćwierćfinały, półfinały, finał
Transmisja: Eurosport 1

20:00 Polskie Skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: Hiszpania – Norwegia
Transmisja: Eurosport 2

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grupa Azoty Chemik Police – IŁ Capital Legionovia Legionowo
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, liga włoska: AC Milan – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 1

20:40 Piłka nożna, liga francuska: Paris Saint-Germain – Reims
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 3

20:55 Piłka nożna, liga hiszpańska: Alaves – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 2

21:25 Piłka nożna, liga portugalska: FC Porto – Famalicao
Transmisja: Eleven Sports 4

21:30 Koszykówka mężczyzn, liga NBA: Washington Wizards – Boston Celtics
Transmisja: Canal+ Sport 2

INTERNETOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:05 Hokej, liga NHL: Washington – Ottawa
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: NY Islanders – Toronto
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: NY Rangers – Arizona
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: New Jersey – Carolina
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Colorado – Montreal
Transmisja: Viaplay

02:05 Hokej, liga NHL: Nashville – Detroit
Transmisja: Viaplay

03:05 Hokej, liga NHL: Minnesota – Chicago
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Edmonton – Calgary
Transmisja: Viaplay

04:35 Hokej, liga NHL: San Jose – Tampa Bay
Transmisja: Viaplay

12:35 Piłka nożna kobiet, liga włoska: SSC Napoli – AS Roma
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Jahn Regensburg – Holstein Kiel
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Hannover – Dynamo Drezno
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna kobiet, liga angielska: Brighton – Chelsea Londyn
Transmisja: Viaplay

15:00 Piłka nożna, 1. liga niemiecka: RB Lipsk – VfL Wolfsburg
Transmisja: Viaplay

16:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Burkina Faso – Gabon
Transmisja: Viaplay

17:20 Piłka nożna, 1. liga niemiecka: Hertha Berlin – Bayern Monachium
Transmisja: Viaplay

19:00 Hokej, liga NHL: Pittsburgh – Winnipeg
Transmisja: Viaplay

19:40 Piłka nożna kobiet, liga angielska: Manchester City – Arsenal Londyn
Transmisja: Viaplay

19:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Nigeria – Tunezja
Transmisja: Viaplay

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (23.01.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

P