CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (21.08.2022)

Siódmy dzień lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium a także mecze w europejskich ligach piłkarskich oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (21.08.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (21.08.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Tenis: Turniej ATP w Cincinnati – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport

02:00 Sporty walki, UFC 278 waga półśrednia: Kamaru Usman – Leon Edwards; waga ciężka: Marcin Tybura – Aleksander Romanow
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Boks, Walka o pas WBO World w San Diego waga piórkowa: Emanuel Navarette – Eduardo Baez
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Austrii – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport News

11:05 Kajakarstwo: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – finały
Transmisja: TVP Sport

11:50 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – wyścig ze startu wspólnego
Transmisja: TVP Sport

12:00 Tour de Eleven – magazyn sportowy
Transmisja: Eleven Sports 1

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusach!BETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

12:00 Kolarstwo, Vuelta a Espana 3. etap: Breda – Breda
Transmisja: Eurosport 1

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Austrii – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport News

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Arka Gdynia – Odra Opole
Transmisja: Polsat Sport

12:40 Kajakarstwo: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – finały
Transmisja: TVP Sport

13:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d’Angély – 1. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

13:25 Piłka nożna, Liga belgijska: Club Brugge – KV Kortrijk
Transmisja: Eleven Sports 1

13:30 Golf, Turniej DP World Tour: D+D Real Czech Masters – finał
Transmisja: Golf Channel

13:40 Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – mecz finałowy gry pojedynczej kobiet
Transmisja: TVP Sport

14:00 Snooker: Turniej European Masters – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 2

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Austrii – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport News

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Sparta Rotterdam – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:30 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy Monachium 2022
Transmisja: TVP Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: Clermont Foot – OGC Nice
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Leeds United – Chelsea Londyn
Transmisja: Canal+ Premium

15:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Kozerkach – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu: Leipzig Kings – Wrocław Panthers
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:30 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2022 – Nagroda Europy
Transmisja: TVP Sport

16:00 Tenis stołowy: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: RKC Waalwijk – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport News

17:00 Motocross: Mistrzostwa Świata w Saint-Jean-d’Angély – 2. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Newcastle United – Manchester City
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Club – Valencia CF
Transmisja: Canal+ Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Piast Gliwice – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:25 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa Europy Monachium 2022 – mecz o 3. miejsce mężczyzn, mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

17:30 Żużel, PGE Ekstraliga ćwierćfinał play-off: For Nature Solutions Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
Transmisja: Eleven Sports 1

17:30 Piłka nożna, Liga słoweńska: NK Maribor – NK Celje
Transmisja: Sportklub

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: SSC Napoli – AC Monza
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

UWAGA: Na to spotkanie legalni bukmacherzy STS i Fortuna przygotowali transmisję online.

18:25 Piłka nożna, Liga włoska: Empoli FC – AC Fiorentina
Transmisja: Eleven Sports 3

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: SK Slavia Praga – FK Pardubice
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:00 Lekkoatletyka, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: 7. dzień – sesja wieczorna
Transmisja: TVP Sport

19:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Villarreal CF
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:30 Golf, Turniej PGA TOUR: BMW Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport 3

19:30 Żużel, PGE Ekstraliga ćwierćfinał play-off: Betard Sparta Wrocław – zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:30 Piłka nożna, Liga grecka: Aris Saloniki – Levadiakos
Transmisja: Sportklub

20:00 Tenis: Turniej WTA w Cincinnati – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Sport

20:00 Snooker: Turniej European Masters – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

20:10 Lekkoatletyka, Mistrzostwa Europy Monachium 2022: 7. dzień – sesja wieczorna
Transmisja: TVP 1

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Lille OSC – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Family / Eleven Sports 3

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Atalanta Bergamo – AC Milan
Transmisja: Eleven Sports 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – Hellas Verona
Transmisja: Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: SE Palmeiras – CR Flamengo
Transmisja: Polsat Sport News

21:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1

22:00 Żużel: Magazyn PGE Ekstraliga
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:30 Tenis: Turniej ATP w Cincinnati – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

23:00 Piłka nożna, Liga brazylijska: Santos FC – Sao Paulo FC
Transmisja: Polsat Sport News

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Guardians – White Sox

00:00 Indycar: Bommarito Automotive Group 500

03:00 Major League Baseball: Dodgers – Marlins

10:55 Krykiet: Holandia – Pakistan

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: AIK – Umea

12:55 Piłka nożna, Championship: Bristol City – Cardiff

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – St. Pauli

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Arminia Bielefeld

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Greuther Fuerth – Kaiserslautern

14:30 Piłka nożna, Premier League: Leeds United – Chelsea Londyn

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Linkoping – Brommapojkarna

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Hammarby – Djurgarden

14:55 Piłka nożna, Premier League: West Ham – Brighton

15:15 Piłka nożna, Bundesliga: Eintracht Frankfurt – FC Koeln

17:00 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – Bayern Monachium

17:05 Piłka nożna, Premier League: Newcastle United – Man City

19:45 Piłka nożna: Magazyn Bundesligi

20:00 Golf: US Amateur Open – 5. kolejka

22:00 Major League Baseball: Dodgers – Marlins

UWAGA: Na nowych graczy zakładów sportowych, czeka wiele ciekawych promocji i bonusów na stat. Najlepsi bukmacherzy internetowi mają wiele do zaoferowania graczom, freebety, bonusy bez depozytu itd.

5 / 5. Ocen: 4

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x