CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (18.09.2022)

Mecz o brąz EuroBasketu 2022: Niemcy – Polska, kolarskie mistrzostwa świata a także emocje piłkarskie i żużlowe oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - NIEDZIELA (18.09.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (18.09.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (18.09.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Sporty walki, UFC Fight Night waga kogucia: Cory Sandhagen – Song Yadong
Transmisja: Polsat Sport

01:30 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa świata Wollongong 2022 – jazda indywidualna na czas
Transmisja: Eurosport 1 / TVP Sport

02:05 Piłka nożna, MLS: Chicago Fire FC – Charlotte FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

03:00 Kolarstwo kobiet: Mistrzostwa świata Wollongong 2022 – jazda indywidualna na czas
Transmisja: Eurosport 1

05:30 Kolarstwo: Mistrzostwa świata Wollongong 2022 – jazda indywidualna na czas
Transmisja: Eurosport 1 / TVP Sport

09:20 FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Castellet
Transmisja: Eurosport 1

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

11:00 Cafe Futbol – magazyn piłkarski
Transmisja: Polsat Sport

11:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii – wyścig w klasie Moto3
Transmisja: Polsat Sport News

11:15 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Motor Lublin – Wisła Puławy
Transmisja: TVP Sport

12:00 FIM World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Castellet
Transmisja: Eurosport 1

12:00 Tenis: Turniej ATP Challenger w Szczecinie – mecz finałowy gry pojedynczej
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:20 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii – wyścig w klasie Moto2
Transmisja: Polsat Sport News

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Korona Kielce – Górnik Zabrze
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:25 Piłka nożna, Liga włoska: Udinese Calcio – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 1

BukmacherBonusyKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl1554 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl830 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź
Transmisja: Polsat Sport

12:55 Piłka nożna, Liga francuska: Stade de Reims – AS Monaco
Transmisja: Canal+ Sport 2 / Eleven Sports 2

12:55 Piłka nożna, Liga szkocka: St. Mirren – Celtic FC
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

13:20 Żużel, 2. liga rewanżowy mecz finałowy play-off: Bedmet OK Kolejarz Opole – SpecHouse PSŻ Poznań
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:45 Żeglarstwo: Polska Liga Żeglarska – Zegrze
Transmisja: Sportklub

14:00 Golf, Turniej DP World Tour: DS Automobiles Italian Open – finał
Transmisja: Golf Channel

14:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Aragonii – wyścig w klasie MotoGP
Transmisja: Polsat Sport News

14:20 Jeździectwo: Mistrzostwa świata w WKKW Pratoni 2022 – skoki
Transmisja: TVP Sport

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: PSV Eindhoven – Feyenoord Rotterdam
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:25 Piłka nożna, Liga holenderska: SC Heerenveen – FC Twente
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

14:45 Siatkówka mężczyzn: Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin – Wisła Płock
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Monza – Juventus Turyn
Transmisja: Eleven Sports 1

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: AC Fiorentina – Hellas Werona
Transmisja: Eleven Sports 2

14:55 Piłka nożna, Liga włoska: US Cremonese – Lazio Rzym
Transmisja: Eleven Sports 3

14:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Marsylia – Rennes
Transmisja: Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna, Liga słoweńska: NK Bravo – ND Gorica
Transmisja: Sportklub

15:40 Żużel, eWinner 1. liga żużlowa rewanżowy mecz finałowy play-off: Stelmet Falubaz Zielona Góra – Cellfast Wilki Krosno
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:10 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Villarreal CF – Sevilla FC
Transmisja: Canal+ Sport 2

16:40 Piłka nożna, Liga holenderska: AZ Alkmaar – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:00 Piłka nożna, Liga francuska: FC Nantes – RC Lens
Transmisja: Eleven Sports 3

17:00 Piłka nożna, Liga grecka: APO Levadiakos – Asteras Tripolis
Transmisja: Sportklub

17:00 Koszykówka mężczyzn, EuroBasket 2022 mecz o 3. miejsce: Niemcy – Polska
Transmisja: TVP 1 / TVP Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Warta Poznań – Lech Poznań
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 Siatkówka mężczyzn: Bogdanka Volley Cup imienia Tomasza Wójtowicza – mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Liga włoska: AS Roma – Atalanta Bergamo
Transmisja: Eleven Sports 1

