CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (19.06.2022)

Mecz finałowy Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, Grand Prix Kanady w Formule 1, finałowe mecze mistrzostw świata w siatkówce plażowej, drugi dzień pływackich mistrzostw świata w Budapeszcie oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (19.06.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (19.06.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga piórkowa: Calvin Kattar – Josh Emmett
Transmisja: Polsat Sport Extra

01:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Holandia – Korea Południowa
Transmisja: Polsat Sport

03:00 Boks, Gala Top Rank w Nowym Jorku waga półciężka: Artur Beterbiew – Joe Smith Jr.
Transmisja: Polsat Sport News

04:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Bułgaria – Belgia
Transmisja: Polsat Sport

07:00 Badminton: Turniej BWF World Tour w Dżakarcie – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport News

08:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Tajlandia – USA
Transmisja: Polsat Sport Extra

09:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour 2022 w Sulejowie – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

10:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour 2022 w Sulejowie – mecz półfinałowy
Transmisja: Polsat Sport News

10:00 Wioślarstwo: Zawody Pucharu Świata w Poznaniu
Transmisja: TVP Sport

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:30 Kajakarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Krakowie – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 2

12:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Japonia – Chiny
Transmisja: Polsat Sport Extra

13:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour 2022 w Sulejowie – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

13:40 Żużel: eWinner 1. liga: Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno
Transmisja: Canal+ Sport 5

14:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour 2022 w Sulejowie – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

14:30 Tenis: Turniej ATP w Halle – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

15:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour 2022 w Sulejowie – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

15:00 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu: Frankfurt Galaxy – Wrocław Panthers
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Koszykówka mężczyzn, Liga niemiecka: FC Bayern Monachium – ALBA Berlin
Transmisja: Sportklub

15:00 Dart: World Cup of Darts we Frankfurcie nad Menem – 4. dzień
Transmisja: TVP Sport

15:15 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Eurosport 1

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 Siatkówka plażowa: Orlen Beach Volley Tour 2022 w Sulejowie – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

16:30 Kajakarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Krakowie – 2. dzień
Transmisja: Eurosport 2

17:10 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa świata Rzym 2022 – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport

17:45 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów – mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 1

17:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Niemcy – Dominikana
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Koszykówka mężczyzn, Liga hiszpańska mecz finałowy play-off: Real Madryt – Barca
Transmisja: Canal+ Sport 2

17:55 Pływanie: Mistrzostwa świata Budapeszt 2022 – 2. dzień
Transmisja: TVP Sport

18:00 Formuła 1: Grand Prix Kanady – parada kierowców
Transmisja: Eleven Sports 1

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: Apator Toruń – Fogo Unia Leszno
Transmisja: Canal+ Sport 5

19:55 Formuła 1: Grand Prix Kanady – wyścig
Transmisja: Eleven Sports 1

19:55 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa świata Rzym 2022 – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:05 Dart: World Cup of Darts we Frankfurcie nad Menem – 4. dzień
Transmisja: TVP Sport

20:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: Turcja – Korea Południowa
Transmisja: Polsat Sport

20:55 Piłka nożna, 2. liga hiszpańska rewanżowy barażowy mecz finałowy: CD Tenerfie – Girona FC
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: FC Coritiba – Atletico Paranaense
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

21:10 Siatkówka plażowa: Mistrzostwa świata Rzym 2022 – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga – magazyn żużlowy
Transmisja: Canal+ Sport 5

23:05 Piłka nożna, MLS: New England Revolution – Minnesota United FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Red Sox – Cardinals

02:05 Hokej, Puchar Stanleya play-off: Colorado – Tampa Bay

04:00 Major League Baseball: Diamondbacks – Twins

10:00 Sporty motorowe: DTM Imola – kwalifikacje

10:55 Krykiet: Holandia – Anglia

12:00 World Cup of Pool – półfinały

12:00 Hokej: NHL Tonight

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Linkoping – Umea IK

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Kristianstad – Pitea

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Brommapojkarna – Eskilstuna

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: AIK – Rosengard

13:15 Sporty motorowe: DTM Imola – wyścigi

13:20 Sporty motorowe: Trofeo Pirelli – wyścigi

13:30 Sporty motorowe: NRX Rallycross – 1. kolejka

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Vittsjo – Orebro

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: IFK Kalmar – Djurgarden

15:05 Sporty motorowe: DTM Trophy Imola – wyścigi

15:50 Sporty motorowe: Coppa Shell – wyścigi

16:00 Golf: US Open – 4. kolejka

18:00 Futbol amerykański, USFL: Michigan Panthers – Pittsburgh Maulers

18:00 Major League Baseball: Nationals – Phillies

19:00 World Cup of Pool – finał

22:00 Major League Baseball: Dodgers – Guardians

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x