CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (20.03.2022)

El Clasico w hiszpańskiej La Lidze na Santiago Bernabeu: Real Madryt – FC Barcelona, ostatni dzień lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Świata w Belgradzie oraz tenisowych turniejów ATP i WTA w Indian Wells oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (20.03.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (20.03.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Piłka nożna, Liga MLS: Charlotte FC – New England Revolution
Transmisja: Polsat Sport Extra

02:00 Boks, Gala w Nowym Jorku waga superśrednia: Edgar Berlanga – Steve Rolls
Transmisja: Polsat Sport

05:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indonezji – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport Extra

06:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indonezji – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Indonezji – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport Extra

08:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 1. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

09:30 Siatkówka na śniegu: CEV Snow Volleyball European Tour 2022 – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

09:40 Formuła 3: Grand Prix Bahrajnu – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Lekkoatletyka, Halowe mistrzostwa świata Belgrad 2022: 3. dzień – sesja poranna
Transmisja: TVP Sport

10:10 Siatkówka na śniegu: CEV Snow Volleyball European Tour 2022 – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

10:15 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:50 Snowboard: Zawody Pucharu Świata w Berchtesgaden – drużynowy slalom równoległy
Transmisja: Eurosport 2

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Siatkówka na śniegu: CEV Snow Volleyball European Tour 2022 – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

11:35 Formuła 2: Grand Prix Bahrajnu – 2. wyścig
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:45 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 2. przejazd slalomu giganta kobiet
Transmisja: Eurosport 1

11:55 Statscore Futsal Ekstraklasa: Rekord Bielsko-Biała – Dreman Futsal Opole Komprachcice
Transmisja: nSport+

12:00 Siatkówka na śniegu: CEV Snow Volleyball European Tour 2022 – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – PGE FKS Stal Mielec
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Venezia FC – Sampdoria Genua
Transmisja: Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Apklan Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Real Madryt – BAXI Manresa
Transmisja: Sportklub

12:30 Piłka nożna kobiet: Ekstraliga: AZS UJ Kraków – Górnik Łęczna
Transmisja: TVP Sport

12:40 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg ze startu wspólnego kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:50 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg ze startu wspólnego kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: AS Monaco – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Dundee FC – Glasgow Rangers
Transmisja: Polsat Sport News

13:25 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz ćwierćfinałowy: Crystal Palace – Everton
Transmisja: Eleven Sports 3

13:35 Narciarstwo alpejskie: Zawody Pucharu Świata w Courchevel – 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

14:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Ajax Amsterdam – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

14:30 Piłka nożna, Liga grecka: Pas Giannina – Olympiakos Pireus
Transmisja: Sportklub

14:35 Kolarstwo kobiet: Trofeo Alfredo Binda
Transmisja: Eurosport 1

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

14:50 Biathlon: Zawody Pucharu Świata w Oslo – bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1 / Polsat Sport Extra

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Cracovia Kraków – Piast Gliwice
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Leicester City – Brentford FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Juventus Turyn – Salernitana
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: FC Empoli – Hellas Verona
Transmisja: Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, Liga czeska: FK Mlada Boleslav – Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

14:55 Piłka ręczna mężczyzn mecz towarzyski: Polska – Szwecja
Transmisja: TVP Sport

15:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu – studio
Transmisja: Eleven Sports 1

15:55 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz ćwierćfinałowy: Southampton FC – Manchester City
Transmisja: Eleven Sports 3

16:00 Formuła 1: Grand Prix Bahrajnu – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

16:00 Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Kolarstwo mężczyzn: Cholet-Pays de la Loire
Transmisja: Eurosport 2

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Celta Vigo – Betis Sevilla
Transmisja: nSport+

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Cadiz CF – Villarreal CF
Transmisja: Canal+ Family

16:40 Piłka nożna: Liga holenderska: PSV Eindhoven – Fortuna Sittard
Transmisja: Polsat Sport News

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: Vitesse Arnhem – RKC Waalwijk
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Stade de Reims – Olympique Lyon
Transmisja: Eleven Sports 4

