CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (16.01.2022)

W niedzielnych transmisjach na żywo będzie można zobaczyć między innymi drugi mecz reprezentacji Polski w mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych, zawody w skokach narciarskich w ramach Pucharu Świata w Zakopanem oraz piłkarski finał Superpucharu Hiszpanii.

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (16.01.2022):

CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (16.01.2022):

TELEWIZYJNE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:00 Koszykówka mężczyzn, liga NBA: Milwaukee Bucks – Toronto Raptors
Transmisja: Canal+ Sport

10:00 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Wengen: 1. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

10:05 Narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Font Romeu: slopestyle
Transmisja: Eurosport 2

10:15 Narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Font Romeu: slopestyle
Transmisja: Polsat Sport Extra

11:15 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Zauchensee: supergigant kobiet
Transmisja: Eurosport 1

11:55 Piłka nożna, Puchar Hiszpanii: Atletico Baleares – Valencia
Transmisja: TVP Sport

12:10 Piłka nożna, liga holenderska: FC Utrecht – Ajax Amsterdam
Transmisja: Polsat Sport Extra

12:25 Piłka nożna, liga włoska: Sassuolo – Hellas Verona
Transmisja: Eleven Sports 1 / Eleven Sports 4

12:30 Koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska: Valencia BC – Barca
Transmisja: Sportklub

12:35 Biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Polsat Sport

12:45 Biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: bieg na dochodzenie kobiet
Transmisja: Eurosport 1

12:55 Piłka nożna, 2. liga angielska: Hull City – Stoke City
Transmisja: Eleven Sports 2

13:30 Narciarstwo alpejskie, Puchar Świata w Wengen: 2. przejazd slalomu mężczyzn
Transmisja: Eurosport 1

13:45 Snooker, Turniej Masters w Londynie: mecz finałowy
Transmisja: Eurosport 2

14:30 Łyżwiarstwo figurowe, Mistrzostwa Europy w Tallinie: pokazy mistrzów
Transmisja: Polsat Sport Extra

14:35 Biathlon, Puchar Świata w Ruhpolding: bieg na dochodzenie mężczyzn
Transmisja: Polsat Sport News

14:45 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów
Transmisja: Polsat Sport

14:55 Piłka nożna, liga angielska: West Ham United – Leeds United
Transmisja: Canal+ Sport

14:55 Piłka nożna, liga włoska: Venezia – FC Empoli
Transmisja: Eleven Sports 2 / Eleven Sports 4

15:00 Skoki narciarskie, Puchar Świata w Zakopanem: seria próbna
Transmisja: TVP Sport

15:40 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz – Anwil Włocławek
Transmisja: Polsat Sport News

15:55 Skoki narciarskie, Puchar Świata w Zakopanem: konkurs
Transmisja: TVP Sport / Eurosport 1

16:55 Koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska: BAXI Manresa – Herbalife Gran Canaria
Transmisja: nSport+

17:00 Koszykówka mężczyzn, liga hiszpańska: Real Madryt – Casademont Saragossa
Transmisja: Sportklub

17:00 Piłka nożna, liga francuska: Troyes – Olympique Lyon
Transmisja: Eleven Sports 3

17:25 Piłka nożna, liga angielska: Tottenham Hotspur – Arsenal Londyn
Transmisja: Canal+ Sport

17:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: GKS Katowice – Aluron CMC Warta Zawiercie
Transmisja: Polsat Sport

17:30 Koszykówka mężczyzn, Energa Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wlkp. – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
Transmisja: Polsat Sport Extra

17:55 Piłka nożna, liga włoska: AS Roma – Cagliari Calcio
Transmisja: Eleven Sports 2

18:15 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: Austria – Niemcy
Transmisja: Eurosport 1

18:55 Piłka nożna, liga portugalska: FC Vizela – Sporting Lizbona
Transmisja: Eleven Sports 4

19:00 Koszykówka mężczyzn, liga NBA: Detroit Pistons – Phoenix Suns
Transmisja: Canal+ Sport 2

19:25 Piłka nożna, Finał Superpucharu Hiszpanii: Real Madryt – Athletic Bilbao
Transmisja: Eleven Sports 1

20:00 Polskie Skocznie – magazyn skoków narciarskich
Transmisja: Polsat Sport Extra

20:20 Piłka ręczna mężczyzn, Mistrzostwa Europy: Polska – Białoruś
Transmisja: Eurosport 1

20:30 Siatkówka kobiet, TAURON Liga: ŁKS Commercecon Łódź – Grupa Azoty Chemik Police
Transmisja: Polsat Sport

20:40 Piłka nożna, liga francuska: Olympique Marsylia – Lille OSC
Transmisja: Canal+ Sport / Eleven Sports 3

20:40 Piłka nożna, liga włoska: Atalanta Bergamo – Inter Mediolan
Transmisja: Eleven Sports 2

21:25 Piłka nożna, liga portugalska: Belenenses – FC Porto
Transmisja: Eleven Sports 4

INTERNETOWE TRANSMISJE NA ŻYWO:

00:05 Hokej, liga NHL: Florida – Columbus
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Detroit – Buffalo
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Philadelphia – NY Rangers
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: St. Louis – Toronto
Transmisja: Viaplay

01:05 Hokej, liga NHL: Tampa Bay – Dallas
Transmisja: Viaplay

02:35 Hokej, liga NHL: Chicago – Anaheim
Transmisja: Viaplay

03:05 Hokej, liga NHL: Arizona – Colorado
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Edmonton – Ottawa
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: Seattle – Los Angeles
Transmisja: Viaplay

04:05 Hokej, liga NHL: San Jose – Pittsburgh
Transmisja: Viaplay

10:10 Skialpinizm: Puchar Świata w Comapedrosa
Transmisja: sport.tvp.pl

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Schalke 04 Gelsenkirchen – Holstein Kiel
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: SV Sandhausen – Jahn Regensburg
Transmisja: Viaplay

13:25 Piłka nożna, 2. liga niemiecka: Heidenheim – FC Ingolstadt
Transmisja: Viaplay

13:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Gambia – Mali
Transmisja: Viaplay

14:25 Piłka nożna kobiet, liga włoska: Inter Mediolan – SSC Napoli
Transmisja: Viaplay

15:00 Piłka nożna, Bundesliga: FC Augsburg – Eintracht Frankfurt
Transmisja: Viaplay

16:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Tunezja – Mauretania
Transmisja: Viaplay

16:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Wybrzeże Kości Słoniowej – Sierra Leone
Transmisja: Viaplay

17:20 Piłka nożna, Bundesliga: Arminia Bielefeld – Greuther Fuerth
Transmisja: Viaplay

19:40 Piłka nożna kobiet, liga angielska: Tottenham – West Ham
Transmisja: Viaplay

19:50 Piłka nożna, Puchar Narodów Afryki: Algieria – Gwinea Równikowa
Transmisja: Viaplay

20:00 Hokej, liga NHL: Washington – Vancouver
Transmisja: Viaplay

0 / 5. Ocen: 0

Tomasz Bysiewicz
Pasjonat sportu z ponad 15-letnim doświadczeniem dziennikarskim. Interesuję się wieloma dyscyplinami sportowymi a w szczególności piłką nożną, siatkówką i tenisem. Nie są mi obce również sporty zimowe. Nie potrafię żyć bez sportu i dobrej muzyki :)

Podobne do: CO OGLĄDAĆ DZISIAJ W SPORCIE? – NIEDZIELA (16.01.2022)

Sport w Polsce

Wiadomości sportowe