CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (20.02.2022)

Szesnasty, ostatni dzień Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pekinie oraz inne wydarzenia sportowe w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (20.02.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (20.02.2022):

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – EUROSPORT:

02:00 Curling kobiet, mecz finałowy: Japonia – Wielka Brytania
Transmisja: Eurosport 5

02:30 Bobsleje: 3. przejazd czwórek mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

04:20 Bobsleje: 4. przejazd czwórek mężczyzn
Transmisja: Eurosport 2

05:00 Hokej mężczyzn, mecz finałowy: Finlandia – ROC
Transmisja: Eurosport 1 / Eurosport 3

05:00 Łyżwiarstwo figurowe: pokazy mistrzów
Transmisja: Eurosport 4

05:30 Łyżwiarstwo figurowe: pokazy mistrzów
Transmisja: Eurosport 2

13:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 – ceremonia zamknięcia
Transmisja: Eurosport 1

17:00 Strefa medalowa – magazyn
Transmisja: Eurosport 1

ZIMOWE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE PEKIN 2022 NA ŻYWO – TVP:

02:00 Curling kobiet, mecz finałowy: Japonia – Wielka Brytania
Transmisja: TVP 1

05:05 Hokej mężczyzn, mecz finałowy: Finlandia – ROC
Transmisja: TVP 1

06:20 Łyżwiarstwo figurowe: pokazy mistrzów
Transmisja: TVP Sport

12:55 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022 – ceremonia zamknięcia
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport

POZOSTAŁE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Boks: Gala w Montrealu waga ciężka: Arslanbek Machmudow – Mariusz Wach
Transmisja: TVP Sport

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga półciężka: Johnny Walker – Jamahal Hill
Transmisja: Polsat Sport

02:00 Tenis: Turniej ATP w Delray Beach – 2. mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:30 Siatkówka na śniegu: Zawody CEV Snow Volleyball European Tour w Kahramanmaras
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:45 Kolarstwo: UAE Tour – 1. etap
Transmisja: Eurosport 2

11:55 Futsal, Statscore Futsal Ekstraklasa: Red Dragons Pniewy – KS Futsal Leszno
Transmisja: nSport+

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Radomiak Radom
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: OGC Nice – Angers SCO
Transmisja: Eleven Sports 3

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: Dundee United – Glasgow Rangers
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:30 Kolarstwo: Wyścig dookoła Andaluzji – 5. etap
Transmisja: Eurosport 2

13:30 Tenis: Turniej WTA w Doha – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

13:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: RCD Espanyol – Sevilla FC
Transmisja: Eleven Sports 2

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: Feyenoord Rotterdam – SC Cambuur
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Lekkoatletyka: Mityng ISTAF w Dusseldorfie
Transmisja: TVP Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Raków Częstochowa
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga angielska: Leeds United – Manchester United
Transmisja: Canal+ Premium

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: Venezia FC – Genoa CFC
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

14:55 Piłka nożna, Liga czeska: FK Jablonec – Sparta Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

15:00 Kolarstwo: Tour des Alpes-Maritimes et du Var – 3. etap
Transmisja: Eurosport 2

15:30 Tenis: Turniej WTA w Doha – mecz 1. rundy
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Valencia CF – FC Barcelona
Transmisja: Eleven Sports 1

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: PSV Eindhoven – SC Heerenveen
Transmisja: Polsat Sport News

16:45 Koszykówka 3×3: mecz pokazowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:55 Piłka nożna, Liga francuska: Girondins Bordeaux – AS Monaco
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

17:00 Kolarstwo: Volta ao Algarve – 5. etap
Transmisja: Eurosport 2

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:25 Piłka nożna, Liga angielska: Wolverhampton Wanderers – Leicester City
Transmisja: Canal+ Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Trefl Gdańsk – Projekt Warszawa
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Lechia Gdańsk – Lech Poznań
Transmisja: TVP Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: Inter Mediolan – US Sassuolo
Transmisja: Eleven Sports 2

17:55 Piłka nożna, Liga czeska: Slavia Praga – Bohemians Praga
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

18:00 Koszykówka mężczyzn: Suzuki Puchar Polski – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – RCD Mallorca
Transmisja: Canal+ Sport 2

18:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Sporting Lizbona – Estoril Praia
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

19:30 Magazyn piłkarski Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:55 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Torus Wybrzeże Gdańsk – Sandra SPA Pogoń Szczecin
Transmisja: TVP Sport

20:00 Studio Pekin – magazyn sportowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: Developres BELLA DOLINA Rzeszów – Grot Budowlani Łódź
Transmisja: Polsat Sport

20:30 Siatkówka mężczyzn, Liga włoska: Werona Volley – Leo Shoes PerkinElmer Modena
Transmisja: Polsat Sport News

20:30 Turniej PGA TOUR: The Genesis Invitational – finał
Transmisja: Golf Channel

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – Clermont Foot
Transmisja: Canal+ Sport 2 / nSport+ / Eleven Sports 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Athletic Bilbao – Real Sociedad
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Piłka nożna, Liga portugalska: Moreirense FC – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 3 / Eleven Sports 4

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

21:30 Tenis: Turniej ATP w Rio de Janeiro – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Najnowsze wiadomości

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x