CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (17.07.2022)

Kolejne mecze nowego sezonu piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy, trzeci dzień lekkoatletycznych Mistrzostw Świata w Eugene, The World Games w amerykańskim Birmingham, 15. etap kolarskiego wyścigu Tour de France oraz inne sportowe wydarzenia w niedzielnych transmisjach na żywo.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? - NIEDZIELA (17.07.2022)
CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – SOBOTA (16.07.2022)

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (17.07.2022):

SPORTOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Bilard
Transmisja: Polsat Sport Extra

00:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Boks tajski – półfinały
Transmisja: Polsat Sport Fight

01:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Wspinaczka
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

01:55 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 2. dzień – sesja nocna
Transmisja: TVP Sport

02:05 Piłka nożna, MLS: Inter Miami CF – Charlotte FC
Transmisja: Polsat Sport

02:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Gimnastyka
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

03:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Lacrosse
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

03:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Bilard
Transmisja: Polsat Sport Fight

05:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Gimnastyka
Transmisja: Polsat Sport Fight

07:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Bilard – finały kobiet
Transmisja: Polsat Sport Fight

09:00 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze – ćwierćfinały kobiet i mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

09:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Ju-jitsu – finały
Transmisja: Polsat Sport Fight

10:00 Wysoki Pressing – magazyn sportowy
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

10:00 Golf: The Open Championship
Transmisja: Polsat Sport Extra

10:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze – półfinały kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

11:00 Golf: The Open Championship
Transmisja: Golf Channel

11:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze – półfinały mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

12:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze – mecz o 3. miejsce kobiet
Transmisja: Polsat Sport News

12:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Radomiak Radom – Miedź Legnica
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

12:30 Tenis: LOTTO Superliga
Transmisja: Polsat Sport

12:30 Piłka nożna, FORTUNA 1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:50 Kolarstwo, Tour de France 15.etap: Rodez – Carcassonne
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Piłka nożna, eWinner 2. liga: Garbarnia Kraków – Motor Lublin
Transmisja: TVP Sport

13:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Loket – 1. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

13:15 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze – mecz o 3. miejsce mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

13:40 Żużel, eWinner 1. liga: Stelmet Falubaz Zielona Góra – Cellfast Wilki Krosno
Transmisja: Canal+ Sport 5

13:50 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: mecz o 3. miejsce fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport

14:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Loket – 1. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

14:10 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze – charytatywny mecz gwiazd
Transmisja: Polsat Sport News

14:55 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Wisła Płock – Lechia Gdańsk
Transmisja: Canal+ Sport / Canal+ Sport 3

15:00 Tenis: Turniej WTA w Budapeszcie – mecz finałowy
Transmisja: Canal+ Sport 2

15:00 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze – mecz finałowy kobiet
Transmisja: Polsat Sport Extra

15:00 Futbol amerykański, Europejska Liga Futbolu: Wrocław Panthers – Stuttgart Surge
Transmisja: Polsat Sport News

15:10 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: maraton mężczyzn
Transmisja: TVP Sport

16:00 Żużel, PGE Ekstraliga: For Nature Solutions Apator Toruń – Moje Bermudy Stal Gorzów
Transmisja: Canal+ Sport 5

16:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Loket – 2. wyścig w klasie MX2
Transmisja: Eurosport 2

16:00 Siatkówka plażowa: Turniej w Przysusze – mecz finałowy mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport Extra

16:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Wrotkarstwo – finały
Transmisja: Polsat Sport Fight

16:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Squash
Transmisja: Polsat Sport Premium 1

16:50 Siatkówka mężczyzn: Mistrzostwa Europy U-22 Tarnów 2022 – mecz o 3. miejsce
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:00 Motocross: Mistrzostwa świata w Loket – 2. wyścig w klasie MXGP
Transmisja: Eurosport 2

17:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Bilard
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

17:20 Siatkówka kobiet, Liga Narodów: mecz finałowy fazy play-off
Transmisja: Polsat Sport

17:25 Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa: Pogoń Szczecin – Widzew Łódź
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

17:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Boks tajski
Transmisja: Polsat Sport

17:55 Piłka nożna, Superpuchar Belgii: Club Brugge – KAA Gent
Transmisja: Eleven Sports 1

18:45 Żużel, PGE Ekstraliga: Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław
Transmisja: Canal+ Sport 5

18:50 Formuła E: ePrix USA – 2. wyścig
Transmisja: Eurosport 1

19:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Gimnastyka
Transmisja: Polsat Sport News

19:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Squash
Transmisja: Polsat Sport Premium 2

19:30 Liga+ Extra – magazyn piłkarski
Transmisja: Canal+ Premium / Canal+ Sport 3

19:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Snooker
Transmisja: Polsat Sport Fight

19:30 Lekkoatletyka, Mistrzostwa świata Eugene i Portland 2022: 3. dzień – sesja popołudniowa
Transmisja: TVP Sport

19:50 Siatkówka mężczyzn, Mistrzostwa Europy U-22 Tarnów 2022: mecz finałowy
Transmisja: Polsat Sport

20:30 NASCAR Xfinity Series: Wyścig w Concordzie
Transmisja: Sportklub

21:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Korfball
Transmisja: Polsat Sport

21:15 Magazyn PGE Ekstraliga – magazyn żużlowy
Transmisja: Canal+ Sport 5

22:00 The World Games Birmingham, USA 2022: Gimnastyka
Transmisja: Polsat Sport Fight

22:55 Piłka nożna, Liga brazylijska: Botafogo FR – Atletico Mineiro
Transmisja: Polsat Sport News

23:00 Piłka nożna, MLS: New York Red Bulls – New York City FC
Transmisja: Polsat Sport Extra

23:30 The World Games Birmingham, USA 2022: Korfball – finały
Transmisja: Polsat Sport Fight

VIAPLAY – TRANSMISJE NA ŻYWO:

01:00 Major League Baseball: Yankees – Red Sox

04:00 Major League Baseball: Angels – Dodgers

10:00 Golf: The Open Championship

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Braunschweig – Hamburger SV

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Hansa Rostock – Heidenheim

13:25 Piłka nożna, 2. Bundesliga: Paderborn – Karlsruher

14:00 Dart: World Matchplay – 1. kolejka

15:25 Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy Juniorów: mecz o 3. miejsce

17:55 Piłka ręczna, Mistrzostwa Europy Juniorów: mecz finałowy

18:00 Major League Baseball: Blue Jays – Royals

18:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki Kobiet: Senegal – Tunezja

20:30 Dart: World Matchplay – 1. kolejka

21:00 Indycar: Grand Prix of Toronto – wyścigi

21:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki Kobiet: Botswana – Kamerun

22:00 Major League Baseball: Giants – Brewers

5 / 5. Ocen: 1

Tomasz Bysiewicz

Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Wiadomości sportowe

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Dodaj swój komentarz.x