17:00 Lekkoatletyka, Halowe mistrzostwa świata Belgrad 2022: 3. dzień – sesja wieczorna
Transmisja: TVP Sport

17:20 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Tottenham Hotspur – West Ham United
Transmisja: Canal+ Premium

17:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Grot Budowlani Łódź – UNI Opole
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 2

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: Slavia Praga – Dynamo Czeskie Budziejowice
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Sevilla FC – Real Sociedad
Transmisja: Eleven Sports 3

18:30 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska: Barca – Herbalife Gran Canaria
Transmisja: nSport+ / Sportklub

18:55 Piłka nożna, Puchar Anglii mecz ćwierćfinałowy: Nottingham Forest – Liverpool FC
Transmisja: Eleven Sports 4

19:00 Piłka nożna, Liga hiszpańska: studio przed El Clasico
Transmisja: Eleven Sports 1

19:00 Golf, Turniej PGA TOUR: Valspar Championship – finał
Transmisja: Golf Channel

19:05 Piłka nożna, Liga MLS: New York Red Bulls – Columbus Crew
Transmisja: Polsat Sport News

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

19:30 Piłka nożna, Liga hiszpańska: studio przed El Clasico
Transmisja: Canal+ Premium

20:00 Polskie skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Koszykówka mężczyzn, Liga NBA: Houston Rockets – Memphis Grizzlies
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Cuprum Lubin
Transmisja: Polsat Sport

20:35 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – OGC Nice
Transmisja: Eleven Sports 3 / nSport+

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Bologna FC – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Madryt – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1 / Canal+ Premium

21:00 Tenis: Turniej WTA w Indian Wells – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Sport

21:40 Piłka nożna, Liga portugalska: Boavista FC – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 4

23:00 Piłka nożna, Liga hiszpańska: studio po El Clasico
Transmisja: Eleven Sports 1

23:00 Piłka nożna, Liga hiszpańska: studio po El Clasico
Transmisja: Canal+ Premium

23:00 Tenis: Turniej ATP w Indian Wells – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, Liga NHL: Nashville – Toronto

00:05 Hokej, Liga NHL: Montreal – Ottawa

01:05 Hokej, Liga NHL: Tampa Bay – NY Rangers

03:05 Hokej, Liga NHL: Seattle – Detroit

03:05 Hokej, Liga NHL: Vancouver – Calgary

12:55 Piłka nożna, Bundesliga kobiet: Bayer Leverkusen – SC Freiburg

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Jahn Regensburg – SC Paderborn

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: FC Nuernberg – Dynamo Drezno

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Holstein Kiel – Ingolstadt

13:25 Piłka nożna, Puchar Anglii kobiet: Ipswich Town – West Ham United

13:30 NHL On The Fly

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Masry – Coton Sport FC

13:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Zanaco FC – CS Sfaxien

14:55 Rugby, Six Nations U-20: Walia – Włochy

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: RB Lipsk – Eintracht Frankfurt

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: USGN – RS Berkane

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: ASEC Mimosas – Simba SC

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: AS Otoho – TP Mazembe

16:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Al Ittihad – Royal Leopards

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Wolfsburg – Bayer Leverkusen

17:25 Sporty motorowe, Indycar: XPEL 375 – wyścig

17:55 Rugby, Six Nations U-20: Irlandia – Szkocja

19:05 Hokej, Liga NHL: Philadelphia – NY Islanders

19:20 Piłka nożna, Bundesliga: FC Koeln – Borussia Dortmund

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: JS Saoura – Orlando Pirates

19:55 Piłka nożna, Afrykańska Liga Mistrzów: Ahly Tripoli – Pyramids FC

20:55 Rugby, Six Nations U-20: Francja – Anglia

21:15 Piłka nożna: Magazyn skrótów Bundesligi

22:05 Hokej, Liga NHL: Washington – Dallas

23:00 Hokej, Liga NHL: Carolina – NY Rangers

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x