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Real Sociedad – RCD Espanyol
Transmisja: Eleven Sports 2

18:25 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Betis Sevilla – Girona FC
Transmisja: Eleven Sports 4

18:55 Piłka nożna, Liga czeska: FC Viktoria Pilzno – SK Slavia Praga
Transmisja: Polsat Sport News

19:00 Piłka nożna, Liga grecka: Aris Saloniki – Olympiakos Pireus
Transmisja: Sportklub

19:05 Piłka nożna, MLS: Columbus Crew – Portland Timbers
Transmisja: Polsat Sport Extra

19:30 Magazyn piłkarski Liga+ Extra
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

20:15 Koszykówka mężczyzn, EuroBasket 2022 mecz finałowy: Hiszpania – Francja
Transmisja: TVP Sport

20:40 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Lyon – Paris Saint-Germain
Transmisja: Canal+ Sport 2

20:40 Piłka nożna, Liga włoska: AC Milan – SSC Napoli
Transmisja: Eleven Sports 1

20:55 Piłka nożna, Liga hiszpańska: Atletico Madryt – Real Madryt
Transmisja: Canal+ Sport

20:55 Piłka nożna, Liga francuska: Olympique Lyon – Paris Saint-Germain
Transmisja: Eleven Sports 2

20:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: CR Flamengo – Fluminense FC
Transmisja: Polsat Sport

21:00 Turbokozak – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

21:30 Triathlon: Zawody PTO US Open
Transmisja: Eurosport 1

23:00 Eleven Gol Live – magazyn piłkarski
Transmisja: Eleven Sports 1

23:25 Piłka nożna, Liga brazylijska: SE Palmeiras – Santos FC
Transmisja: Polsat Sport

23:30 Triathlon: Zawody PTO US Open
Transmisja: Eurosport 1

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Major League Baseball: Rays – Rangers

03:00 Major League Baseball: Giants – Dodgers

12:30 Piłka nożna, Premier League: Brentford – Arsenal Londyn

12:50 Piłka nożna, Liga szwedzka: Brommapojkarna – Djurgarden

13:00 World Series of Darts Final – ćwierćfinały

13:25 Piłka nożna, Premier League kobiet: Aston Villa – Man City

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Regensburg – St. Pauli

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Heidenheim – Kaiserslautern

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Greuther Fuerth – Paderborn

13:55 Piłka ręczna, Bundesliga: Frisch Auf Goeppingen – Magdeburg

14:25 Piłka nożna, Serie A kobiet: AC Milan – Sassuolo

14:50 Piłka nożna, Liga szwedzka kobiet: Orebro – AIK

14:50 Sporty motorowe: Coppa Shell – wyścigi 2

14:55 Piłka nożna, Liga duńska: Broendby IF – FC THY-Thisted Q

15:00 Piłka nożna, Premier League: Everton – West Ham

15:20 Piłka nożna, Bundesliga: Union Berlin – VfL Wolfsburg

15:40 Sporty motorowe, eWinner 1. liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra – Cellfast Wilki Krosno

15:55 Rugby, Premiership: Worcester Warriors – Exeter Chiefs

16:00 Piłka ręczna, Bundesliga: DHfK Lipsk – HSV Hamburg

16:00 Sporty motorowe: Trofeo Pirelli w Silverstone – wyścigi 2

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: VfL Bochum – FC Koeln

17:55 Piłka nożna, Premier League kobiet: Liverpool – Chelsea Londyn

19:00 World Series of Darts Final – półfinały, finał

19:00 LIV Golf Invitational Chicago – ostatnia runda

19:20 Piłka nożna, Bundesliga: Hoffenheim – SC Freiburg

20:00 Major League Baseball: Brewers – Yankees

21:20 Piłka nożna: Magazyn Bundesligi

UWAGA: Nowym graczom zakładów sportowych, najlepsi bukmacherzy oferują zakłady bez ryzyka, freebety i wyższe kursy. Szczegóły na stronie głównej.

5 / 5. Ocen: 2

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x