CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (22.05.2022)

Finał Ligi Mistrzów siatkarzy: Trentino Itas – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, trzeci mecz finałowy koszykarskiej Energa Basket Ligi: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław, pierwszy dzień wielkoszlemowego turnieju tenisowego French Open, spora dawka emocji żużlowych a także piętnasty etap kolarskiego wyścigu Giro d’Italia oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (22.05.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (22.05.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Piłka nożna, Liga MLS: FC Cincinnati – New England Revolution
Transmisja: Polsat Sport Extra

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga kogucia: Holly Holm – Ketlen Vieira
Transmisja: Polsat Sport

02:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA play-off: Boston Celtics – Miami Heat
Transmisja: Canal+ Sport

04:00 Boks, Walka o pas WBC Interim World waga średnia: David Benavidez – David Lemieux
Transmisja: Polsat Sport

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:05 Formuła 3: Grand Prix Hiszpanii – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:10 Piłka nożna kobiet, Ekstraliga: UJ Kraków – SMS Łódź
Transmisja: TVP Sport

10:30 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 1

11:00 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 2

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:35 Formuła 2: Grand Prix Hiszpanii – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport News

12:00 Piłka nożna, Liga włoska: walka o scudetto – program specjalny
Transmisja: Eleven Sports 1

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Spezia Calcio – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

12:25 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Stal Rzeszów – Lech II Poznań
Transmisja: TVP Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Arka Gdynia – Sandecja Nowy Sącz
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: GKS Tychy – Korona Kielce
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

12:50 Siatkówka plażowa: Turniej VW Beach Pro Tour Futures w Madrycie – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

12:55 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

13:00 Kolarstwo, Giro d’Italia 15. etap: Rivarolo Canavese – Cogne
Transmisja: Eurosport 2

13:40 Żużel, eWinner 1. liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra – Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:35 Lekkoatletyka: Mityng Gwiazd na Rynku Kościuszki
Transmisja: TVP Sport

14:55 Formuła 1: Grand Prix Hiszpanii – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

16:00 Jej Wysokość Premier League – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – For Nature Solutions Apator Toruń
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:25 Piłka nożna, Mistrzostwa Europy Izrael 2022 transmisja łączona meczów grupy B: Polska – Bułgaria i Holandia – Francja
Transmisja: TVP Sport

16:55 Premier League Preview – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport

16:55 Piłka nożna, Liga angielska: Liverpool FC – Wolverhampton Wanderers
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:55 Piłka nożna, Liga angielska: Manchester City – Aston Villa
Transmisja: Canal+ Premium

16:55 Piłka nożna, Liga angielska: Norwich City – Tottenham Hotspur
Transmisja: Canal+ Family

17:45 Tenis: Turniej French Open w Paryżu – 1. dzień
Transmisja: Eurosport 2

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Mistrzyń mecz finałowy: A.Carraro Imaco Conegliano – VakifBank Stambuł
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Sassuolo – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 1

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 2

18:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka 4. mecz ćwierćfinałowy play-off: Brose Bamberg – ALBA Berlin
Transmisja: Sportklub

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:00 Golf: PGA Championship – 4. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:15 Hokej, Mistrzostwa świata Finlandia 2022: Szwajcaria – Francja
Transmisja: TVP Sport

19:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Granada CF – RCD Espanyol
Transmisja: Eleven Sports 3

19:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Deportivo Alaves – Cadiz CF
Transmisja: Eleven Sports 4

20:30 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga 3. mecz finałowy play-off: Legia Warszawa – WKS Śląsk Wrocław
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:50 Siatkówka mężczyzn, Liga Mistrzów mecz finałowy: Trentino Itas – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Salernitana – Udinese Calcio
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga włoska: Venezia FC – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SC Corinthians Paulista – Sao Paulo FC
Transmisja: Polsat Sport News

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga – magazyn żużlowy
Transmisja: Canal+ Sport 5

21:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Athletic Club
Transmisja: Canal+ Sport 2

21:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – Atletico Madryt
Transmisja: Eleven Sports 3

23:00 Golf: PGA Championship – 4. dzień
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:05 Piłka nożna, MLS: Charlotte FC – Vancouver Whitecaps FC
Transmisja: Polsat Sport News

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Guardians – Tigers

02:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: St. Louis – Colorado

03:00 Major League Baseball: Angels – Athletics

10:00 Sporty motorowe: DTM w Lausitzring – kwalifikacje

12:00 Pool: UK Open – Dzień 2

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – Linkoping

13:15 Sporty motorowe: DTM w Lausitzring – wyścigi

13:30 NHL Tonight

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Flensburg-Handewitt – THW Kiel

14:10 Piłka nożna, Finał Pucharu Włoch kobiet: Juventus – Roma

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – Vittsjo

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Pitea – Hacken

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Kristianstad – AIK Sztokholm

15:10 Sporty motorowe: DTM Trophy w Lausitzring – wyścigi

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: Hamburg – SC Magdeburg

18:30 Pool: UK Open – Dzień 2

19:30 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Tampa Bay – Florida

20:00 Major League Baseball: Royals – Twins

21:30 Hokej, Puchar Stanleya play-off: NY Rangers – Carolina

22:00 Sporty motorowe: Indianapolis 500 – kwalifikacje

5 / 5. Ocen: 1

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Bysiewicz
Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (22.05.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe

0
Dodaj swój komentarz.x
P